Aquí podeu repassar tots els resultats dels partits jugats pels nostres equips aquest passat cap de setmana, i en què hem tingut dos nous campions alevins: l'Aleví A de Futbol-7 entrenat per en Roger Dios, que va assegurar la primera plaça del grup 3 de la Primera Divisió Aleví, i l'Aleví de Futbol Sala entrenat per en Marc Lleixà, que també es va proclamar campió matemàticament del grup 2 de la Tercera Divisió Aleví Sala.

 

CATEGORIA

LOCAL

VISITANT

RESULTAT

PRIMER EQUIP

CF BADALONA

  CD ELDENSE

2 – 0

VETERANS

 

LLIGA ACABADA

JUVENIL A LLIGA ACABADA

JUVENIL B

CF BADALONA

CF UNIFICACIÓN LLEFIÀ

1 – 1

JUVENIL C

UE VILASSAR DE MAR

CF BADALONA

1 – 1

CADET A

CF BADALONA

FC GIRONA

2 – 2

CADET B

CE L'HOSPITALET

CF BADALONA

2 – 2

INFANTIL A

CF BADALONA

CF BADALONA

2 – 4

INFANTIL B

CE L'HOSPITALET 'B'

CF BADALONA

4 – 0

INFANTIL C

UE SANT ANDREU 'F'

CF BADALONA

0 – 15

ALEVÍ A

CF BADALONA

CF TECNOFÚTBOL 'B'

2 – 0

[CAMPIONS]

ALEVÍ B

FC BARCELONA 'C'

CF BADALONA

2 – 0

ALEVÍ C

UD CIRERA

CF BADALONA

3 – 3

ALEVÍ D

CF BADALONA

UB CATALÒNIA

4 – 0

ALEVÍ E

ESCOLA FUTBOL ÁNGEL PEDRAZA 'C'

CF BADALONA

2 – 4

BENJAMÍ A

CFU CAN RULL RÓMULO TRONCHONI

CF BADALONA

3 – 3

BENJAMÍ B

CF UNIFICACIÓN LLEFIÀ

CF BADALONA

4 – 2

BENJAMÍ C

CF BADALONA

AE PENYA BARCELONISTA COLLBLANC SANTS 'B'

5 – 2

BENJAMÍ D

AT MASNOU

CF BADALONA

0 – 3

BENJAMÍ E

CF MONTAÑESA 'D'

CF BADALONA

4 – 7

BENJAMÍ F

CF BADALONA

AT POBLE NOU

1 – 4

PRE-BENJAMÍ A

CF BADALONA

CF MONTAÑESA

4 – 1

PRE-BENJAMÍ B

CE CANYELLES

CF BADALONA

7 – 4

PRE-BENJAMÍ C

CF BADALONA

FE GRAMA 'D'

2 – 4

PRE-BENJAMÍ D

CE VILA OLÍMPICA 'C'

CF BADALONA

4 – 5

CADET SALA

CF BADALONA SALA

CFS SAGARRA 'B'

4 – 2

INFANTIL SALA

CFS SAGARRA 'B'

CF BADALONA SALA

1 – 5

ALEVÍ SALA

AV MONTIGALÀ

CF BADALONA SALA

2 – 5

[CAMPIONS]

BENJAMÍ SALA

FS CN CALDES

CF BADALONA SALA

4 – 4

[Eliminat als penals dels 1/4 de Final del Campionat de Catalunya]

cfbadalona.net