Bona tarda,

A continuació teniu els horaris de tots els compromisos que han de disputar els nostres equips al llarg d'aquest proper cap de setmana, el primer en què tots ells competeixen de forma oficial:

 

   (fes clic a la categoria per a més informació)

CATEGORIA

LOCAL

VISITANT

CAMP DE JOC

DIA / HORA

PRIMER EQUIP

CF BADALONA

HÉRCULES DE ALICANTE CF

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ

DIUMENGE

17h

VETERANS STOITCHKOV BARCELONA CF CF BADALONA MUNICIPAL RACING VALLBONA DISSABTE
14h

JUVENIL  A

C GIMNÀSTIC DE TARRAGONA 'B'

CF BADALONA

INSTAL·LACIONS ESPORTIVES C GIMNÀSTIC DE TARRAGONA

DISSABTE
13.30h

JUVENIL B CF BADALONA UE SANT ANDREU 'B' CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ

DIUMENGE

20h

CADET A

C EF GAVÀ

CF BADALONA

MUNICIPAL CAN TORELLÓ

DISSABTE
17.30h

CADET B

CD MASNOU 'B'

CF BADALONA

MUNICIPAL DEL MASNOU

DISSABTE
16h

CADET C

FC SANT MARTÍ-CONDAL

CF BADALONA

MUNICIPAL DE SANT MARTÍ DE PROVENÇALS

DISSABTE

18h

INFANTIL A

CF BADALONA

AE PRAT

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ

DISSABTE

17.45h

INFANTIL B

CF SISTRELLS

CF BADALONA

ZONA ESPORTIVA CAN CABANYES

DIUMENGE

14h

INFANTIL C

CF BADALONA

AE PENYA BARCELONISTA COLLBLANC-SANTS

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ

DISSABTE

13.45h

INFANTIL D

CF BADALONA

U AT HORTA 'B'

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ

DISSABTE
16h

INFANTIL E

CF BADALONA

FC CAN BUXERES 'B'

MUNICIPAL DE POMAR

DIUMENGE

11h

ALEVÍ A

CF SANTVICENTÍ

CF BADALONA

MUNICIPAL DE SANT VICENÇ DE MONTALT

DISSABTE

9h

ALEVÍ B

CF BADALONA

CE L'HOSPITALET 'C'

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ

DISSABTE

12h

ALEVÍ C

CF SISTRELLS

CF BADALONA

ZONA ESPORTIVA CAN CABANYES

DISSABTE

9.30h

ALEVÍ D

CF UNIF. LLEFIÀ 'B'

CF BADALONA

MUNICIPAL DE LLEFIÀ

DIUMENGE

14h

ALEVÍ E

CF BADALONA

UB CATALÒNIA 'B'

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ

DISSABTE

12h

ALEVÍ F

CF BADALONA

ALZAMORA CF 'B'

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ

DIUMENGE

8.45h

BENJAMÍ A

UE CORNELLÀ 'B'

CF BADALONA

MUNICIPAL DE CORNELLÀ DE LLOBREGAT

DIUMENGE

10.15h

BENJAMÍ B

CF BADALONA

CD SANT GABRIEL 'B'

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ

DISSABTE
10.45h

BENJAMÍ C

CF BADALONA

FC SANT MARTÍ-CONDAL

MUNICIPAL DE SANT MARTÍ DE PROVENÇALS

DISSABTE

10h

BENJAMÍ D

CF BADALONA

  EF PREMIER BARCELONA 'B'

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ

DISSABTE

10.45h

BENJAMÍ E

CE CANYELLES

CF BADALONA

MUNICIPAL DE CANYELLES

DISSABTE

11.45h

BENJAMÍ F

CF BADALONA

CF MONTAÑESA 'C'

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ

DIUMENGE

8.45h

PRE-BENJAMÍ A

CF BADALONA

FP CE JÚPITER

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ (ANNEX F-7)

DIUMENGE
12.30h

PRE-BENJAMÍ B

CD SANT GABRIEL 'D'

CF BADALONA

PAVELLÓ POLIESPORTIU DE LA MINA

DISSABTE
10.15h

cfbadalona.net