A continuació pots consultar l'horari i el lloc de tots els compromisos que jugaran els nostres equips aquest cap de setmana:

 

CATEGORIA

LOCAL

VISITANT

CAMP DE JOC

DIA / HORA

PRIMER EQUIP

C.F. BADALONA

U.E. CORNELLÀ

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA

DIUMENGE
17h

VETERANS

C.F. BADALONA

  C.F. BARCELONETA

  MUNICIPAL DE POMAR

DIUMENGE
9h

JUVENIL  A

C.F. BADALONA

C.D. SAN FRANCISCO “A”

 MUNICIPAL DE POMAR

DISSABTE
16.30h

JUVENIL B

C.F. BADALONA

SANT IGNASI, ESPORTIU “A”

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA

DISSABTE
17h

JUVENIL C

ARGENTONA, C.F. “A”

C.F. BADALONA

MPAL. ARGENTONA

DISSABTE
18.30h

CADET A

C.F. BADALONA

  DAMM, C.F. “A”

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA 

DIUMENGE
11.45h

CADET B

UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. “A”  

C.F. BADALONA

CAMP MUNICIPAL DE LLEFIÀ

DISSABTE
16.45h

INFANTIL A

C.F. BADALONA

VILASSAR DE DALT, C.E. “A”

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA

DIUMENGE
10h

INFANTIL B

SANT IGNASI, ESPORTIU “A”  

C.F. BADALONA

COL.LEGI SANT IGNASI

DISSABTE
11.35h

INFANTIL C

VILA OLÍMPICA CLUB ESPORTIU “E”  

C.F. BADALONA

MPAL. CLOT DE LA MEL

DISSABTE
12.15h

ALEVÍ A

C.F. BADALONA

VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU “B”

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA

DISSABTE
11h

ALEVÍ B

CUBELLES, C.F. “A”

C.F. BADALONA

JOSEP PONS I VENTURA

DIUMENGE
10h

ALEVÍ C

CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU “A”  

C.F. BADALONA

ZONA ESPORTIVA CAN RULL CAMP B

DISSABTE
10h

ALEVÍ D

C.F. BADALONA

APA POBLE SEC, CE. “A”

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA

DISSABTE
14.15h

ALEVÍ E

BON PASTOR AGRUPACIÓ ESPORTIVA “A”

C.F. BADALONA

BON PASTOR NOU

DISSABTE
13h

BENJAMÍ A

C.F. BADALONA

GIMNÀSTIC MANRESA, C. “A”

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA

DISSABTE
14.15h

BENJAMÍ B

VILA OLÍMPICA CLUB ESPORTIU “A”  

C.F. BADALONA

MPAL. CAN ARANYÓ-AGAPITO FDEZ

DIUMENGE
10.15h

BENJAMÍ C

C.F. BADALONA

MARTINENC, F.C. “B”

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA

DISSABTE
15.30h

BENJAMÍ D

VILASSAR DE MAR, U.E. “B”

C.F. BADALONA

MPAL. XEVI RAMON

DISSABTE
12.30h

BENJAMÍ E

FUNDACIÓ P. CE. JUPITER “B”

C.F. BADALONA

  MPAL. JUPITER

DIUMENGE
15.30h

BENJAMÍ F

C.F. BADALONA

SANT MARTÍ-CONDAL, F.C. “D”

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA

DISSABTE
11h

PRE-BENJAMÍ A

C.F. BADALONA

BUFALÀ, C.F. “A”

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA

DISSABTE
11h

PRE-BENJAMÍ B

TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST “A”  

C.F. BADALONA

  INST. MPALS. SANT ADRIÀ BESÒS  

DISSABTE
10h

PRE-BENJAMÍ C

C.F. BADALONA

UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. “E”

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA

DIUMENGE
10.30h

PRE-BENJAMÍ D

SAGRERENC, C.E. “A”

C.F. BADALONA

MPAL.MENORCA-ST.MARTI PROVENÇ.

DISSABTE
10h

CADET SALA

C.F. BADALONA SALA

ESCOLA DE FUTBOL MONTCADA,C. “A”

POLIESPORTIU DE LLEFIÀ

DISSABTE
14.30h

INFANTIL SALA

MONTSANT, F.S. “B”

C.F. BADALONA SALA

PISTA MPAL. TURO DE LA PEIRA

DISSABTE
11.30h

ALEVÍ SALA

C.N. CALDES,F.S. “E”  

C.F. BADALONA SALA

PAV. MPAL. BUGARAY

DISSABTE
13.30h

BENJAMÍ SALA

C.E.T. 10, FS – DOVELLA “A”

C.F. BADALONA SALA

PISTA POLIESP. LA PALMERA

DISSABTE
10h

cfbadalona.net