Aquí teniu el calendari complet de partits que té programats el nostre futbol base el pròxim cap de setmana:

 

   (feu clic a la categoria per a més informació)

CATEGORIA

LOCAL

VISITANT

CAMP DE JOC

DIA / HORA

PRIMER EQUIP

CF BADALONA

ATLÉTICO SAGUNTINO

ESTADI MUNICIPAL DE BADALONA

DIUMENGE

17 H

VETERANS

CF BADALONA CF IGUALADA

CAMP MUNICIPAL DE POMAR

DISSABTE
16.30 H

JUVENIL  A

UE CORNELLÀ 'B'

CF BADALONA

NOU MUNICIPAL DE CORNELLÀ DE LLOBREGAT

DISSABTE
16.30 H

JUVENIL B

CF BADALONA CFU CAN RULL RÓMULO TRONCHONI CAMP MUNICIPAL DE BADALONA-MONTIGALÀ

DISSABTE

20 H

CADET A

UE VILASSAR DE MAR

CF BADALONA

MUNICIPAL XEVI RAMON

DISSABTE

11.45 H

CADET B

FE GRAMA 'B'

CF BADALONA

NOU MUNICIPAL DE SANTA COLOMA DE GRAMENET

DISSABTE

11.15 H

CADET C

CE SANT IGNASI 'D'

CF BADALONA

COL·LEGI SANT IGNASI

DISSABTE

13.15 H

INFANTIL A

CF BADALONA

CD SANT GABRIEL 'C'

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA-MONTIGALÀ

DISSABTE
16 H

INFANTIL B

CD SANT GABRIEL 'D'

CF BADALONA

MUNICIPAL JOSÉ LUIS RUIZ CASADO

DIUMENGE
12 H

INFANTIL C

CF BADALONA

CF LA FLORIDA

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA-MONTIGALÀ

DISSABTE
13.45 H

INFANTIL D

CF BADALONA

UB CATALÒNIA

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA-MONTIGALÀ

DIUMENGE
12 H

INFANTIL E

CF BADALONA

GRAN PENYA ESPANYOLISTA MANIGUA 'B'

CAMP MUNICIPAL DE POMAR

DISSABTE
10.50 H

ALEVÍ A

EF CE MATARÓ 'C'

CF BADALONA

MUNICIPAL D'ESPORTS DE MATARÓ

DISSABTE
15.30 H

ALEVÍ B

CF BADALONA

C EF GAVÀ 'C'

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA-MONTIGALÀ

DISSABTE
12 H

ALEVÍ C

EF PREMIER BARCELONA

CF BADALONA

MUNICIPAL NOU TAXONERA

DIUMENGE

9 H

ALEVÍ D

CF BADALONA

CF UNIFICACIÓN LLEFIÀ

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA-MONTIGALÀ

DISSABTE

10.15 H

ALEVÍ E

AE YOUNG TALENT BADALONA SUD 'B'

CF BADALONA

CAMP MUNICIPAL BADALONA SUD

DIUMENGE

16 H

ALEVÍ F

CF BADALONA

CE PENYA BARCELONISTA BÀRCINO 'G'

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA-MONTIGALÀ

DIUMENGE

14 H

BENJAMÍ A

CF MOLLET UE

CF BADALONA

MUNICIPAL GERMANS GONZALVO (CAMP 1)

DIUMENGE

10 H

BENJAMÍ B

CF BADALONA

CD MASNOU

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA-MONTIGALÀ

DISSABTE

10.15 H

BENJAMÍ C

CF SISTRELLS 'B'

CF BADALONA

ZONA ESPORTIVA CAN CABANYES

DIUMENGE

9 H

BENJAMÍ D

CF BADALONA

UE EF TRAJANA – PENYA BARCELONISTA SANT JUST

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA-MONTIGALÀ

DIUMENGE

8.45 H

BENJAMÍ E

CCD TURÓ DE LA PEIRA

CF BADALONA

MUNICIPAL DEL TURÓ DE LA PEIRA

DISSABTE

10 H

BENJAMÍ F

CF BADALONA

FC MARTINENC 'E'

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA-MONTIGALÀ

DIUMENGE
8.45 H

PRE-BENJAMÍ A

CF BADALONA

CD SANT GABRIEL

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA-MONTIGALÀ (ANNEX F-7)

DISSABTE
11 H

PRE-BENJAMÍ B

ALZAMORA CF 'C'

CF BADALONA

COMPLEX ESPORTIU CAN DRAGÓ

DISSABTE
11.45 H

 

cfbadalona.net