Bona tarda,

Tot seguit podeu consultar el calendari complet de partits programats per als nostres equips aquest cap de setmana:

 

   (feu clic a la categoria per a més informació)

CATEGORIA

LOCAL

VISITANT

CAMP DE JOC

DIA / HORA

PRIMER EQUIP

CF BADALONA

CD ATLÈTIC BALEARS

ESTADI MUNICIPAL DE BADALONA

DIUMENGE
12 H

VETERANS CF BADALONA CD ARRABAL-CALAF GRAMANET CAMP MUNICIPAL DE POMAR DISSABTE
16.30 H

JUVENIL  A

CF BADALONA

CE EUROPA

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA-MONTIGALÀ

DISSABTE
16 H

JUVENIL B CF DAMM 'C' CF BADALONA MUNICIPAL D'HORTA (FELIU I CODINA)

DIUMENGE

18 H

CADET A

GIRONA FC

CF BADALONA

MUNICIPAL DE FUTBOL TORRES DE PALAU

DISSABTE

13.30 H

CADET B

CF BADALONA

FP CE JÚPITER 'C'

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA-MONTIGALÀ

DISSABTE

18 H

CADET C

CF BADALONA

CE CANYELLES

MUNICIPAL DE POMAR

DIUMENGE
11 H

INFANTIL A

CF BADALONA

CE L'HOSPITALET 'B'

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA-MONTIGALÀ

DIUMENGE
14 H

INFANTIL B

CF BADALONA

ALZAMORA CF

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA-MONTIGALÀ

DIUMENGE
10 H

INFANTIL C

UD VILADECANS 'C'

CF BADALONA

MUNICIPAL NOU VILADECANS

DIUMENGE

11.15 H

INFANTIL D

CF BADALONA

CP SARRIÀ

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA-MONTIGALÀ

DIUMENGE

10 H

INFANTIL E

UE SANTS 'C'

CF BADALONA

CAMP DE FUTBOL DE L'ENERGIA

DIUMENGE

17 H

ALEVÍ A

CF BADALONA

UD CIRERA

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA-MONTIGALÀ

DISSABTE

12 H

ALEVÍ B

CE EUROPA

CF BADALONA

MUNICIPAL L'ÀLIGA

DIUMENGE

14.30 H

ALEVÍ C

CF BADALONA

CE EUROPA 'C'

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA-MONTIGALÀ

DIUMENGE

8.45 H

ALEVÍ D

CF BADALONA

CE VILA OLÍMPICA 'C'

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA-MONTIGALÀ

DISSABTE

12 H

ALEVÍ E

FC MARTINENC 'D'

CF BADALONA

MUNICIPAL DEL GUINARDÓ

DIUMENGE

8.30 H

ALEVÍ F

FC SANT MARTÍ-CONDAL 'E'

CF BADALONA

MUNICIPAL DE SANT MARTÍ DE PROVENÇALS

DISSABTE

8.45 H

BENJAMÍ A

CF BADALONA

CE SABADELL FC

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA-MONTIGALÀ

DIUMENGE

8.45 H

BENJAMÍ B

U AT HORTA

CF BADALONA

MUNICIPAL D'HORTA (FELIU I CODINA)

DISSABTE
10.15 H

BENJAMÍ C

CF BADALONA

CE VILA OLÍMPICA 'D'

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA-MONTIGALÀ

DISSABTE
10.45 H

BENJAMÍ D

CD SANT GABRIEL 'D'

CF BADALONA

MUNICIPAL JOSÉ LUIS RUIZ CASADO

DISSABTE
9 H

BENJAMÍ E

CF BADALONA

CD TRINIDAD

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA-MONTIGALÀ

DISSABTE
10.45 H

BENJAMÍ F

AE YOUNG TALENT BADALONA 'C'

CF BADALONA

MUNICIPAL BADALONA SUD

DISSABTE
13 H

PRE-BENJAMÍ A

FPE EUROPA

CF BADALONA

MUNICIPAL L'ÀLIGA

DIUMENGE
10.45 H

PRE-BENJAMÍ B

CF BADALONA

CF UNIFICACIÓN LLEFIÀ 'C'

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA-MONTIGALÀ (ANNEX F-7)

DISSABTE
12 H

 

cfbadalona.net