Bona tarda,

Ja podeu consultar el calendari complet de partits per a tot el nostre futbol base aquest proper cap de setmana.

 

   (fes clic a la categoria per a més informació)

CATEGORIA

LOCAL

VISITANT

CAMP DE JOC

DIA / HORA

PRIMER EQUIP

CD ELDENSE

CF BADALONA

NUEVO PEPICO AMAT

DIUMENGE

17 h

VETERANS CF BADALONA CF STOITCHKOV BARCELONA MUNICIPAL DE POMAR DISSABTE
16 h

JUVENIL  A

FP CE JÚPITER

CF BADALONA

MUNICIPAL JÚPITER

DISSABTE
18 h

JUVENIL B CF BADALONA AE PRAT 'B' CAMP MUNICIPAL DE BADALONA-MONTIGALÀ

DIUMENGE
16.15 h

CADET A

C GIMNÀSTIC MANRESA

CF BADALONA

GIMNÀSTIC PARC

DISSABTE

18.15 h

CADET B

CF BADALONA

CERDANYOLA DEL VALLÈS FC 'B'

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA-MONTIGALÀ

DISSABTE

18 h

CADET C

CE PENYA BARCELONISTA BÀRCINO 'B'

CF BADALONA

MUNICIPAL DE SANT MARTÍ DE PROVENÇALS

DIUMENGE
12 h

INFANTIL A

CF BADALONA

UE SANTS

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA-MONTIGALÀ

DISSABTE

16 h

INFANTIL B

CF MOLLET UE

CF BADALONA

MUNICIPAL GERMANS GONZALVO (CAMP 1)

DISSABTE

18 h

INFANTIL C

CF BADALONA

CE APA POBLE SEC

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA-MONTIGALÀ

DISSABTE
13.45 h

INFANTIL D

CF BADALONA

FC SANT MARTÍ-CONDAL

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA-MONTIGALÀ

DIUMENGE

10 h

INFANTIL E

CF BADALONA

CF LLOREDA 'B'

MUNICIPAL DE POMAR

DIUMENGE

11 h

ALEVÍ A

CF BADALONA

CFU CAN RULL RÓMULO TRONCHONI 'B'

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA-MONTIGALÀ

DIUMENGE

14.45 h

ALEVÍ B

FA ESPLUGUENC

CF BADALONA

MUNICIPAL SALT DE PI

DIUMENGE

10 h

ALEVÍ C

FE GRAMA 'B'

CF BADALONA

NOU MUNICIPAL DE SANTA COLOMA DE GRAMENET

DISSABTE

9 h

ALEVÍ D

CF BADALONA

CD ARRABAL-CALAF GRAMENET

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA-MONTIGALÀ

DIUMENGE

8.45 h

ALEVÍ E

CD ARRABAL-CALAF GRAMENET 'B'

CF BADALONA

MUNICIPAL CAN ZAM (CAMP 1)

DISSABTE

11.30 h

ALEVÍ F

CF BADALONA

CF SISTRELLS 'F'

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA-MONTIGALÀ

DISSABTE

10.45 h

BENJAMÍ A

CF BADALONA

C GIMNÀSTIC MANRESA 'B'

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA-MONTIGALÀ

DIUMENGE

14.45 h

BENJAMÍ B

RCD ESPANYOL 'B'

CF BADALONA

CIUTAT ESPORTIVA DANI JARQUE

DISSABTE

13.30 h

BENJAMÍ C

CE L'HOSPITALET 'B'

CF BADALONA

ESTADI MUNICIPAL DE L'HOSPITALET DE LLOBREGAT

DIUMENGE

11.45 h

BENJAMÍ D

CF BADALONA

CE CONGRÈS

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA-MONTIGALÀ

DISSABTE
10.45 h

BENJAMÍ E

CF BADALONA

AE LA SALUT-PERE GOL 'C'

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA-MONTIGALÀ

DIUMENGE

8.45 h

BENJAMÍ F

FC SANT MARTÍ-CONDAL 'E'

CF BADALONA

MUNICIPAL DE SANT MARTÍ DE PROVENÇALS

DISSABTE
10 h

PRE-BENJAMÍ A

CCD TURÓ DE LA PEIRA

CF BADALONA

MUNICIPAL TURÓ DE LA PEIRA

DIUMENGE
14.15 h

PRE-BENJAMÍ B

CF BADALONA

FC MARTINENC 'B'

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA-MONTIGALÀ (ANNEX F-7)

DISSABTE
12 h

 

cfbadalona.net