Bona tarda:

Aquí teniu dia, hora i lloc de tots els partits que jugaran els nostres equips al llarg d'aquest proper cap de setmana:

 

CATEGORIA

LOCAL

VISITANT

CAMP DE JOC

DIA / HORA

PRIMER EQUIP

CF BADALONA

AT LEVANTE UD

 CAMP MUNICIPAL DE MONTIGALÀ

DIUMENGE
17h

JUVENIL  A

CE MANRESA

  CF BADALONA

NOU ESTADI MUNICIPAL CONGOST

DIUMENGE
12h

JUVENIL B

CE VILA OLÍMPICA

CF BADALONA

MUNICIPAL CAN ARANYÓ – AGAPITO FERNÁNDEZ

DIUMENGE
12.15h

JUVENIL C

CF BADALONA

UE VILASSAR DE MAR

CAMP MUNICIPAL DE MONTIGALÀ

DISSABTE
18.45h

CADET A

CF BADALONA

UNIFICACIÓN LLEFIÀ

CAMP MUNICIPAL DE MONTIGALÀ

DISSABTE
16.45h

CADET B

FP CE JÚPITER

CF BADALONA

CENTRE ESPORTIU MUNICIPAL JÚPITER

DISSABTE
20h

INFANTIL A

CF BADALONA

UE SANT ILDEFONS

CAMP MUNICIPAL DE MONTIGALÀ

DISSABTE
15.15h

INFANTIL B

ALZAMORA CF 'B'

CF BADALONA

COMPLEX ESPORTIU CAN DRAGÓ

DIUMENGE
16h

INFANTIL C

AT C SANT POL

CF BADALONA

MUNICIPAL SOT DE BAGUENY

DIUMENGE
17h

INFANTIL D

CF BADALONA

CF SISTRELLS 'B'

CAMP MUNICIPAL DE MONTIGALÀ

DISSABTE
13.45h

ALEVÍ A

CF BADALONA

FC BARCELONA 'B'

CAMP MUNICIPAL DE MONTIGALÀ (CAMP 1)

DISSABTE
12h

ALEVÍ B

CF BADALONA

U AT HORTA

CAMP MUNICIPAL DE MONTIGALÀ (CAMP 1)

DIUMENGE
10.30h

ALEVÍ C

CF BADALONA

CF SISTRELLS

CAMP MUNICIPAL DE MONTIGALÀ (CAMP 2)

DISSABTE
12h

ALEVÍ D

CF BADALONA

UE VILASSAR DE MAR 'D'

CAMP MUNICIPAL DE MONTIGALÀ (CAMP 2)

DIUMENGE
10.30h

ALEVÍ E

STOITCHKOV BARCELONA CF

CF BADALONA

MUNICIPAL NOU TAXONERA

DISSABTE
10.15h

ALEVÍ F

ESCOLA PIA SARRIÀ SE 'B'

CF BADALONA

COL·LEGI ESCOLAPIS DE SARRIÀ

DISSABTE
9h

BENJAMÍ A

FP EUROPA

CF BADALONA

CAMP MUNICIPAL DE FUTBOL DE L'ÀLIGA

DISSABTE
10.30h

BENJAMÍ B

FP HERMES

CF BADALONA

CAMP MUNICIPAL DE MONTGAT

DISSABTE
10.45h

BENJAMÍ C

CF BADALONA

CF SISTRELLS

CAMP MUNICIPAL DE MONTIGALÀ (CAMP 1)

DISSABTE
10.45h

BENJAMÍ D

CF BADALONA

FP HERMES 'B'

CAMP MUNICIPAL DE MONTIGALÀ (CAMP 1)

DIUMENGE
9h

BENJAMÍ E

CF BADALONA

STOITCHKOV BARCELONA CF

CAMP MUNICIPAL DE MONTIGALÀ (CAMP 2)

DISSABTE
10.45h

BENJAMÍ F

CD CARMELO

CF BADALONA

COMPLEX ESPORTIU MUNICIPAL CARMEL

DISSABTE
10h

PRE-BENJAMÍ A

FE GRAMA

CF BADALONA

  CAMP MUNICIPAL LES OLIVERES

DISSABTE
13.45h

PRE-BENJAMÍ B

EE BRAFA

CF BADALONA

ESCOLA ESPORTIVA BRAFA

DIJOUS 15
18.30h

PRE-BENJAMÍ C

FP CE JÚPITER 'C'

CF BADALONA

CENTRE ESPORTIU MUNICIPAL JÚPITER

DISSABTE
13.15h

cfbadalona.net