Bona tarda,

Ací teniu el calendari sencer de partits de tots els nostres conjunts per aquest proper cap de setmana.

 

   (feu clic a la categoria per a més informació)

CATEGORIA

LOCAL

VISITANT

CAMP DE JOC

DIA / HORA

PRIMER EQUIP

FC BARCELONA

CF BADALONA

MINIESTADI

DISSABTE
18h

VETERANS CF BADALONA CF BARCELONETA

MUNICIPAL DE POMAR

DISSABTE
16.30h

JUVENIL  A

CF BADALONA

CF DAMM 'B'

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ

DISSABTE
16h

JUVENIL B CF BADALONA UE CORNELLÀ 'C' CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ

DIUMENGE

16h

CADET A

CF BADALONA

UE RAPITENCA

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ

DIUMENGE
12h

CADET B

CD SANT GABRIEL 'C'

CF BADALONA

MUNICIPAL JOSÉ LUIS RUIZ CASADO

DIUMENGE
15.15h

CADET C

UD GORNAL

CF BADALONA

MUNICIPAL POLÍGONO GORNAL

DISSABTE
12h

INFANTIL A

FC MARTINENC

CF BADALONA

MUNICIPAL DEL GUINARDÓ

DIUMENGE

14.15h

INFANTIL B

FC MARTINENC 'C'

CF BADALONA

MUNICIPAL DEL GUINARDÓ

DIUMENGE
16h

INFANTIL C

CF BADALONA

CE SANT IGNASI

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ

DISSABTE
13.45h

INFANTIL D

CF MONTAÑESA

CF BADALONA

MUNICIPAL NOU BARRIS

DISSABTE
11h

INFANTIL E

CF BADALONA

CE DIAGONAL 'B'

MUNICIPAL DE POMAR

DIUMENGE

11h

ALEVÍ A

CD BADIA DEL VALLÈS

CF BADALONA

MUNICIPAL BADIA DEL VALLÈS

DISSABTE

10h

ALEVÍ B

CF BADALONA

PENYA BARCELONISTA ANGUERA

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ

DISSABTE

9h

ALEVÍ C

CF BADALONA

CE APA POBLE SEC

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ

DISSABTE

12h

ALEVÍ D

EF PREMIER BARCELONA

CF BADALONA

MUNICIPAL CANYELLES (BARCELONA)

DISSABTE

10h

ALEVÍ E

CF BADALONA

UE CF TRAJANA – PENYA BARCELONISTA SANT JUST

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ

DISSABTE

9h

ALEVÍ F

CF BADALONA

CF BUFALÀ 'B'

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ

DISSABTE

10.45h

BENJAMÍ A

CF DAMM

CF BADALONA

MUNICIPAL NOU TAXONERA

DISSABTE

15.45h

BENJAMÍ B

CF BADALONA

CD PREMIÀ DE DALT

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ

DISSABTE

10.45h

BENJAMÍ C

CF BADALONA

FC MARTINENC 'D'

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ

DIUMENGE

14h

BENJAMÍ D

CF TECNOFÚTBOL 'C'

CF BADALONA

MEILAND – COL·LEGI SANT JOAN BAPTISTA

DIUMENGE

15h

BENJAMÍ E

FC MARTINENC 'H'

CF BADALONA

MUNICIPAL GUINARDÓ

DISSABTE
12.45h

BENJAMÍ F

CF BADALONA

SE MERCAT NOU MAGÒRIA

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ (ANNEX F-7)

DISSABTE
12h

PRE-BENJAMÍ A

CF BADALONA

CF MONTAÑESA

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ (ANNEX F-7)

DISSABTE
11h

PRE-BENJAMÍ B

F UE CORNELLÀ 'F'

CF BADALONA

NOU MUNICIPAL DE CORNELLÀ DE LLOBREGAT

DISSABTE
12.45h

 

cfbadalona.net