Aquests són els horaris dels partits que juguen els diferents equips del CF Badalona aquest dissabte i diumenge:

CATEGORIA

LOCAL

VISITANT

CAMP DE JOC

HORARI/DIA

PRIMER EQUIP

C.F BADALONA

RCD MALLORCA B

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA

DIUMENGE
12:00

VETERANS

BARCELONETA, C.F.

C.F BADALONA

MPAL. BARCELONETA

DIUMENGE
09:30

JUVENIL  A

C.F BADALONA

BALEARES AT CD “A”

CAMP MUNICIPAL DE POMAR

DISSABTE
16:30

JUVENIL B

PREMIA CLUB ESPORTIU “B”

C.F BADALONA

MPAL. PREMIA DE MAR

DIUMENGE
16:30

JUVENIL C

C.F BADALONA

ESCOLA DE LLAVANERES,CF. “A”

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA

DISSABTE
14:00 

CADET A

UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA “A”

C.F BADALONA

MPAL. CAN JOFRESA

DISSABTE
16:30 

CADET B

C.F BADALONA

TECNOFUTBOL C.F. “A”

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA

DISSABTE
16:00 

INFANTIL A

CABRERA, U.E. “A”

C.F BADALONA

MPAL. CABRERA DE MAR

DISSSABTE
12:00

INFANTIL B

C.F BADALONA

SANT ANDREU, U.E. “B”

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA

DIUMENGE
17:00

INFANTIL C

C.F BADALONA

DESCANSA

DESCANSA

DESCANSA

ALEVÍ A

ESCOLA F. GAVA, C. “D”

C.F BADALONA

MPAL. CAN TORELLO

DISSABTE
10:00

ALEVÍ B

C.F BADALONA

ESCOLA F. GAVA, C. “C”

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA

DIUMENGE
15:30

ALEVÍ C

C.F BADALONA

  GRANOLLERS, E.C. “C”

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA

DISSABTE
11:00

ALEVÍ D

SARRIA, C.P. “B”

   C.F BADALONA

MPAL. CAN CARALLEU (GESPA ART)

DISSABTE
13:00

ALEVÍ E

C.F BADALONA

ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA “A”

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA

DIUMENGE
11:30

BENJAMÍ A

ESCOLA FUTBOL MATARO C.E. “A”

C.F BADALONA

MPAL. D'ESPORTS DE MATARO

DIUMENGE
10:15

BENJAMÍ B

C.F BADALONA

ESPANYOL, R.C.D. “B”

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA

DISSSABTE
11:00

BENJAMÍ C

LA FLORIDA C.F. “B”

C.F BADALONA

MPAL. LA FLORIDA

DIUMENGE
09:00

BENJAMÍ D

C.F BADALONA

LA SALLE PREMIA, A.E. “A”

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA

DISSABTE
12:30

BENJAMÍ E

C.F BADALONA

SANT ANDREU, U.E. “G”

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA

DISSABTE
12:30

BENJAMÍ F

ALZAMORA, C.F. “D”

C.F BADALONA

COMPLEX ESP. CAN DRAGO

DISSABTE
11:00

PRE-BENJAMÍ A

SARRIA, C.P. “A”

C.F BADALONA

MPAL. CAN CARALLEU (GESPA ART)

DISSABTE
08:45

PRE-BENJAMÍ B

C.F BADALONA

UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE “A”

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA

DISSABTE
10:00

PRE-BENJAMÍ C

HORTA, U.AT. “B”

C.F BADALONA

MPAL. HORTA (Feliu i Codina)

DISSABTE
10:15

PRE-BENJAMÍ D

C.F BADALONA

SARRIA, C.P. “B”

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA

DIUMENGE
15:30

CADET SALA

FS LA UNION BAR BOCATELI “B”

C.F BADALONA SALA

POLIESPORTIU DEL RAVAL

DISSABTE
13:15

INFANTIL SALA

C.F BADALONA SALA

ESCOLA JUNGFRAU ASSOC. ESP. “A”

PAVELLÒ DE LLEFIÀ

DISSABTE
14:00

ALEVÍ SALA

C.F BADALONA SALA

CES Bosco Rocafort “B”

PAVELLÒ DE LLEFIÀ

APLAÇAT

BENJAMÍ SALA

C.F BADALONA SALA

C.E.T. 10, FS – DOVELLA “A”

PAVELLÒ DE LLEFIÀ

DIUMENGE
12:00