Aquests són els partits que tots els equips del CF Badalona jugaran aquest cap de setmana:

 

CATEGORIA

LOCAL

VISITANT

CAMP DE JOC

HORARI/DIA

PRIMER EQUIP

C.F BADALONA

CD ALCOYANO

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA

DIUMENGE
12:00

VETERANS

MARTINENC, F.C. “A”

C.F BADALONA

MPAL. GUINARDÓ

DISSABTE
16:15

JUVENIL  A

CORNELLA U.D “A”  

C.F BADALONA

MPAL. DE CORNELLA

DISSABTE
16:30

JUVENIL B

L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS “C”

C.F BADALONA

ESTADI MPAL. L'HOSPITALET LLOBREGAT

DISSABTE
16:00

JUVENIL C

C.F BADALONA

Pª BARC. SANT CELONI “A”

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA

DISSABTE
18:00

CADET A

C.F BADALONA

SANT ANDREU, U.E. “A”

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA

DISSABTE
16:00

CADET B

SARRIA, C.P. “A”

C.F BADALONA

MPAL. CAN CARALLEU (GESPA ART)

DISSABTE
16:30

INFANTIL A

MONTGAT, C.D. “A”

C.F BADALONA

MPAL. MONTGAT

DIUMENGE
12.30

INFANTIL B

C.F BADALONA

RACING SARRIA C.F. “A”

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA

DIUMENGE
18:00

INFANTIL C

C.F BADALONA

TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST “B”

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA

DISSABTE
14:15

ALEVÍ A

ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. “A”

C.F BADALONA

MPAL. CAN ZAM-1

DIUMENGE
14:15

ALEVÍ B

C.F BADALONA

SITGES, U.E. “A”

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA

DISSABTE
12:30

ALEVÍ C

C.F BADALONA

VILASSAR MAR,U.E. “A”

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA

DISSABTE
12:30

ALEVÍ D

Pª BARC. BARCINO, CE. “A”

   C.F BADALONA

MPAL.MENORCA-ST.MARTI PROVENÇ

DISSABTE
11:00

ALEVÍ E

C.F BADALONA

  LA SALUT PERE GOL AE. “D”

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA

DISSABTE
11:00

BENJAMÍ A

UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA “A”

C.F BADALONA

MPAL. CAN JOFRESA

DISSABTE
13:15

BENJAMÍ B

C.F BADALONA

SISTRELLS C.F. “A”

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA

DIUMENGE
14:45

BENJAMÍ C

SANT ANDREU, U.E. “C”

   C.F BADALONA

MPAL. NARCIS SALA

DISSABTE
15:30

BENJAMÍ D

C.F BADALONA

DESCANSA

DESCANSA

DESCANSA

BENJAMÍ E

C.F BADALONA

MARTINENC, F.C. “D”

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA

DISSABTE
11:00

BENJAMÍ F

Pª BARC. CINC COPES “B”

C.F BADALONA

MPAL. CLOT DE LA MEL

DIUMENGE
10:15

PRE-BENJAMÍ A

UNIFICACION LLEFIA,CF. “A”

C.F BADALONA

MPAL. LLEFIA

DISSABTE
12:00

PRE-BENJAMÍ B

C.F BADALONA

PARC, U.D. “A”

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA

DISSABTE
11:00

PRE-BENJAMÍ C

LLOREDA, C.F. “C”

C.F BADALONA

MPAL. LLOREDA

DIUMENGE
09:30

PRE-BENJAMÍ D

C.F BADALONA

MARTINENC, F.C. “C”

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA

DISSABTE
12:30

CADET SALA

SAGARRA , CLUB FUTBOL SALA “B”

C.F BADALONA SALA

CEIP FERRAN DE SAGARRA

DISSABTE
11:00

INFANTIL SALA

C.F BADALONA SALA

AAVV MONTIGALÀ

POLIESPORTIU DE LLEFIÀ
AAVV MONTIGALÀ

DISSABTE
14:30

ALEVÍ SALA

EFS PROSPERITAT

C.F BADALONA SALA

POLIESPORTIU VALLDAURA

DIUMENGE
15:15

BENJAMÍ SALA

FUTSAL MATARÓ

C.F BADALONA SALA

PAVELLÒ MARIA TERESA ROCA

DIUMENGE
11:30

cfbadalona.net