Bona tarda,

Ja podeu consultar el dia, lloc i hora de tots els compromisos del nostre futbol base el proper cap de setmana:

 

   (feu clic a la categoria per a més informació)

CATEGORIA

LOCAL

VISITANT

CAMP DE JOC

DIA / HORA

PRIMER EQUIP

CF BADALONA

CE L'HOSPITALET

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA-MONTIGALÀ

DIUMENGE

12 h

VETERANS

FC MARTINENC CF BADALONA

MUNICIPAL DEL GUINARDÓ

DISSABTE
16 h

JUVENIL  A

C LLEIDA ESPORTIU TERRAFERMA

CF BADALONA

MUNICIPAL GARDENY-LLEIDA

DISSABTE
16 h

JUVENIL B

CE L'HOSPITALET CF BADALONA ESTADI MUNICIPAL DE L'HOSPITALET DE LLOBREGAT

DISSABTE

18.15 h

CADET A

CF BADALONA

UE CORNELLÀ

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA-MONTIGALÀ

DISSABTE

16 h

CADET B

UE VILADECANS 'B'

CF BADALONA

MUNICIPAL NOU VILADECANS

DIUMENGE *

13 h

CADET C

CF BADALONA

FC MARTINENC 'C'

MUNICIPAL DE POMAR

DISSABTE *

12 h

INFANTIL A

CE VILA OLÍMPICA

CF BADALONA

MUNICIPAL CAN ARANYÓ-AGAPITO FERNÁNDEZ

DISSABTE
12 h

INFANTIL B

CF BADALONA

FP EUROPA

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA-MONTIGALÀ

DISSABTE
13.45 h

INFANTIL C

CE EUROPA 'B'

CF BADALONA

MUNICIPAL NOU SARDENYA

DISSABTE
15 h

INFANTIL D

FE GRAMA

CF BADALONA

NOU MUNICIPAL DE SANTA COLOMA DE GRAMENET

DISSABTE

14.15 h

INFANTIL E

CE CONGRÉS 'B'

CF BADALONA

COMPLEX ESPORTIU CAN DRAGÓ

DIUMENGE

18 h

ALEVÍ A

FE GRAMA 'C'

CF BADALONA

NOU MUNICIPAL DE SANTA COLOMA DE GRAMENET

DIUMENGE

14 h

ALEVÍ B

CF BADALONA

UE SANT ILDEFONS

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA-MONTIGALÀ

DIUMENGE

15 h

ALEVÍ C

CF BADALONA

CE SABADELL FC 'B'

IME ARÍSTIDES MAILLOL

DISSABTE
12 h

ALEVÍ D

AE PENYA BARCELONISTA COLLBLANC-SANTS 'B'

CF BADALONA

IME ARÍSTIDES MAILLOL

DISSABTE
11.15 h

ALEVÍ E

CF BADALONA

CD SANT GABRIEL 'E'

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA-MONTIGALÀ

DISSABTE

12 h

ALEVÍ F

SE ESCOLA PIA SARRIÀ

CF BADALONA

COL·LEGI ESCOLAPIS DE SARRIÀ

DISSABTE
9 h

BENJAMÍ A

CE VILASASR DE DALT

CF BADALONA

MUNICIPAL DE VILASSAR DE DALT

DISSABTE

10.45 h

BENJAMÍ B

CF BADALONA

UE SANT ANDREU 'B'

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA-MONTIGALÀ

DISSABTE

10.45 h

BENJAMÍ C

CF BADALONA

UB CATALÒNIA 'B'

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA-MONTIGALÀ

DISSABTE

10.45 h

BENJAMÍ D

CD ARRABAL CALAF-GRAMENET 'B'

CF BADALONA

MUNICIPAL CAN ZAM-1

DISSABTE
11.45 h

BENJAMÍ E

CE PUBILLA CASAS 'B'

CF BADALONA

MUNICIPAL PUBILLA CASAS

DISSABTE

12.15 h

BENJAMÍ F

CF BADALONA

CE VILA OLÍMPICA 'F

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA-MONTIGALÀ

DIUMENGE
15 h

PRE-BENJAMÍ A

CF BADALONA

UE SANT ANDREU

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA-MONTIGALÀ (ANNEX F-7)

DISSABTE
11 h

PRE-BENJAMÍ B

UE RUBÍ 'C'

CF BADALONA

MUNICIPAL CAN ROSÉS-2

DISSABTE *
12.30 h

 

* Partit amistós

cfbadalona.net