Bona nit,

A continuació teniu el dia, el lloc i l'hora de tots els partits que jugaran els nostres equips aquest proper cap de setmana:

 

   (fes clic a la categoria per a més informació)

CATEGORIA

LOCAL

VISITANT

CAMP DE JOC

DIA / HORA

PRIMER EQUIP

CD ELDENSE

CF BADALONA

NUEVO PEPICO AMAT

DISSABTE
20.15h

VETERANS CD ARRABAL-CALAF GRAMENET CF BADALONA CAMP MUNICIPAL CAN ZAM-1 DIUMENGE *
10h

JUVENIL  A

AE PRAT

CF BADALONA

MUNICIPAL NOU SAGNIER

DISSABTE
17.45h

JUVENIL B

CF BADALONA

CE EUROPA 'B'

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ

DIUMENGE

12h

JUVENIL C

CD ARRABAL-CALAF GRAMENET

CF BADALONA

CAMP MUNICIPAL CAN ZAM-1

DISSABTE
18.45h

CADET A

CF BADALONA

LLIGA ACABADA

CADET B

UE SANT ANDREU

CF BADALONA

MUNICIPAL NARCÍS SALA

DISSABTE

10.10h

INFANTIL A

CF MOLLET UE 'B'

CF BADALONA

CAMP MUNICIPAL GERMANS GOZALVO

DISSABTE

10h

INFANTIL B

CF BADALONA

CF MONTAÑESA

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ

DISSABTE

16h

INFANTIL C

CF BADALONA

CE SANT GABRIEL 'B'

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ

DISSABTE
13.45h

INFANTIL D

CF IMPERIO 'B'

CF BADALONA

MUNICIPAL CAN ZAM-2

DISSABTE
9h

ALEVÍ A

CE MERCANTIL

CF BADALONA

POLIESPORTIU ARRAHONA-MERINALS

DIUMENGE
10.10h

ALEVÍ B

PENYA BARCELONISTA COLLBLANC-SANTS

CF BADALONA

IME ARÍSTEDES MALLOL

DIUMENGE
9h

ALEVÍ C

EF CE MATARÓ

CF BADALONA

CAMP MUNICIPAL D'ESPORTS DE MATARÓ

DISSABTE

9h

ALEVÍ D

CE VILA OLÍMPICA 'D'

CF BADALONA

MUNICIPAL CAN ARANYÓ-AGAPITO FERNÁNDEZ

DISSABTE

15h

ALEVÍ E

CF BADALONA

FP CE EUROPA

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ (CAMP 1)

DIUMENGE

10h

ALEVÍ F

CF BADALONA

UB CATALÒNIA 'C'

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ (CAMP 2)

DIUMENGE

10h

BENJAMÍ A

CF BADALONA

FC SANT CUGAT ESPORT

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ (CAMP 1)

DISSABTE
10.45h

BENJAMÍ B

U AT HORTA

CF BADALONA

CAMP MUNICIPAL D'HORTA

DISSABTE
10.15h

BENJAMÍ C

CF BADALONA

ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ (CAMP 2)

DISSABTE

10.45h

BENJAMÍ D

CF BADALONA

FE GRAMA 'C'

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ (CAMP 1)

DISSABTE

12h

BENJAMÍ E

CF NEUROFÚTBOL

CF BADALONA

CIUTAT ESPORTIVA FUNDACIÓ MARCET

DIUMENGE
15h

BENJAMÍ F

CF BADALONA

FC MARTINENC 'G'

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ (CAMP 2)

DISSABTE

12h

PRE-BENJAMÍ A

CEF BARBERÀ ANDALUCÍA

CF BADALONA

MUNICIPAL ANTONI SERRA

DISSABTE
13h

PRE-BENJAMÍ B

CF BADALONA

CF SINGUERLÍN 'B'

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ (ANNEX F-7)

DISSABTE
11h

PRE-BENJAMÍ C CF BADALONA CF YOUNT TALENT 'C' CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ (ANNEX F-7) DISSABTE
10h

 

* Partit amistós

 

cfbadalona.net