Bona tarda,

Ja podeu consultar el dia, l'hora i el terreny de joc dels partits que disputaran tots els nostres equips durant aquest proper cap de setmana:

 

   (fes clic a la categoria per a més informació)

CATEGORIA

LOCAL

VISITANT

CAMP DE JOC

DIA / HORA

PRIMER EQUIP

FC BARCELONA 'B'

CF BADALONA

 MINIESTADI

DIUMENGE
17h

VETERANS U AT HORTA CF BADALONA MUNICIPAL D'HORTA (FELIU I CODINA) DISSABTE
16h

JUVENIL  A

CF BADALONA

U CE CAMBRILS

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ

DISSABTE
16h

JUVENIL B

CD SANT GABRIEL

CF BADALONA

 MUNICIPAL JOSE LUIS RUIZ CASADO

DISSABTE
12.15h

JUVENIL C

CF BADALONA

CD MASNOU 'B'

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ

DIUMENGE
18h

CADET A

EF GAVÀ

CF BADALONA

MUNICIPAL CAN TORELLÓ

DISSABTE
18h

CADET B

CF BADALONA

U AT HORTA

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ

DIUMENGE
16h

INFANTIL A

CF BADALONA

UE CORNELLÀ 'B'

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ

DISSABTE
13.45h

INFANTIL B

CF DON BOSCO

CF BADALONA

INSTAL·LACIONS ESPORTIVES ESCOLA INDUSTRIAL

DIUMENGE
9.45h

INFANTIL C

CD MASNOU

CF BADALONA

 CAMP MUNICIPAL DE FUTBOL DEL MASNOU

DISSABTE
14.30h

INFANTIL D

CF BADALONA

CF DON BOSCO 'B'

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ

DIUMENGE
14h

ALEVÍ A

CF BADALONA

UE SANT ANDREU

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ (CAMP 1)

DISSABTE
12h

ALEVÍ B

CF BADALONA

FC SANTBOIÀ 'B'

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ (CAMP 1)

DIUMENGE
10.30h

ALEVÍ C

CF BADALONA

CE EUROPA

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ (CAMP 1)

DIUMENGE
9h

ALEVÍ D

CF BADALONA

FP HERMES 'B'

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ (CAMP 2)

DIUMENGE
9h

ALEVÍ E

FC MARTINENC 'B'

CF BADALONA

COMPLEX ESPORTIU MUNICIPAL DEL GUINARDÓ

DISSABTE
11.45h

ALEVÍ F

CE VILA OLÍMPICA 'I'

CF BADALONA

COMPLEX ESPORTIU MUNICIPAL CLOT DE LA MEL

DIUMENGE
10.15h

BENJAMÍ A

CF BADALONA

CE VILASSAR DE DALT

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ (CAMP 1)

DISSABTE
10.45h

BENJAMÍ B

 CF BADALONA

CP SARRIÀ

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ (CAMP 2)

DIUMENGE
10.30h

BENJAMÍ C

FC SANT MARTÍ CONDAL

CF BADALONA

CAMP MUNICIPAL DE FUTBOL SANT MARTÍ

DISSABTE
10h

BENJAMÍ D

CF SISTRELLS 'C'

CF BADALONA

ZONA ESPORTIVA CAN CABANYES

DIUMENGE
10.30h

BENJAMÍ E

CF BADALONA

FC CAN BUXERES 'B'

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ (CAMP 2)

DISSABTE
10.45h

BENJAMÍ F

CF SINGUERLÍN

CF BADALONA

CAMP MUNICIPAL CAN ZAM-2

DISSABTE
11h

PRE-BENJAMÍ A

CF BADALONA

CF ALZAMORA

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ (ANNEX F-7)

DISSABTE
10h

PRE-BENJAMÍ B

CE VILA OLÍMPICA 'B'

CF BADALONA

COMPLEX ESPORTIU MUNICIPAL CLOT DE LA MEL

DISSABTE
11.45h

PRE-BENJAMÍ C CF BADALONA CF MONTAÑESA 'E' CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ (ANNEX F-7) DISSABTE
11h

 

cfbadalona.net