Bona nit,

Tot seguit trobareu el dia, l'hora i el lloc de tots els compromisos dels nostres equips aquest proper cap de setmana:

 

   (fes clic a la categoria per a més informació)

CATEGORIA

LOCAL

VISITANT

CAMP DE JOC

DIA / HORA

PRIMER EQUIP

CE SABADELL FC

CF BADALONA

NOVA CREU ALTA

DIUMENGE
17h

VETERANS CF STOITCHKOV BARCELONA CF BADALONA CAMP MUNICIPAL DE FUTBOL VALLBONA DISSABTE
14h

JUVENIL  A

UCF CAMBRILS

CF BADALONA

NOU CAMP MUNICIPAL DE CAMBRILS

DIUMENGE

11.45h

JUVENIL B

CF BADALONA

UE SANTS

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ

DISSABTE

16h

JUVENIL C

CCD TURÓ DE LA PEIRA

CF BADALONA

MUNICIPAL DEL TURÓ DE LA PEIRA

DIUMENGE

14.15h

CADET A

CF BADALONA

UE CORNELLÀ

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ

DISSABTE

13.45h

CADET B

UE CORNELLÀ 'C'

CF BADALONA

NOU MUNICIPAL DE CORNELLÀ DE LLOBREGAT

DIUMENGE
20h

INFANTIL A

CE VILA OLÍMPICA

CF BADALONA

MUNICIPAL CAN ARANYÓ – AGAPITO FERNÁNDEZ

DIUMENGE
12.45h

INFANTIL B

CF BADALONA

CE EUROPA 'B'

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ

DIUMENGE
17h

INFANTIL C

CF BADALONA

FE GRAMA 'C'

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ

DIUMENGE
14.15h

INFANTIL D

FC VALLDOREIX

CF BADALONA

MUNICIPAL DE VALLVIDRERA

DISSABTE
10.30h

ALEVÍ A

RCD ESPANYOL

CF BADALONA

CIUTAT ESPORTIVA DANI JARQUE

DISSABTE
13.30h

ALEVÍ B

FC BARCELONA 'D'

CF BADALONA

CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER

DISSABTE

10h

ALEVÍ C

FE GRAMA 'B'

CF BADALONA

NOU MUNICIPAL DE SANTA COLOMA DE GRAMENET

DIUMENGE

14.15h

ALEVÍ D

CF UNIFICACIÓN LLEFIÀ

CF BADALONA

CAMP MUNICIPAL DE LLEFIÀ

DIUMENGE
9h

ALEVÍ E

CF BADALONA

CE VILA OLÍMPICA 'E'

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ (CAMP 1)

DISSABTE
12h

ALEVÍ F

CF BADALONA

FC SANT MARTÍ CONDAL 'C'

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ (CAMP 2)

DISSABTE
12h

BENJAMÍ A

CD SANT GABRIEL

CF BADALONA

MUNICIPAL JOSÉ LUIS RUIZ CASADO

DISSABTE

9h

BENJAMÍ B

CD ARRABAL-CALAF GRAMENET

CF BADALONA

MUNICIPAL CAN ZAM-1

DISSABTE
11.20h

BENJAMÍ C

CF BADALONA

FPE EUROPA 'D'

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ (CAMP 1)

DISSABTE

10.45h

BENJAMÍ D

CF BADALONA

CF LLOREDA 'B'

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ (CAMP 2)

DIUMENGE
10h

BENJAMÍ E

FC ZONA FRANCA

CF BADALONA

COMPLEX ESPORTIU LA BÀSCULA (F-11)

DISSABTE
9.45h

BENJAMÍ F

CF BADALONA

FPE EUROPA 'E'

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ (CAMP 1)

DISSABTE
10.45h

PRE-BENJAMÍ A

FP HERMES

CF BADALONA

CAMP MUNICIPAL DE MONTGAT

DIUMENGE
11.30h

PRE-BENJAMÍ B

CF BADALONA

FC MARTINENC 'B'

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ (ANNEX F-7)

DISSABTE
10h

PRE-BENJAMÍ C CF BADALONA CP SARRIÀ 'C' CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ (ANNEX F-7) DISSABTE
11h

 

cfbadalona.net