Bona tarda,

Ja podeu consultar el calendari complet dels equips escapulats per a aquest proper cap de setmana:

 

   (fes clic a la categoria per a més informació)

CATEGORIA

LOCAL

VISITANT

CAMP DE JOC

DIA / HORA

PRIMER EQUIP

UE CORNELLÀ

CF BADALONA

NOU MUNICIPAL DE CORNELLÀ DE LLOBREGAT

DIUMENGE
18h

VETERANS CF BADALONA VETERANS CE JÚPITER MUNICIPAL DE FUTBOL BON PASTOR NOU DIUMENGE
9.30h

JUVENIL  A

CF BADALONA

CE MERCANTIL

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ

DISSABTE
16h

JUVENIL B

CE EUROPA 'B'

CF BADALONA

NOU SARDENYA

DISSABTE
19.30h

JUVENIL C

CF BADALONA

CD ARRABAL-CALAF GRAMENET

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ

DIUMENGE
18h

CADET A

AE PRAT

CF BADALONA

MUNICIPAL SAGNIER

DISSABTE
12.15h

CADET B

CF BADALONA

UE SANT ANDREU

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ

DIUMENGE
16h

INFANTIL A

CF BADALONA

CF MOLLET UE 'B'

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ

DISSABTE

13.45h

INFANTIL B

CF MONTAÑESA

CF BADALONA

MUNICIPAL DE NOU BARRIS

DISSABTE
12.15h

INFANTIL C

CD SANT GABRIEL 'B'

CF BADALONA

MUNICIPAL JOSÉ LUIS RUIZ CASADO

DIUMENGE
9h

INFANTIL D

CF BADALONA

CF IMPERIO 'B'

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ

DIUMENGE
14.15h

ALEVÍ A

CF BADALONA

CE MERCANTIL

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ (CAMP 1)

DISSABTE
12h

ALEVÍ B

CF BADALONA

PENYA BARCELONISTA COLLBLANC-SANTS

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ (CAMP 1)

DIUMENGE
9.30h

ALEVÍ C

CF BADALONA

EF MATARÓ CE 'D'

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ (CAMP 2)

DISSABTE
12h

ALEVÍ D

CF BADALONA

CE VILA OLÍMPICA 'D'

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ (CAMP 2)

DIUMENGE

9.30h

ALEVÍ E

FP EUROPA

CF BADALONA

CAMP MUNICIPAL DE FUTBOL DE L'ÀLIGA

DISSABTE
9h

ALEVÍ F

UB CATALÒNIA 'C'

CF BADALONA

COMPLEX LLARS MUNDET

DISSABTE
12.45h

BENJAMÍ A

FC SANT CUGAT ESPORT

CF BADALONA

ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL JAUME TUBAU

DISSABTE

11.40h

BENJAMÍ B

CF BADALONA

U AT HORTA

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ (CAMP 1)

DISSABTE
10.45h

BENJAMÍ C

CEE COLLBLANC-TORRASSA

CF BADALONA

MUNICIPAL PUIG GAIRALT

DIUMENGE

10h

BENJAMÍ D

FE GRAMA 'C'

CF BADALONA

NOU MUNICIPAL DE SANTA COLOMA DE GRAMENET

DIUMENGE

14h

BENJAMÍ E

CF BADALONA

CF NEUROFUTBOL

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ (CAMP 2)

DISSABTE

10.45h

BENJAMÍ F

FC MARTINENC 'G'

CF BADALONA

MUNICIPAL DEL GUINARDÓ

DIUMENGE

9h

PRE-BENJAMÍ A

CF BADALONA

CP SARRIÀ

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ (ANNEX F-7)

DISSABTE

11h

PRE-BENJAMÍ B

CF SINGUERLÍN 'B'

CF BADALONA

MUNICIPAL CAN ZAM 2

DIUMENGE

10h

PRE-BENJAMÍ C CF BADALONA CF SISTRELLS (retirat) DESCANSA

 

cfbadalona.net