Ja podeu consultar dia, hora i lloc dels partits que jugaran tots els nostres equips al llarg d'aquest cap de setmana:

 

CATEGORIA

LOCAL

VISITANT

CAMP DE JOC

DIA / HORA

PRIMER EQUIP

HURACÁN VALENCIA CF

CF BADALONA

ESTADIO SAN GREGORIO

DIUMENGE
17h

JUVENIL B

UB CATALÒNIA

CF BADALONA

ESCOLA INDUSTRIAL

DISSABTE
20h

JUVENIL C

CF BADALONA

CCD TURÓ DE LA PEIRA

CAMP MUNICIPAL DE MONTIGALÀ

DIUMENGE
17.30h

CADET A

UE BORDETA DE LLEIDA

 CF BADALONA

MUNICIPAL DE LA BORDETA – LLEIDA

DISSABTE
16.30h

CADET B

CF BADALONA

ESCUELA CF PERFORMANCE

MUNICIPAL DE POMAR

DIVENDRES
20.30h

INFANTIL A

CE PREMIÀ

CF BADALONA

MUNICIPAL DE PREMIÀ DE MAR

DIUMENGE
12h

INFANTIL B

CF BADALONA

PENYA BARCELONISTA CINC COPES

CAMP MUNICIPAL DE MONTIGALÀ

DIUMENGE
15.45h

INFANTIL C

CF BADALONA

CE LA SALLE BONANOVA 'B'

CAMP MUNICIPAL DE MONTIGALÀ

DISSABTE
16h

ALEVÍ A

FUNDACIÓ P CE JÚPITER

CF BADALONA

MUNICIPAL JÚPITER

DISSABTE
10.30h

ALEVÍ B

CF BADALONA

CF DAMM 'C'

CAMP MUNICIPAL DE MONTIGALÀ

DIUMENGE
10.15h

ALEVÍ C

CF BADALONA

CE MERCANTIL 'B'

CAMP MUNICIPAL DE MONTIGALÀ

DISSABTE
14.15h

ALEVÍ D

CE VILA OLÍMPICA 'E'

CF BADALONA

MUNICIPAL CAN ARANYÓ-AGAPITO FERNÁNDEZ

DISSABTE
15h

ALEVÍ E

CF BADALONA

CE LA SALLE BONANOVA 'C'

CAMP MUNICIPAL DE MONTIGALÀ

DISSABTE
14.15h

BENJAMÍ A

CF BADALONA

CF LES FRANQUESES

CAMP MUNICIPAL DE MONTIGALÀ

DISSABTE
12.30h

BENJAMÍ B

CE PENYA BARCELONISTA BARCINO

CF BADALONA

MUNICIPAL MENORCA – SANT MARTÍ DE PROVENÇAL

DIUMENGE
9h

BENJAMÍ C

CE L'HOSPITALET 'B'

CF BADALONA

ESTADI MUNICIPAL DE L'HOSPITALET DE LLOBREGAT

DIUMENGE
11h

BENJAMÍ D

CF BADALONA

CE PREMIÀ 'B'

CAMP MUNICIPAL DE MONTIGALÀ

DISSABTE
11h

BENJAMÍ E

CF BADALONA

CD PUJADAS 'B'

CAMP MUNICIPAL DE MONTIGALÀ

DISSABTE
11h

BENJAMÍ F

PENYA BARCELONISTA VILLAVERDE-PENITENTS

CF BADALONA

MUNICIPAL VALL D'HEBRON

DIUMENGE
13h

PRE-BENJAMÍ A

CD SANT GABRIEL

CF BADALONA

MUNICIPAL JOSÉ LUIS RUIZ CASADO

DISSABTE
9h

PRE-BENJAMÍ B

CF BADALONA

CE PENYA BARCELONISTA BARCINO

 CAMP MUNICIPAL DE MONTIGALÀ

DIUMENGE
10.30h

PRE-BENJAMÍ C

ESCOLA FUTBOL ÁNGEL PEDRAZA 'B'

CF BADALONA

COMPLEX ESPORTIU LA BÀSCULA

DIUMENGE
10h

PRE-BENJAMÍ D

CF BADALONA

PENYA BARCELONISTA CINC COPES 'C'

CAMP MUNICIPAL DE MONTIGALÀ

DISSABTE
11h

CADET SALA

CFS PREMIÀ DE DALT

CF BADALONA SALA

PAVELLÓ MUNICIPAL DE PREMIÀ DE DALT

DISSABTE
13.30h

INFANTIL SALA

CF BADALONA SALA

CFS MANENT SANTA COLOMA 'C'

PAVELLÓ POLIESPORTIU DE CASAGEMES

DISSABTE
14.15h

ALEVÍ SALA

CF BADALONA SALA

AE ESCOLA JUNGFRAU

PAVELLÓ POLIESPORTIU DE CASAGEMES

DIUMENGE
15.15h

 

cfbadalona.net