Bona tarda:

Aquí teniu l'horari i el terreny de joc de tots els compromisos que tenen els nostres equips al llarg d'aquest cap de setmana:

 

CATEGORIA

LOCAL

VISITANT

CAMP DE JOC

DIA / HORA

PRIMER EQUIP

CD ALCOYANO

CF BADALONA

 CAMPO MUNICIPAL EL COLLAO

DIUMENGE
18h

VETERANS CF LLOREDA CF BADALONA CAMP MUNICIPAL DE LLOREDA DISSABTE
18h

JUVENIL  A

CF BADALONA

  CE SABADELL FC

CAMP MUNICIPAL DE MONTIGALÀ

DISSABTE
16h

JUVENIL B

CF BADALONA

UE SANT ANDREU 'B'

CAMP MUNICIPAL DE MONTIGALÀ

DISSABTE
18h

JUVENIL C

UNIFICACIÓN LLEFIÀ 'B'

CF BADALONA

CAMP MUNICIPAL DE LLEFIÀ

DIUMENGE
16h

CADET A

EF MATARÓ

CF BADALONA

CAMP MUNICIPAL D'ESPORTS DE MATARÓ

DISSABTE
12.30h

CADET B

CF BADALONA

FC SANT CUGAT ESPORT 'B'

CAMP MUNICIPAL DE MONTIGALÀ

DIUMENGE
16h

INFANTIL A

FP CE JÚPITER

CF BADALONA

CENTRE ESPORTIU MUNICIPAL JÚPITER

DIUMENGE
9h

INFANTIL B

CF BADALONA

UB CATALÒNIA

CAMP MUNICIPAL DE MONTIGALÀ

DIUMENGE
14h

INFANTIL C

CF BADALONA

CF CALELLA

CAMP MUNICIPAL DE MONTIGALÀ

DISSABTE
14h

INFANTIL D

CF BUFALÀ

CF BADALONA

CAMP MUNICIPAL DE BUFALÀ

DISSABTE
20h

ALEVÍ A

FC SANT CUGAT ESPORT 'B'

CF BADALONA

ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL JAUME TUBAU

DISSABTE
10.20h

ALEVÍ B

UE CORNELLÀ 'D'

CF BADALONA

ESTADI MUNICIPAL DE CORNELLÀ

DIUMENGE
10.30h

ALEVÍ C

CF BADALONA

CF DAMM 'C'

CAMP MUNICIPAL DE MONTIGALÀ (CAMP 2)

DISSABTE
12h

ALEVÍ D

CF BADALONA

CD ARRABAL-CALAF DE GRAMENET 'B'

CAMP MUNICIPAL DE MONTIGALÀ (CAMP 2)

DIUMENGE
10h

ALEVÍ E

UE SANTS 'B'

CF BADALONA

COMPLEX ESPORTIU MUNICIPAL LA BÀSCULA

DISSABTE
12h

ALEVÍ F

CE PUBILLA CASAS

CF BADALONA

CAMP MUNICIPAL PUBILLA CASAS

DIUMENGE
9h

BENJAMÍ A

CF BADALONA

RCD ESPANYOL

CAMP MUNICIPAL DE MONTIGALÀ (CAMP 2)

DISSABTE
10.45h

BENJAMÍ B

CF BADALONA

UE SANT ANDREU 'B'

CAMP MUNICIPAL DE MONTIGALÀ (CAMP 2)

DISSABTE
10.45h

BENJAMÍ C

UE SANT ANDREU 'C'

CF BADALONA

MUNICIPAL AISS

DIUMENGE
10.30h

BENJAMÍ D

CD SANT GABRIEL 'D'

CF BADALONA

MUNICIPAL JOSÉ LUIS RUIZ CASADO

DIUMENGE
9.30h

BENJAMÍ E

CD POMAR

CF BADALONA

CAMP MUNICIPAL DE POMAR

DISSABTE
10h

BENJAMÍ F

CF BADALONA

STOITCHKOV BARCELONA CF 'B'

CAMP MUNICIPAL DE MONTIGALÀ (CAMP 1)

DIUMENGE
10h

PRE-BENJAMÍ A

CF BADALONA

FP CE JÚPITER

CAMP MUNICIPAL DE MONTIGALÀ (F-7)

DISSABTE
11h

PRE-BENJAMÍ B

EE BRAFA

CF BADALONA

ESCOLA ESPORTIVA BRAFA

DIJOUS (15/10)
18.30h

PRE-BENJAMÍ B

FE GRAMA 'B'

CF BADALONA

CAMP MUNICIPAL   LES OLIVERES

DISSABTE
15h

PRE-BENJAMÍ C CF BADALONA PENYA BARCELONISTA CINC COPES 'E' CAMP MUNICIPAL DE MONTIGALÀ (F-7) DISSABTE
10h

 

cfbadalona.net