Bona tarda,

Aquí teniu tots els partits que han de jugar els conjunts escapulats durant el proper cap de setmana, l'últim de competició oficial aquest 2016.

 

   (feu clic a la categoria per a més informació)

CATEGORIA

LOCAL

VISITANT

CAMP DE JOC

DIA / HORA

PRIMER EQUIP

CF BADALONA

ATLÉTICO LEVANTE UD

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA-MONTIGALÀ

DIUMENGE

12 h

VETERANS CD ARRABAL-CALAF GRAMANET CF BADALONA

MUNICIPAL CAN ZAM-1

DISSABTE
19.10 h

JUVENIL  A

CF BADALONA

UFB JÀBAC I TERRASSA

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA-MONTIGALÀ

DISSABTE
16 h

JUVENIL B UE SANTS CF BADALONA CAMP DE FUTBOL DE L'ENERGIA

DIUMENGE

17.30 h

CADET A

CF BADALONA

FC SANT CUGAT ESPORT

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA-MONTIGALÀ

DISSABTE
20 h

CADET B

FP HERMES 'B'

CF BADALONA

MUNICIPAL DE MONTGAT

DISSABTE

14 h

CADET C

CE VILA OLÍMPICA 'D'

CF BADALONA

CLOT DE LA MEL

DIUMENGE

11.15 h

INFANTIL A

CF TECNOFÚTBOL

CF BADALONA

MEILAND – COL·LEGI SANT JOAN BAPTISTA

DISSABTE
8 h

INFANTIL B

CF BADALONA

CE VILASSAR DE DALT 'B'

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA-MONTIGALÀ

DISSABTE
13.45 h

INFANTIL C

U AT HORTA

CF BADALONA

MUNICIPAL D'HORTA (FELIU I CODINA)

DISSABTE
14 h

INFANTIL D

FP CE JÚPITER

CF BADALONA

MUNICIPAL JÚPITER

DIUMENGE

16.15 h

INFANTIL E

AF VETERANS CATALUNYA

CF BADALONA

IME MARÍSTIDES MAILLOL

DIUMENGE

16 h

ALEVÍ A

CF MOLLET UE 'B'

CF BADALONA

MUNICIPAL GERMANS GONZALVO (CAMP 2)

DIMARTS 20/12

19 h

ALEVÍ B

CF BADALONA

CE EUROPA 'B'

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA-MONTIGALÀ

DIUMENGE

15.15 h

ALEVÍ C

CF BADALONA

UE CORNELLÀ 'D'

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA-MONTIGALÀ

DISSABTE

12 h

ALEVÍ D

UE SANT ANDREU 'E'

CF BADALONA

MUNICIPAL NARCÍS SALA

DIUMENGE

9 h

ALEVÍ E

CF BADALONA

FPE EUROPA 'B'

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA-MONTIGALÀ

DISSABTE

10.45 h

ALEVÍ F

CE APA POBLE SEC 'D'

CF BADALONA

MUNICIPAL LA SATÀLIA

DISSABTE

9 h

BENJAMÍ A

CF PARETS

CF BADALONA

MUNICIPAL JOSEP SEGUER

DISSABTE

11.30 h

BENJAMÍ B

CF BADALONA

FP CE JÚPITER

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA-MONTIGALÀ

DIUMENGE

15.15 h

BENJAMÍ C

CF BADALONA

CE PENYA BARCELONISTA BÀRCINO

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA-MONTIGALÀ

DISSABTE

10.45 h

BENJAMÍ D

CF SISTRELLS 'C'

CF BADALONA

ZONA ESPORTIVA CAN CABANYES

DISSABTE
11 h

BENJAMÍ E

CEU CIUTAT MERIDIANA 'B'

CF BADALONA

COMPLEX ESPORTIU CIUTAT MERIDIANA – TORRENT BOSC

DIUMENGE

10 h

BENJAMÍ F

CF BADALONA

CF SINGUERLÍN

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA-MONTIGALÀ

DISSABTE

12 h

PRE-BENJAMÍ A

CF BADALONA

ALZAMORA CF

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA-MONTIGALÀ (ANNEX F-7)

DISSABTE
11 h

PRE-BENJAMÍ B

FP HERMES 'B'

CF BADALONA

MUNICIPAL DE MONTGAT

DIUMENGE
10 h

 

cfbadalona.net