Aquí teniu l'horari i el lloc dels partits que jugaran tots els nostres equips al llarg d'aquest cap de setmana:

 

CATEGORIA

LOCAL

VISITANT

CAMP DE JOC

DIA / HORA

PRIMER EQUIP

R.C.D. ESPANYOL 'B'

C.F. BADALONA

CIUTAT ESPORTIVA DANI JARQUE

DISSABTE
18h

VETERANS

U.A. HORTA

  C.F. BADALONA

  MUNICIPAL D'HORTA

DISSABTE
16h

JUVENIL  A

C.D. ATLÉTICO BALEARES

C.F. BADALONA

 SON MALFERIT

DIUMENGE
12h

JUVENIL B

FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA

C.F. BADALONA

NOU MUNICIPAL DE SANTA COLOMA

DIUMENGE
11.45h

JUVENIL C

C.F. BADALONA

C.D. MASNOU 'B'

CAMP MUNICIPAL DE MONTIGALÀ

DISSABTE
16h

CADET A

F.C. BARCELONA

 C.F. BADALONA

CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER

DISSABTE
12h

CADET B

C.F. BADALONA

C.D. MASNOU

CAMP MUNICIPAL DE MONTIGALÀ

DIUMENGE
17.30h

INFANTIL A

C.F. BADALONA

U.E. SANTS

CAMP MUNICIPAL DE MONTIGALÀ

DIUMENGE
14h

INFANTIL B

U.D. CIRERA

C.F. BADALONA

MUNICIPAL CIRERA

DISSABTE
12h

INFANTIL C

C.F. BADALONA

C.E. ESCOLA COLLBLANC – TORASSA

CAMP MUNICIPAL DE MONTIGALÀ

DIUMENGE
15.45h

ALEVÍ A

ESCUELA C.F. PERFORMANCE

C.F. BADALONA

COMPLEX ESPORTIU LA BÀSCULA

DISSABTE
13h

ALEVÍ B

C.F. BADALONA

F.C. SANTBOIÀ

CAMP MUNICIPAL DE MONTIGALÀ

DISSABTE
12.30h

ALEVÍ C

C.F. BADALONA 

C.E. CABRILS

CAMP MUNICIPAL DE MONTIGALÀ

DISSABTE
14.15h

ALEVÍ C

C.E. SABADELL C.F. C.F. BADALONA POLIESPORTIU OLIMPYA DIUMENGE
9h

ALEVÍ D

C.F. UNIFICACIÓ LLEFIÀ

C.F. BADALONA

MUNICIPAL DE LLEFIÀ

DIUMENGE
10.15h

ALEVÍ E

C.F. BADALONA

C.E. SALESIANS BOSCO-HORTA 'B'

CAMP MUNICIPAL DE MONTIGALÀ

DISSABTE
11h

BENJAMÍ A

R.C.D. ESPANYOL

C.F. BADALONA

CIUTAT ESPORTIVA DANI JARQUE

DISSABTE
13.30h

BENJAMÍ B

C.F. BADALONA

PENYA BARCELONISTA CINC COPES

CAMP MUNICIPAL DE MONTIGALÀ

DIUMENGE
10.30h

BENJAMÍ C

C.F. BUFALÀ 'B'

C.F. BADALONA

MUNICIPAL DE BUFALÀ

DISSABTE
9h

BENJAMÍ D

C.F. BADALONA

C.D. MASNOU

CAMP MUNICIPAL DE MONTIGALÀ

DISSABTE
11h

BENJAMÍ E

C.F. BADALONA

C.D. TRINIDAD

 CAMP MUNICIPAL DE MONTIGALÀ

DISSABTE
14.15h

BENJAMÍ F

C.D. TRINIDAD 'B'

C.F. BADALONA

MUNICIPAL DE TRINITAT VELLA

DISSABTE
11h

PRE-BENJAMÍ A

C.F. SISTRELLS

C.F. BADALONA

ZONA ESPORTIVA CAN CABANYES

DISSABTE
11h

PRE-BENJAMÍ B

C.F. BADALONA 

C.D. PUJADAS

  CAMP MUNICIPAL DE MONTIGALÀ

DISSABTE
11.15h

PRE-BENJAMÍ C

C.E. PENYA BARCELONISTA BARCINO 'B'

C.F. BADALONA

MUNICIPAL DE MENORCA-SANT MARTÍ

DISSABTE
10h

PRE-BENJAMÍ D

C.F. BADALONA

C.F. SISTRELLS 'B'

CAMP MUNICIPAL DE MONTIGALÀ

DISSABTE
12.30h

CADET SALA

F.S. MONTSANT

C.F. BADALONA SALA

MUNICIPAL TURÓ DE LA PEIRA

DISSABTE
11.30h

INFANTIL SALA

C.F. BADALONA SALA

F.S. RIPOLLET 'C'

PAVELLÓ POLIESPORTIU LLEFIÀ

DISSABTE
14.30h

ALEVÍ SALA

C.F. BADALONA SALA

F.S. RÀPID SANTA COLOMA

PAVELLÓ POLIESPORTIU LLEFIÀ

DIUMENGE
13.15h

BENJAMÍ SALA

A.E. LES CORTS UBAE

C.F. BADALONA SALA

CEM LES CORTS

DISSABTE
14.30h

BENJAMÍ SALA  ACCIÓ SANT MARTÍ C.F. BADALONA SALA PAVELLÓ POLIESPORTIU BON PASTOR DIUMENGE
10.30h


 

cfbadalona.net