Bona tarda,

Ja podeu consultar el calendari complet dels equips escapulats per a aquest proper cap de setmana:

 

   (fes clic a la categoria per a més informació)

CATEGORIA

LOCAL

VISITANT

CAMP DE JOC

DIA / HORA

PRIMER EQUIP

HURACÁN DE VALENCIA CF

CF BADALONA

ESTADIO SAN GREGORIO

DISSABTE
17h

VETERANS CF BADALONA CF STOITCHKOV BARCELONA MUNICIPAL DE FUTBOL BON PASTOR NOU DIUMENGE
9.30h

JUVENIL  A

CF BADALONA

AE PRAT

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ

DISSABTE
16h

JUVENIL B

FP CE JÚPITER

CF BADALONA

 CAMP DE FUTBOL – CENTRE ESPORTIU MUNICIPAL JÚPITER

DISSABTE
18h

JUVENIL C

CF BADALONA

CF BUFALÀ

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ

DIUMENGE
15.30h

CADET A

EF GIRONÈS-SÀBAT

CF BADALONA

MUNICIPAL BARRI GERMANS SÀBAT

DIUMENGE
16h

CADET B

CF BADALONA

UE SANT ILDEFONS

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ

DIUMENGE
13.30h

INFANTIL A

CF BADALONA

CF UNIFICACIÓN LLEFIÀ

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ

DISSABTE

13.45h

INFANTIL B

EE GUINEUETA CF

CF BADALONA

COMPLEX ESPORTIU LA GUINEUETA

DISSABTE

14h

INFANTIL C

CE VILASSAR DE DALT

CF BADALONA

CAMP DE FUTBOL MUNICIPAL DE VILASSAR DE DALT

DISSABTE

13h

INFANTIL D

CF BADALONA

CF SINGUERLÍN 'B'

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ

DIUMENGE
12h

ALEVÍ A

UE CORNELLÀ 'B'

CF BADALONA

MUNICIPAL DE CORNELLÀ

DIMARTS 12/1//2016
20.45h

ALEVÍ B

CF BADALONA

C EF GAVÀ 'C'

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ (CAMP 1)

DIUMENGE
9h

ALEVÍ C

CF BADALONA

CD ARRABAL-CALAF GRAMENET

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ (CAMP 2)

DISSABTE
12h

ALEVÍ D

CF BADALONA

CF LLOREDA

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ (CAMP 2)

DIUMENGE

9h

ALEVÍ E

ESCUELA CF PERFORMANCE

CF BADALONA

COMPLEX ESPORTIU LA BÀSCULA (F-11)

DISSABTE
9h

ALEVÍ F

CE LA SALLE BONANOVA 'C'

CF BADALONA

COL·LEGI LA SALLE BONANOVA

DISSABTE
9h

BENJAMÍ A

CF BADALONA

CF LES FRANQUESES

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ (CAMP 1)

DISSABTE

10.45h

BENJAMÍ B

CF BADALONA

FE GRAMA

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ (CAMP 1)

DIUMENGE

10.30h

BENJAMÍ C

CP SARRIÀ 'B'

CF BADALONA

MUNICIPAL CAN CARALLEU

DIUMENGE

10h

BENJAMÍ D

CE PREMIÀ 'B'

CF BADALONA

CAMP MUNICIPAL D'ESPORTS DE PREMIÀ DE MAR

DIUMENGE

10.15h

BENJAMÍ E

CF BADALONA

AE UNIFICACIÓ BADALONA SUD

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ (CAMP 2)

DISSABTE

10.45h

BENJAMÍ F

CE CANYELLES

CF BADALONA

MUNICIPAL DE CANYELLES

DISSABTE

11.45h

PRE-BENJAMÍ A

CF BADALONA

FP HERMES

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ (ANNEX F-7)

DISSABTE

11h

PRE-BENJAMÍ B

CF BADALONA

AE LA SALUT PERE GOL

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ (ANNEX F-7)

DISSABTE
9.30h

PRE-BENJAMÍ C CP SARRIÀ 'C' CF BADALONA MUNICIPAL CAN CARELLEU DISSABTE
8.45h

 

cfbadalona.net