Bona nit,

Aquests són els horaris dels compromisos que tenen tots els nostres equips aquest proper cap de setmana:

 

   (fes clic a la categoria per a més informació)

CATEGORIA

LOCAL

VISITANT

CAMP DE JOC

DIA / HORA

PRIMER EQUIP

CF BADALONA

C LLEIDA ESPORTIU

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ

DIUMENGE
12h

VETERANS VETERANS EL PRAT AE CF BADALONA COMPLEX ESPORTIU MUNICIPAL JULIO MÉNDEZ DISSABTE
16h

JUVENIL  A

CF BADALONA

UD UNIFICACIÓN BELLVITGE

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ

DISSABTE
16h

JUVENIL B

FP HERMES

CF BADALONA

CAMP MUNICIPAL DE MONTGAT

DISSABTE
12h

JUVENIL C

CF BADALONA

CF LLOREDA

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ

DISSABTE
20h

CADET A

FC BARCELONA

CF BADALONA

CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER

DISSABTE
12h

CADET B

CF BADALONA

CF DAMM 'B'

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ

DIUMENGE
19.45h

INFANTIL A

CF BADALONA

CE EUROPA

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ

DIUMENGE
16.30h

INFANTIL B

PENYA BARCELONISTA CINC COPES

CF BADALONA

COMPLEX ESPORTIU MUNICIPAL FORT-PIENC

DISSABTE
16.30h

INFANTIL C

C AT MASNOU

CF BADALONA

CAMP MUNICIPAL D'OCATA

DISSABTE
16h

INFANTIL D

CF BADALONA

LA FLORIDA CF

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ

DIUMENGE
18.15h

ALEVÍ A

CF BADALONA

CE MATARÓ EF

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ (CAMP 1)

DISSABTE
12h

ALEVÍ B

CF BADALONA

CE VILA OLÍMPICA

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ (CAMP 1)

DIUMENGE
14.45h

ALEVÍ C

CF BADALONA

FP CE JÚPITER

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ (CAMP 2)

DISSABTE
13.30h

ALEVÍ D

CF BADALONA

CF SINGUERLÍN

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ (CAMP 1)

DISSABTE
13.30h

ALEVÍ E

PENYA BARCELONISTA BARCINO

CF BADALONA

CAMP MUNICIPAL DE FUTBOL MENORCA

DIUMENGE
10.15h

ALEVÍ F

UE SANT ANDREU 'I'

CF BADALONA

CAMP DEL CENTENARI (AISS MUNICIPAL)

DIUMENGE
10.30h

BENJAMÍ A

CF BADALONA

UE MOLLET

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ (CAMP 2)

DIUMENGE
14.45h

BENJAMÍ B

CF BADALONA

CF TECNOFÚTBOL 'B'

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ (CAMP 1)

DISSABTE
10.45h

BENJAMÍ C

CE VILA OLÍMPICA 'D'

CF BADALONA

MUNICIPAL CAN ARANYÓ-AGAPITO FERNÁNDEZ

DISSABTE

12.40h

BENJAMÍ D

TRAJANA-PENYA BARCELONISTA SANT JUST 'B'

CF BADALONA

INSTAL·LACIONS ESPORTIVES MUNICIPALS DE SANT ADRIÀ DE BESÒS

DISSABTE

11.30h

BENJAMÍ E

CF BADALONA

CF DAMM 'C'

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ (CAMP 2)

DISSABTE

10.45h

BENJAMÍ F

CE CONGRÉS 'B'

CF BADALONA

COMPLEX ESPORTIU CAN DRAGÓ

DISSABTE

13h

PRE-BENJAMÍ A

CF BADALONA

UNIFICACIÓN LLEFIÀ

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ (ANNEX F-7)

DISSABTE

10h

PRE-BENJAMÍ B

CF CAN BUXERES

CF BADALONA

CAMP MUNICIPAL DE FUTBOL CAN BUXERES

DISSABTE

9.15h

PRE-BENJAMÍ C CF BADALONA

CF LLOREDA 'C'

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ (ANNEX F-7)

DISSABTE

11h

 

cfbadalona.net