Bon dia!

Aquí teniu el calendari complet de partits que ha d'afrontar el futbol escapulat aquest proper cap de setmana.

 

   (fes clic a la categoria per a més informació)

CATEGORIA

LOCAL

VISITANT

CAMP DE JOC

DIA / HORA

PRIMER EQUIP

CF BADALONA

CE SABADELL FC

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA-MONTIGALÀ

DIUMENGE

12 h

VETERANS CF IGUALADA CF BADALONA ESTADI LES COMES DISSABTE
16 h

JUVENIL  A

RCD ESPANYOL 'B'

CF BADALONA

CIUTAT ESPORTIVA  DANI JARQUE

DIUMENGE

10 h

JUVENIL B FP HERMES CF BADALONA MUNICIPAL DE MONTGAT

DISSABTE
14 h

CADET A

UFB JÀBAC I TERRASSA

CF BADALONA

MUNICIPAL CAN JOFRESA

DIUMENGE
16 h

CADET B

CF BADALONA

CF PARETS 'C'

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA-MONTIGALÀ

DISSABTE

18 h

CADET C

CF BADALONA

UE EF TRAJANA – PENYA BARCELONISTA SANT JUST

MUNICIPAL DE POMAR

DIUMENGE
8 h

INFANTIL A

CF BADALONA

UE CORNELLÀ 'C'

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA-MONTIGALÀ

DISSABTE

16 h

INFANTIL B

CF BADALONA

CCD TURÓ DE LA PEIRA

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA-MONTIGALÀ

DISSABTE

13.45 h

INFANTIL C

CP SARRIÀ 'B'

CF BADALONA

MUNICIPAL CAN CARALLEU (GESPA ARTIFICIAL)

DISSABTE
11.30 h

INFANTIL D

CF BADALONA

UE SANT ANDREU 'C'

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA-MONTIGALÀ

DIUMENGE

18.15 h

INFANTIL E

SE MERCAT NOU MAGÒRIA

CF BADALONA

CAMP DE FUTBOL DE L'ENERGIA

DISSABTE
12.20 h

ALEVÍ A

CF BADALONA

CE PREMIÀ

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA-MONTIGALÀ

DISSABTE

12 h

ALEVÍ B

UE CORNELLÀ 'C'

CF BADALONA

NOU MUNICIPAL DE CORNELLÀ DE LLOBREGAT

DIUMENGE

10.15 h

ALEVÍ C

CF TECNOFÚTBOL

CF BADALONA

CIUDAD DEPORTIVA FUNDACIÓN MARCET

DISSABTE

8.30 h

ALEVÍ D

CF BADALONA

EF ÁNGEL PEDRAZA

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA-MONTIGALÀ

DISSABTE

12 h

ALEVÍ E

CE VILA OLÍMPICA 'E'

CF BADALONA

MUNICIPAL CAN ARANYÓ-AGAPITO FERNÁNDEZ

DIUMENGE

12 h

ALEVÍ F

FC MARTINENC 'I'

CF BADALONA

MUNICIPAL DEL GUINARDÓ

DISSABTE

14.30 h

BENJAMÍ A

CF BADALONA

EF CE MATARÓ

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA-MONTIGALÀ

DIUMENGE

14.45 h

BENJAMÍ B

CP SARRIÀ

CF BADALONA

MUNICIPAL CAN CARALLEU (GESPA ARTIFICIAL)

DISSABTE

10.15 h

BENJAMÍ C

UE SANT ANDREU 'C'

CF BADALONA

MUNICIPAL NARCÍS SALA

DISSABTE

15.30 h

BENJAMÍ D

CF BADALONA

CERDANYOLA DEL VALLÈS FC 'B'

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA-MONTIGALÀ

DISSABTE
10.45 h

BENJAMÍ E

CF BADALONA

CF BUFALÀ 'B'

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA-MONTIGALÀ

DISSABTE

10.45 h

BENJAMÍ F

FC CAN BUXERES 'B'

CF BADALONA

MUNICIPAL CAN BUXERES

DISSABTE
9.15 h

PRE-BENJAMÍ A

CP SARRIÀ A

CF BADALONA

MUNICIPAL CAN CARALLEU (GESPA ARTIFICIAL)

DISSABTE
9 h

PRE-BENJAMÍ B

CF BADALONA

CCD TURÓ DE LA PEIRA 'B'

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA-MONTIGALÀ (ANNEX F-7)

DISSABTE
12 h

 

cfbadalona.net