Aquí teniu l'horari i el lloc dels compromisos que tenen tots els nostres equips al llarg d'aquest cap de setmana:

 

CATEGORIA

LOCAL

VISITANT

CAMP DE JOC

DIA / HORA

PRIMER EQUIP

RCD MALLORCA 'B'

CF BADALONA

SON BIBILONI

DIUMENGE
12h

VETERANS

CF BADALONA

  CF STOITCHKOV BARCELONA

  MUNICIPAL DE POMAR

DIUMENGE
9h

JUVENIL B

CE EUROPA 'B'

CF BADALONA

NOU SARDENYA

DIUMENGE
12h

JUVENIL C

CF BADALONA

CF UNIFICACIÓ LLEFIÀ 'B'

CAMP MUNICIPAL DE MONTIGALÀ

DISSABTE
16h

CADET A

ESCOLA FUTBOL GIRONÈS-SABAT

 CF BADALONA

MUNICIPAL BARRI GERMANS SABAT

DIUMENGE
16h

CADET B

CF BADALONA

UE SANTS

CAMP MUNICIPAL DE MONTIGALÀ

DISSABTE
14.15h

INFANTIL A

CF BADALONA

CF ALZAMORA

CAMP MUNICIPAL DE MONTIGALÀ

DIUMENGE
13h

INFANTIL B

CD MASNOU

CF BADALONA

MUNICIPAL ESPORTS DEL MASNOU

DISSABTE
16h

INFANTIL C

CF BADALONA

FUNDACIÓ P. CE JÚPITER 'B'

CAMP MUNICIPAL DE MONTIGALÀ

DIUMENGE
16h

ALEVÍ A

UE CORNELLÀ 'D'

CF BADALONA

MUNICIPAL DE CORNELLÀ

DIUMENGE
9h

ALEVÍ B

CF BADALONA

UE CORNELLÀ 'C'

CAMP MUNICIPAL DE MONTIGALÀ

DISSABTE
11.30h

ALEVÍ C

CF BADALONA

ESCOLA FUTBOL CE MATARÓ 'C'

CAMP MUNICIPAL DE MONTIGALÀ

DISSABTE
11h

ALEVÍ D

U AT HORTA

CF BADALONA

MUNICIPAL FELIU I CODINA

DISSABTE
10.15h

ALEVÍ E

CF BADALONA

CE CANYELLES 'B'

CAMP MUNICIPAL DE MONTIGALÀ

DISSABTE
11h

BENJAMÍ A

CF MOLLET UE

CF BADALONA

MUNICIPAL GERMANS GONZALVO (CAMP 1)

DISSABTE
10h

BENJAMÍ B

CF BADALONA

CF TECNOFUTBOL 'B'

CAMP MUNICIPAL DE MONTIGALÀ

DIUMENGE
11.30h

BENJAMÍ C

FE GRAMA

CF BADALONA

CAN PEIXAUET

DISSABTE
11.15h

BENJAMÍ D

CF BADALONA

FE GRAMA 'B'

CAMP MUNICIPAL DE MONTIGALÀ

DIUMENGE
10h

BENJAMÍ E

CF BADALONA

CF IMPERIO 'B'

 CAMP MUNICIPAL DE MONTIGALÀ

DIUMENGE
10h

BENJAMÍ F

CF IMPERIO

CF BADALONA

CAN ZAM-1

DISSABTE
10h

PRE-BENJAMÍ A

FE GRAMA

CF BADALONA

MUNICIPAL LES OLIVERES

DISSABTE
12h

PRE-BENJAMÍ B

CF BADALONA 

FUNDACIÓN PRIVADA HERMES

  CAMP MUNICIPAL DE MONTIGALÀ

DIUMENGE
10h

PRE-BENJAMÍ C

CD PUJADAS 'B'

CF BADALONA

COMPLEX ESPORTIU MARESME-LLULL

DISSABTE
13h

PRE-BENJAMÍ D

CF BADALONA

FE GRAMA 'B'

CAMP MUNICIPAL DE MONTIGALÀ

DISSABTE
11.30h

CADET SALA

FS ROGER'S ATLÈTIC CATALÀ

CF BADALONA SALA

PAVELLÓ MUNICIPAL CAN BANÚS

DISSABTE
15h

INFANTIL SALA

CF BADALONA SALA

FS RÀPID SANTA COLOMA

PAVELLÓ POLIESPORTIU LLEFIÀ

DIUMENGE
11h

ALEVÍ SALA

CF BADALONA SALA

EFS JORDI SÁNCHEZ

PAVELLÓ POLIESPORTIU LLEFIÀ

DIUMENGE
12.30h

 

 

cfbadalona.net