Aquests són els horaris dels partits que juguen els diferents equips del CF Badalona durant l’últim cap de setmana abans de les festes de Nadal:

 

CATEGORIA

LOCAL

VISITANT

CAMP DE JOC

HORARI/DIA

PRIMER EQUIP

ELDENSE CD

C.F BADALONA

NUEVO PEPICO AMAT

DISSABTE
17:00

VETERANS

C.F BADALONA

HORTA, U.AT. “A”

MUNICIPAL DE POMAR

DIUMENGE
8:00

JUVENIL  A

C.F BADALONA

GIMNASTIC TARRAGONA, C. “A”

MUNICIPAL DE POMAR

DISSABTE
16:30

JUVENIL B

C.F BADALONA

EUROPA, C.E. “B” 

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA

DISSABTE
16:00

JUVENIL C

UNIFICACION LLEFIA,CF. “B”

C.F BADALONA

MUNICIPAL DE POMAR

DIUMENGE
18:00

CADET A

C.F BADALONA

ESCOLA F. GIRONES-SABAT “A”

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA

DIUMENGE
14:15

CADET B

SANTS, U.E. “A”

C.F BADALONA

COMPLEX ESP. LA BASCULA

DISSABTE
15:30

INFANTIL A

C.F BADALONA

MASNOU, C.D. “A”

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA

DIUMENGE
10:00

INFANTIL B

ALZAMORA, C.F. “B”

C.F BADALONA

COMPLEX ESP. CAN DRAGO

DISSABTE
08:15

INFANTIL C

FUNDACIO P. CE. JUPITER “B”

C.F BADALONA

MPAL. JUPITER

DISSABTE
14:30

ALEVÍ A

C.F BADALONA

CORNELLA U.D “D”

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA

DISSABTE
12:30

ALEVÍ B

CORNELLA U.D “C”

C.F BADALONA

AJORNAT 

AJORNAT
04/01/2015

ALEVÍ C

ESCOLA FUTBOL MATARO C.E. “C”

C.F BADALONA

AJORNAT

AJORNAT
04/01/2015

ALEVÍ D

C.F BADALONA

HORTA, U.AT. “A”

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA

DISSABTE
12:30

ALEVÍ E

CANYELLES,C.E. “B”

C.F BADALONA

MPAL. CANYELLES

DISSABTE
10:15

BENJAMÍ A

C.F BADALONA

MOLLET U.E.,CF. “A”

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA

DISSABTE
11:00

BENJAMÍ B

TECNOFUTBOL C.F. “B”

C.F BADALONA

MEILAND-COL.LEGI ST. JOAN B.

DIUMENGE
16:00

BENJAMÍ C

C.F BADALONA

  FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA “A”

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA

DIUMENGE
11:00

BENJAMÍ D

FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA “B”

C.F BADALONA

NOU MPAL SANTA COLOMA GRAMENET

DIUMENGE
14:30

BENJAMÍ E

IMPERIO , C.F. “B”

C.F BADALONA

MPAL. CAN ZAM-1

DISSABTE
10:00

BENJAMÍ F

C.F BADALONA

IMPERIO , C.F. “A”

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA

DISSABTE
14:00

PRE-BENJAMÍ A

C.F BADALONA

FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA “A”

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA

DISSABTE
11:15

PRE-BENJAMÍ B

FUNDACION PRIVADA HERMES “A”

C.F BADALONA

  MPAL. MONTGAT

DIUMENGE
13:45

PRE-BENJAMÍ C

C.F BADALONA

  PUJADAS, C.D. “B”

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA

DISSABTE
14:00

PRE-BENJAMÍ D

FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA “B”

C.F BADALONA

MPAL. LES OLIVERES

DISSABTE
12:00

CADET SALA

C.F BADALONA SALA

  ROGER'S ATLÈTIC CATALÀ F.S. “A”

POLIESPORTIU LLEFIÀ

DISSABTE
14:15

INFANTIL SALA

RAPID SANTA COLOMA, F.S. “B”

C.F BADALONA SALA

PAV.POLIS. LA BASTIDA

DIUMENGE
13:45

ALEVÍ SALA

E.F.S. JORDI SÁNCHEZ “A”

C.F BADALONA SALA

PISTA CEIP LOLA ANGLADA 

DISSABTE
11:00

BENJAMÍ SALA

C.F BADALONA SALA

ACCIÓ SANT MARTI “A”

POLIESPORTIU LLEFIÀ

DISSABTE
13:00