Bona tarda,

A continuació teniu els horaris per als compromisos de tots els nostres equips aquest proper cap de setmana:

 

   (fes clic a la categoria per a més informació)

CATEGORIA

LOCAL

VISITANT

CAMP DE JOC

DIA / HORA

PRIMER EQUIP

CF BADALONA

HÉRCULES DE ALICANTE CF

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ

DIUMENGE
12h

VETERANS CF BADALONA DESCANSA

JUVENIL  A

CF BADALONA

EF GIRONÈS-SÀBAT

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ

DISSABTE
16h

JUVENIL B

CF BADALONA

CE VILA OLÍMPICA

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ

DIUMENGE
20h

JUVENIL C

UE VILASSAR DE MAR

CF BADALONA

CAMP DE FUTBOL MUNICIPAL XEVI RAMON

DISSABTE
16.15h

CADET A

UNIFICACIÓN LLEFIÀ

CF BADALONA

MUNICIPAL DE LLEFIÀ

DISSABTE
18.30h

CADET B

CF BADALONA

FP CE JÚPITER

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ

DIUMENGE
18h

INFANTIL A

UE SANT ILDEFONS

CF BADALONA

MUNICIPAL DE SANT ILDEFONS

DIUMENGE
10h

INFANTIL B

CF BADALONA

ALZAMORA CF 'B'

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ

DISSABTE
13.45h

INFANTIL C

CF BADALONA

AT C SANT POL

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ

DIUMENGE
16.15h

INFANTIL D

CF SISTRELLS 'B'

CF BADALONA

ZONA ESPORTIVA CAN CABANYES

DISSABTE
14.30
h

ALEVÍ A

FC BARCELONA 'B'

CF BADALONA

CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER

DISSABTE
12h

ALEVÍ B

U AT HORTA

CF BADALONA

MUNICIPAL D'HORTA (FELIU I CODINA)

DISSABTE
10.15h

ALEVÍ C

CF SISTRELLS

CF BADALONA

ZONA ESPORTIVA CAN CABANYES

DISSABTE
9.30h

ALEVÍ D

UE VILASSAR DE MAR

CF BADALONA

CAMP DE FUTBOL MUNICIPAL XEVI RAMON

DISSABTE
11h

ALEVÍ E

CF BADALONA

STOITCHKOV BARCELONA CF

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ (CAMP 1)

DIUMENGE
14.45h

ALEVÍ F

CF BADALONA

SE ESCOLA PIA DE SARRIÀ 'B'

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ (CAMP 1)

DISSABTE
12h

BENJAMÍ A

CF BADALONA

FP EUROPA

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ (CAMP 2)

DIUMENGE
14.45h

BENJAMÍ B

CF BADALONA

FP HERMES

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ (CAMP 1)

DISSABTE
10.45h

BENJAMÍ C

CF SISTRELLS

CF BADALONA

ZONA ESPORTIVA CAN CABANYES

DIUMENGE
12h

BENJAMÍ D

FP HERMES 'B'

CF BADALONA

CAMP MUNICIPAL DE MONTGAT

DIUMENGE
10h

BENJAMÍ E

STOITCHKOV BARCELONA CF

CF BADALONA

MUNICIPAL NOU TAIXONERA

DISSABTE

10h

BENJAMÍ F

CF BADALONA

CD CARMELO

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ (CAMP 2)

DISSABTE

10.45h

PRE-BENJAMÍ A

CF BADALONA

FC MARTINENC

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ (ANNEX F-7)

DISSABTE

10h

PRE-BENJAMÍ B

CF BADALONA

DESCANSA

PRE-BENJAMÍ C CF BADALONA

CE VILA OLÍMPICA 'E'

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ (ANNEX F-7)

DISSABTE

11h

 

cfbadalona.net