Ja pots consultar els partits que aquest cap de setmana juguen tots els equips del CF Badalona: 

CATEGORIA

LOCAL

VISITANT

CAMP DE JOC

HORARI/DIA

PRIMER EQUIP

CD AT. BALEARES

C.F BADALONA

SON MALFERIT

DIUMENGE
12:00

VETERANS

C.F BADALONA

VETERANS CLUB ESPORTIU JÚPITER “A”

  POMAR, C.D.

DIUMENGE
09:00

JUVENIL  A

C.F BADALONA

DESCANSA

DESCANSA

DESCANSA

JUVENIL B

C.F BADALONA

FUNDACIO P. CE. JUPITER “A”

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA

DISSABTE
18:00

JUVENIL C

CIRERA, U.D. “A”

C.F BADALONA

MPAL. CIRERA

DISSABTE
16:30

CADET A

SANT CUGAT ESPORT, F.C. “A”  

 C.F BADALONA

ZONA ESPORTIVA MPAL. JAUME TUBAU

DISSABTE
18:15

CADET B

C.F BADALONA

DAMM, C.F. “B”

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA

DIUMENGE
13:00

INFANTIL A

VILASSAR MAR,U.E. “B”

C.F BADALONA

MPAL. XEVI RAMON

DIUMENGE
09.30

INFANTIL B

C.F BADALONA

ESCUELA C.F. PERFORMANCE “A”

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA

DISSABTE
16:00

INFANTIL C

C.F BADALONA

UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE “A”

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA

DISSABTE
14:15

ALEVÍ A

SARRIA, C.P. “A”  

C.F BADALONA

MPAL. CAN CARALLEU (GESPA ART)

DISSABTE
13:00

ALEVÍ B

C.F BADALONA

L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS “C”

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA

DIUMENGE
10:00

ALEVÍ C

C.F BADALONA

VILASSAR DALT, C.E. “A”

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA

DISSABTE
11:00

ALEVÍ D

SANTS, U.E. “A”

C.F BADALONA

CAMP DE FUTBOL DE L'ENERGIA

DISSABTE
08:30

ALEVÍ E

C.F BADALONA

MARTINENC, F.C. “J”

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA

DIUMENGE
10:00

BENJAMÍ A

C.F BADALONA

CORNELLA U.D “A”

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA

DIUMENGE
11:30

BENJAMÍ B

DAMM, C.F. “B”

C.F BADALONA

MPAL. NOU TAXONERA

DISSABTE
15:15

BENJAMÍ C

C.F BADALONA

ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F “A”

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA

DISSABTE
11:00

BENJAMÍ D

CABRILS, C.E. “A”

C.F BADALONA

MPAL CABRILS

DISSABTE
11:30

BENJAMÍ E

C.F BADALONA

SARRIA, C.P. “C”

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA

DIUMENGE
11:30

BENJAMÍ F

SISTRELLS C.F. “D”

C.F BADALONA

ZONA ESPORTIVA CAN CABANYES

DISSABTE
10:30

PRE-BENJAMÍ A

C.F BADALONA

Pª BARC. CINC COPES “A”

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA

DISSABTE
11:30

PRE-BENJAMÍ B

SANTA EULALIA, C.F. “A”

C.F BADALONA

   MPAL. STA.EULALIA L'HOSPITALET

DIUMENGE
12:00

PRE-BENJAMÍ C

UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE “B”

C.F BADALONA

COMP. E. CIUTAT MERIDIANA-TORRENT BOSC

DIUMENGE
09:45

PRE-BENJAMÍ D

CARMELO, C.D. “A”

C.F BADALONA

MPAL. CARMELO

DISSABTE
10:00

CADET SALA

C.F BADALONA SALA

EFS PROSPERITAT “B”

POLIESPORTIU DE LLEFIÀ

DISSABTE
15:00

INFANTIL SALA

SANT CUGAT F.S. “D”

C.F BADALONA SALA

MPAL. SANT CUGAT DEL VALLES

DISSABTE
16:15

ALEVÍ SALA

DESCANSA

C.F BADALONA SALA

DESCANSA

DESCANSA

BENJAMÍ SALA

C.F BADALONA SALA

E.F.S. JORDI SÁNCHEZ “A”

POLIESPORTIU DE LLEFIÀ

DIUMENGE
12:00