A continuació pots veure el llistat de tots els compromisos que jugaran els nostres equips aquest cap de setmana:

 

CATEGORIA

LOCAL

VISITANT

CAMP DE JOC

DIA / HORARI

PRIMER EQUIP

C. LLEIDA ESPORTIU

C.F. BADALONA

CAMP D'ESPORTS DE LLEIDA

DIUMENGE
17h

VETERANS

C.F. BADALONA

SANTS, U.E. “A”

POMAR, C.D.

DIUMENGE
09h

JUVENIL  A

C.F. BADALONA

MERCANTIL, C.E. “A”

POMAR, C.D.

DISSABTE
16.30h

JUVENIL B

C.F. BADALONA

HORTA, U.AT. “A”

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA

DISSABTE
16h

JUVENIL C

CERDANYOLA VALLES, F.C. “A”

C.F. BADALONA

MUNICIPAL LES FONTETES

DIUMENGE
17h

CADET A

ESCOLA F. GAVA, C. “A”

C.F. BADALONA

MUNICIPAL CAN TORELLÓ

DISSABTE
18h

CADET B

C.F. BADALONA

EUROPA, C.E. “A”

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA

DIUMENGE
13h

INFANTIL A

C.F. BADALONA

SANT POL, AT. “A”

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA

DIUMENGE
16h

INFANTIL B

SARRIA, C.P. “A”

C.F. BADALONA

MUNICIPAL CAN CARALLEU (GESPA ARTIFICIAL)

DISSABTE
17.15h

INFANTIL C

CATALONIA, U.B. “D”

C.F. BADALONA

LLARS MUNDET CAMP NUM. 1

DIUMENGE
10h

ALEVÍ A

C.F. BADALONA

FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA “B”

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA

DIUMENGE
11h

ALEVÍ B

ESCOLA F. PRAT BLAUGRANA “A”

C.F. BADALONA

MPAL. CAN ESTRUCH

DIUMENGE
10h

ALEVÍ C

C.F. BADALONA

ESCOLA DE LLAVANERES,CF. “A”

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA

DISSABTE
14.15h

ALEVÍ D

C.F. BADALONA

Pª BARC. CINC COPES “C”

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA

DISSABTE
14.15h

ALEVÍ E

PUJADAS, C.D. “A”

C.F. BADALONA

COMPLEX ESP. MARESME-LLULL

DIUMENGE
19.55h

BENJAMÍ A

C.F. BADALONA

SABADELL F.C., C.E. “A”

AJORNAT

BENJAMÍ B

ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. “A”

C.F. BADALONA

MPAL. CAN ZAM-1

DISSABTE
11.20h

BENJAMÍ C

C.F. BADALONA

PENYA BARCELONISTA BARCINO, CE. “B”

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA

DIUMENGE
10h

BENJAMÍ D

UNIFICACIÓ LLEFIÀ, CF. “B”

C.F. BADALONA

MPAL. LLEFIÀ

DIUMENGE
10h

BENJAMÍ E

POBLE NOU, AT. “C”

C.F. BADALONA

CEM VILA OLÍMPICA

DISSABTE
09h

BENJAMÍ F

C.F. BADALONA

TURÓ PEIRA, C.C.D. “B”

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA

DIUMENGE
10h

PRE-BENJAMÍ A

C.F. BADALONA

FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER “A”

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA

DISSABTE
10h

PRE-BENJAMÍ B

TECNOFUTBOL C.F. “A”

C.F. BADALONA

COL·LEGI ESCALA DEI

DIUMENGE
12h

PRE-BENJAMÍ C

C.F. BADALONA

MARTINENC, F.C. “E”

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA

DISSABTE
11.30h

PRE-BENJAMÍ D

SANT ANDREU, U.E. “C”

C.F. BADALONA

MUNICIPAL NARCÍS SALA

DIUMENGE
08.45h

CADET SALA

C.F. BADALONA SALA

A.V. MONTIGALÀ “A”

POLIESPORTIU DE LLEFIÀ

DISSABTE
14.30h

INFANTIL SALA

PINEDA DE MAR, F.S. “B”

C.F. BADALONA SALA

PAVELLÓ MUNICIPAL NINO BUSCATÓ

DIUMENGE
09.30h

ALEVÍ SALA

CFS MANENT SANTA COLOMA “C”

C.F. BADALONA SALA

POLIESPORTIU BARCELONÈS NORD (LA COLINA)

DIUMENGE
14h

BENJAMÍ SALA

LES CORTS UBAE. A.E. “A”

C.F. BADALONA SALA

CEM LES CORTS

DISSABTE
10.15h

 

cfbadalona.net