Bona tarda,

Ja podeu consultar l'horari de tots els partits que jugaran els nostres equips durant aquest proper cap de setmana:

 

   (fes clic a la categoria per a més informació)

CATEGORIA

LOCAL

VISITANT

CAMP DE JOC

DIA / HORA

PRIMER EQUIP

CF BADALONA

CD LLOSETENSE

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ

DIUMENGE
12h

VETERANS CF BADALONA AEV PRAT MUNICIPAL DE FUTBOL BON PASTOR NOU DIUMENGE
9.30h

JUVENIL  A

CF DAMM 'B'

CF BADALONA

MUNICIPAL D'HORTA (FELIU I CODINA)

DISSABTE
16h

JUVENIL B

CF BADALONA

UB CATALÒNIA

 CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ

DISSABTE
16h

JUVENIL C

CF SISTRELLS

CF BADALONA

ZONA ESPORTIVA CAN CABANYES

DISSABTE
16h

CADET A

CF BADALONA

CF LLEIDA ESPORTIU TERRAFERMA

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ

DISSABTE
13.45h

CADET B

RCE ESPANYOL 'B'

CF BADALONA

CIUTAT ESPORTIVA DANI JARQUE

DIUMENGE
10h

INFANTIL A

FC MARTINENC

CF BADALONA

COMPLEX ESPORTIU MUNICIPAL DEL GUINARDÓ

DIUMENGE
16h

INFANTIL B

CF BADALONA

CF TECNOFUTBOL 'B'

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ

DIUMENGE
16.15h

INFANTIL C

CF BADALONA

CF SANTVICENTÍ

 CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ

DIUMENGE
17.45h

INFANTIL D

UD PARC 'B'

CF BADALONA

COMPLEX ESPORTIU MUNICIPAL FORT PIENC

DIUMENGE
15.45h

ALEVÍ A

EC GRANOLLERS

CF BADALONA

CAMP MUNICIPAL DE FUTBOL

DISSABTE
13.15h

ALEVÍ B

CE EUROPA 'B'

CF BADALONA

CAMP MUNICIPAL DE FUTBOL DE L'ÀLIGA

DIUMENGE
14h

ALEVÍ C

CD SANT GABRIEL 'C'

CF BADALONA

CAMP MUNICIPAL JOSÉ LUIS RUIZ CASADO

DIUMENGE
13.45h

ALEVÍ D

CF YOUNG TALENT 'B'

CF BADALONA

CAMP DE FUTBOL BADALONA SUD

DISSABTE
11h

ALEVÍ E

CF BADALONA

CF UNIFICACIÓN LLEFIÀ 'B'

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ (CAMP 1)

DISSABTE
12h

ALEVÍ F

CF BADALONA

AE BARNAFUTBOL 04

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ (CAMP 2)

DISSABTE
12h

BENJAMÍ A

CE SABADELL FC

CF BADALONA

POLIESPORTIU OLIMPYA

DIUMENGE
9h

BENJAMÍ B

PENYA BARCELONISTA ANGUERA

CF BADALONA

INSTAL·LACIONS ESPORTIVES ESCOLA INDUSTRIAL

DIUMENGE
11.15h

BENJAMÍ C

CF BADALONA

CF DON BOSCO

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ (CAMP 1)

DISSABTE
10.45h

BENJAMÍ D

CF BADALONA

UE SANT ANDREU 'E'

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ (CAMP 2)

DISSABTE
10.45h

BENJAMÍ E

FE GRAMA 'F'

CF BADALONA

COMPLEX ESPORTIU D'OLIVERES

DISSABTE
11.30h

BENJAMÍ F

CF BADALONA

EE CF GUINEUETA 'B'

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ (CAMP 1)

DIUMENGE
15h

PRE-BENJAMÍ A

CF UNIFICACIÓN LLEFIÀ

CF BADALONA

CAMP DE FUTBOL MUNICIPAL DE LLEFIÀ

DIUMENGE
10h

PRE-BENJAMÍ B

CF BADALONA

PENYA BARCELONISTA SANT JUST – TRAJANA 'B'

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ (ANNEX F-7)

DISSABTE
11h

PRE-BENJAMÍ C CF LLOREDA 'C' CF BADALONA CAMP DE FUTBOL MUNICIPAL DE LLOREDA DISSABTE
14.30h

 

cfbadalona.net