Bona tarda,

Aquí us deixem el calendari complet de compromisos de tots els nostres equips per aquest proper cap de setmana.

 

   (fes clic a la categoria per a més informació)

CATEGORIA

LOCAL

VISITANT

CAMP DE JOC

DIA / HORA

PRIMER EQUIP

CD ATLÈTIC BALEARS

CF BADALONA

SON MALFERIT

DIUMENGE

12h

VETERANS CF BADALONA FC MARTINENC MUNICIPAL DE POMAR DISSABTE
16.30h

JUVENIL  A

GIRONA FC 'B'

CF BADALONA

TORRES DE PALAU

DISSABTE
15.30h

JUVENIL B CF CAN VIDALET CF BADALONA

MUNICIPAL EL MOLÍ

(CAN VIDALET)

DIUMENGE

12.05h

CADET A

CF DAMM

CF BADALONA

MUNICIPAL HORTA

(FELIU I CODINA)

DISSABTE
14.10h

CADET B

CF BADALONA

EE BRAFA

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ

DISSABTE
16h

CADET C

CF BADALONA

CP DE SARRIÀ

MUNICIPAL DE POMAR

DIUMENGE
11h

INFANTIL A

EC GRANOLLERS 'B'

CF BADALONA

MUNICIPAL DE GRANOLLERS

DISSABTE

15h

INFANTIL B

CF BADALONA

EF CE MATARÓ 'C'

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ

DISSABTE

13.45h

INFANTIL C

CE L'HOSPITALET

CF BADALONA

CAMP MUNICIPAL DE L'HOSPITALET DE LLOBREGAT

DISSABTE
12.15h

INFANTIL D

CF TECNOFÚTBOL 'B'

CF BADALONA

MEILAND – COL·LEGI SANT JOAN BAPTISTA

DIUMENGE

8h

INFANTIL E

CF BADALONA

CF MONTAÑESA 'D'

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ

DISSABTE
18h

ALEVÍ A

CF BADALONA

CD MASNOU

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ

DISSABTE

12h

ALEVÍ B

AE PENYA BARCELONISTA COLLBLANC-SANTS

CF BADALONA

IME ARÍSTIDES MAILLOL

DIUMENGE

9h

ALEVÍ C

CF BADALONA

CE VILA OLÍMPICA 'B'

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ

DIUMENGE

10h

ALEVÍ D

CF BADALONA

FC MARTINENC 'B'

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ

DISSABTE

12h

ALEVÍ E

EF PREMIER BARCELONA 'C'

CF BADALONA

MUNICIPAL NOU TAXONERA

DIUMENGE

11.30h

ALEVÍ F

CE DIAGONAL

CF BADALONA

HIGHLANDS SCHOOL

DIUMENGE

10.30h

BENJAMÍ A

CF BADALONA

CE MANRESA

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ

DIUMENGE

11.30h

BENJAMÍ B

CF UNIFICACIÓN LLEFIÀ

CF BADALONA

MUNICIPAL DE LLEFIÀ

DISSABTE

12.30h

BENJAMÍ C

CF BADALONA

FPE EUROPA 'D'

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ

DIUMENGE

10h

BENJAMÍ D

FP CE JÚPITER 'C'

CF BADALONA

MUNICIPAL JÚPITER

DIUMENGE

14h

BENJAMÍ E

CF BADALONA

CF IMPERIO

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ

DIUMENGE

11.30h

BENJAMÍ F

AE PENYA BARCELONISTA COLLBLANC-SANTS 'C'

CF BADALONA

IME ARÍSTIDES MAILLOL

DISSABTE
12.45h

PRE-BENJAMÍ A

CF UNIFICACIÓN LLEFIÀ

CF BADALONA

MUNICIPAL DE LLEFIÀ

DISSABTE
14h

PRE-BENJAMÍ B

CF BADALONA

FPE EUROPA 'B'

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ (ANNEX F-7)

DISSABTE
12h

cfbadalona.net