Bona nit,

Aquests són els horaris previstos per a tots els compromisos que tenen els nostres equips el proper cap de setmana:

 

   (fes clic a la categoria per a més informació)

CATEGORIA

LOCAL

VISITANT

CAMP DE JOC

DIA / HORA

PRIMER EQUIP

CF BADALONA

CD ATLÈTIC BALEARS

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ

DIUMENGE
12h

VETERANS CF BADALONA FC MARTINENC MUNICIPAL DEL BON PASTOR NOU DIUMENGE
9.30h

JUVENIL  A

CF BADALONA

CF DAMM 'B'

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ

DISSABTE
16h

JUVENIL B

UE CORNELLÀ 'C'

CF BADALONA

NOU MUNICIPAL DE CORNELLÀ DE LLOBREGAT

DIUMENGE
18.15h

JUVENIL C

CF BADALONA

AT C SANT POL

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ

DISSABTE
20h

CADET A

FC GIRONA

CF BADALONA

MUNICIPAL TORRES DE PALAU

DISSABTE
15.30h

CADET B

CF BADALONA

CF CAN VIDALET

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ

DIUMENGE
18.15h

INFANTIL A

CF BADALONA

UE SANTS

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ

DIUMENGE
16.30h

INFANTIL B

CD ARRABAL-CALAF GRAMENET

CF BADALONA

MUNICIPAL CAN ZAM-1

DIUMENGE

10.15h

INFANTIL C

UD CIRERA

CF BADALONA

CAMP MUNICIPAL DE FUTBOL DE CIRERA

DISSABTE
12h

INFANTIL D

CF BADALONA

PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ

DISSABTE
13.45h

ALEVÍ A

CF BADALONA

CD SANT GABRIEL

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ (CAMP 1)

DISSABTE
12h

ALEVÍ B

CF BADALONA

PENYA BARCELONISTA ANGUERA

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ (CAMP 1)

DIUMENGE
14.45h

ALEVÍ C

CF BADALONA

UE MOLLET 'C'

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ (CAMP 2)

DISSABTE
12h

ALEVÍ D

CF BADALONA

CD POMAR

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ (CAMP 2)

DIUMENGE

14.45h

ALEVÍ E

UE SANT ANDREU 'F'

CF BADALONA

CAMP DEL CENTENARI (AISS MUNICIPAL)

DIUMENGE
12h

ALEVÍ F

FC MARTINENC 'J'

CF BADALONA

CAMP MUNICIPAL DEL GUINARDÓ

DIUMENGE
8.45h

BENJAMÍ A

CF BADALONA

CFU CAN RULL RÓMULO-TRONCHONI

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ (CAMP 1)

DISSABTE
10.45h

BENJAMÍ B

CF BADALONA

CF TRAJANA PENYA BARCELONISTA SANT JUST

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ (CAMP 2)

DISSABTE
10.45h

BENJAMÍ C

CCD TURÓ DE LA PEIRA

CF BADALONA

CAMP MUNICIPAL DE FUTBOL TURÓ DE LA PEIRA

DISSABTE

11.15h

BENJAMÍ D

PENYA BARCELONISTA BARCINO

CF BADALONA

MUNICIPAL MENORCA – SANT MARTÍ DE PROVENÇALS

DIUMENGE

9h

BENJAMÍ E

CF BADALONA

UE SANT ANDREU 'G'

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ (ANNEX F-7)

DISSABTE

9.45h

BENJAMÍ F

FE GRAMA 'E'

CF BADALONA

COMPLEX ESPORTIU LA GUINEUETA

DISSABTE

9.30h

PRE-BENJAMÍ A

CF BADALONA

PENYA BARCELONISTA CINC COPES

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ (ANNEX F-7)

DISSABTE

11h

PRE-BENJAMÍ B

EF PONT MARINA

CF BADALONA

COMPLEX ESPORTIU DEL FORT-PIENC

DISSABTE

10.45h

PRE-BENJAMÍ C UE SANT ANDREU 'D'

CF BADALONA

CAMP DEL CENTENARI (AISS MUNICIPAL)

DIUMENGE

9h

 

cfbadalona.net