Bona tarda,

Aquest és l'horari dels partits que jugaran tots els nostres equips durant el proper cap de setmana:

 

   (fes clic a la categoria per a més informació)

CATEGORIA

LOCAL

VISITANT

CAMP DE JOC

DIA / HORA

PRIMER EQUIP

CF BADALONA

CF POBLA DE MAFUMET

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ

DIUMENGE
12h

VETERANS CF BADALONA TERRASSA OLÍMPICA 2010 MUNICIPAL DE FUTBOL BON PASTOR NOU DIUMENGE
9.30h

JUVENIL  A

UFB JABAC I TERASSA

CF BADALONA

MUNICIPAL CAN JOFRESA

DISSABTE
16h

JUVENIL B

U AT HORTA

CF BADALONA

 MUNICIPAL D'HORTA

DISSABTE
18.30h

JUVENIL C

CD CIRERA

CF BADALONA

MUNICIPAL CIRERA

DIUMENGE
12.30h

CADET A

UFB JABAC I TERASSA

CF BADALONA

MUNICIPAL CAN JOFRESA

DIUMENGE

18.15h

CADET B

CF BADALONA

CP SARRIÀ

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ

DISSABTE
16.15h

INFANTIL A

RCD ESPANYOL 'B'

CF BADALONA

CIUTAT ESPORTIVA DANI JARQUE

DISSABTE
16.30h

INFANTIL B

CF BADALONA

UE SANT ANDREU 'C'

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ

DIUMENGE
16.30h

INFANTIL C

CF BADALONA

FP HERMES 'B'

 CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ

DIUMENGE
15h

INFANTIL D

CE PUBILLA CASAS

CF BADALONA

MUNICIPAL PUBILLA CASAS

DISSABTE
13.30h

ALEVÍ A

CF BADALONA

FC VIC RIUPRIMER REFO

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ (CAMP 1)

DISSABTE
12h

ALEVÍ B

CD SANT GABRIEL 'B'

CF BADALONA

MUNICIPAL JOSÉ LUIS RUIZ CASADO

DIUMENGE
10.30h

ALEVÍ C

FC MARTINENC

CF BADALONA

MUNICIPAL DEL GUINARDÓ

DISSABTE
11.45h

ALEVÍ D

UE SANT ANDREU 'D'

CF BADALONA

MUNICIPAL NARCÍS SALA

DISSABTE
16.30h

ALEVÍ E

CF BADALONA

PENYA BARCELONISTA CINC COPES 'C'

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ (CAMP 2)

DISSABTE
12h

ALEVÍ F

CF BADALONA

PENYA BARCELONISTA BÀRCINO 'F'

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ (CAMP 1)

DISSABTE
14.45h

BENJAMÍ A

GIMNÀSTIC MANRESA

CF BADALONA

GIMNÀSTIC PARC

DIUMENGE
10h

BENJAMÍ B

CF BADALONA

ESCOLA CF PERFORMANCE

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ (CAMP 1)

DISSABTE

10.45h

BENJAMÍ C

CF BADALONA

FC MARTINENC 'D'

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ (CAMP 2)

DISSABTE
10.45h

BENJAMÍ D

CF BADALONA

CF UNIFICACIÓN LLEFIÀ 'B'

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ (CAMP 2)

DISSABTE
13.30h

BENJAMÍ E

AT POBLE NOU

CF BADALONA

CEM VILA OLÍMPICA

DISSABTE
9h

BENJAMÍ F

CF BADALONA

AT C HOSPITALENSE 'B'

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ (CAMP 1)

DISSABTE
13.30h

PRE-BENJAMÍ A

CF MONTAÑESA

CF BADALONA

MUNICIPAL DE NOU BARRIS

DIUMENGE

9.50h

PRE-BENJAMÍ B

CF BADALONA

CF YOUNG TALENT 'B'

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ (ANNEX F-7)

DISSABTE
11h

PRE-BENJAMÍ C CF UNIFICACIÓN LLEFIÀ 'D' CF BADALONA MUNICIPAL DE LLEFIÀ DISSABTE
10.30h

 

cfbadalona.net