Aquí pots consultar tots els horaris dels partits d'aquest dissabte i diumenge:

CATEGORIA

LOCAL

VISITANT

CAMP DE JOC

HORARI/DIA

PRIMER EQUIP

C.F BADALONA

GIMNASTIC TARRAGONA, C. “A”

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA

DIUMENGE
12:00

VETERANS

MAURINA EGARA, C.F. “A”

C.F BADALONA

MPAL. LA MAURINA

DIUMENGE
12:00

JUVENIL  A

BARCELONA, F.C. “A”

C.F BADALONA

CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER – GESPA NATURAL

DIUMENGE
12:00

JUVENIL B

C.F BADALONA

JOSEP MARIA GENÉ ASS. ESP. “A”

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA

DISSABTE
14:15

JUVENIL C

GRANOLLERS, E.C. “C”

C.F BADALONA

MPAL. GRANOLLERS

DISSABTE
16:30

CADET A

C.F BADALONA

ESCOLA FUTBOL MATARO C.E. “A”

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA

DISSABTE
16:00

CADET B

C.F BADALONA

CAN VIDALET, C.F. “A”

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA

DIUMENGE
18:00

INFANTIL A

FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA “B”  

C.F BADALONA

NOU MPAL SANTA COLOMA GRAMENET

DIUMENGE
16:15

INFANTIL B

C.F BADALONA

Pª BARC. ANGUERA “B”

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA

DIUMENGE
16:30

INFANTIL C

C.F BADALONA

SARRIA, C.P. “B”

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA

DISSABTE
20:00

ALEVÍ A

PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE “A”

C.F BADALONA

IME ARISTIDES MAILLOL

DISSABTE
16:30

ALEVÍ B

C.F BADALONA

IGUALADA, C.F. “C”

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA

DIUMENGE
15:00

ALEVÍ C

C.F BADALONA

MOLLET U.E.,CF. “C”

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA

DISSABTE
11:00

ALEVÍ D

EUROPA, C.E. “B”

C.F BADALONA

MPAL. L'ALIGA

DIUMENGE
09:30

ALEVÍ E

C.F BADALONA

  Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS “B”

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA

DISSABTE
12:30

BENJAMÍ A

MERCANTIL, C.E. “A”

C.F BADALONA

POLIESPORTIU ARRAHONA-MERINALS

DISSABTE
13:30

BENJAMÍ B

ESCUELA C.F. PERFORMANCE “A”

C.F BADALONA

COMPLEX ESP. LA BASCULA

DIUMENGE
16:00

BENJAMÍ C

MERCAT NOU MAGORIA, SE. “A”

   C.F BADALONA

CAMP DE FUTBOL DE L'ENERGIA

DISSABTE
11:30

BENJAMÍ D

C.F BADALONA

TIANA, C.C.E. “A”

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA

DISSABTE
11:00

BENJAMÍ E

C.F BADALONA

Pª BARC. ANGUERA “D”

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA

DIUMENGE
15:00

BENJAMÍ F

FUNDACIO P. CE. JUPITER “C”

C.F BADALONA

MPAL. JUPITER

DISSABTE
13:15

PRE-BENJAMÍ A

MARTINENC, F.C. “A”

C.F BADALONA

MPAL. GUINARDÓ

DISSABTE
16:00

PRE-BENJAMÍ B

SANTS, U.E. “A”

C.F BADALONA

COMPLEX ESP. LA BASCULA

DISSABTE
10:15

PRE-BENJAMÍ C

CANYELLES,C.E. “B”

C.F BADALONA

  MPAL. CANYELLES

DISSABTE
13:00

PRE-BENJAMÍ D

C.F BADALONA

UNIFICACION LLEFIA,CF. “C”

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA

DIUMENGE
15:00

CADET SALA

MASNOU INTER DINAMIC F.S. “B”  

C.F BADALONA SALA

COMPLEX ESP. MPAL. EL MASNOU

DIUMENGE
09:00

INFANTIL SALA

C.F BADALONA SALA

CASP, A.E. “C”

POLIESPORTIU LLEFIÀ

DISSABTE
12:30

ALEVÍ SALA

DESCANSA

C.F BADALONA SALA

DESCANSA

DESCANSA

BENJAMÍ SALA

C.F BADALONA SALA

CFS MANENT SANTA COLOMA “A”

POLIESPORTIU LLEFIÀ

DISSABTE
14:00