Ja teniu disponible el calendari complet de partits per a tots els conjunts escapulats aquest pròxim cap de setmana.

Així mateix, us informem que, per decisió del cos tècnic, els entrenaments de la nostra primera plantilla d'avui, demà i dissabte seran a porta tancada. Agraïm la vostra comprensió i us esperem a tots diumenge a l'Estadi!

 

   (feu clic a la categoria per a més informació)

CATEGORIA

LOCAL

VISITANT

CAMP DE JOC

DIA / HORA

PRIMER EQUIP

CF BADALONA

UE CORNELLÀ

ESTADI MUNICIPAL DE BADALONA

DIUMENGE
18 H

VETERANS CF BADALONA FC MARTINENC CAMP MUNICIPAL DE POMAR DISSABTE
18.30 H

JUVENIL  A

CE MERCANTIL

CF BADALONA

POLIESPORTIU ARRAHONA-MERINALS

DIUMENGE
12 H

JUVENIL B UE CORNELLÀ 'C' CF BADALONA NOU MUNICIPAL DE CORNELLÀ DE LLOBREGAT

DISSABTE

16.30 H

CADET A

UE RAPITENCA

CF BADALONA

ESTADI MUNICIPAL LA DEVESA

DISSABTE

17.45 H

CADET B

CF BADALONA

CD SANT GABRIEL 'C'

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA-MONTIGALÀ

DIUMENGE
10 H

CADET C

CF BADALONA

UD GORNAL

MUNICIPAL DE POMAR

DIUMENGE
11 H

INFANTIL A

CF BADALONA

FC MARTINENC

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA-MONTIGALÀ

DISSABTE
16 H

INFANTIL B

CF BADALONA

FC MARTINENC 'C'

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA-MONTIGALÀ

DISSABTE
13.45 H

INFANTIL C

CE SANT IGNASI

CF BADALONA

COL·LEGI SANT IGNASI

DISSABTE
11.35 H

INFANTIL D

CF BADALONA

CF MONTAÑESA

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA-MONTIGALÀ

DISSABTE

9 H

INFANTIL E

CE DIAGONAL 'B'

CF BADALONA

PISTES UNIVERSITÀRIES

DIUMENGE

10 H

ALEVÍ A

CF BADALONA

CD BADIA DEL VALLÈS

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA-MONTIGALÀ

DIUMENGE

8.45 H

ALEVÍ B

PENYA BARCELONISTA ANGUERA

CF BADALONA

ESCOLA INDUSTRIAL

DISSABTE

12.30 H

ALEVÍ C

CE APA POBLE SEC

CF BADALONA

MUNICIPAL LA SATÀLIA

DISSABTE

10.30 H

ALEVÍ D

CF BADALONA

EF PREMIER BARCELONA 'B'

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA-MONTIGALÀ

DISSABTE

12 H

ALEVÍ E

UE EF TRAJANA PENYA BARCELONISTA SANT JUST

CF BADALONA

INSTAL·LACIONS MUNICIPALS DE SANT ADRIÀ DE BESÒS

DISSABTE

10 H

ALEVÍ F

CF BUFALÀ 'B'

CF BADALONA

MUNICIPAL DE BUFALÀ

DISSABTE

12.40 H

BENJAMÍ A

CF BADALONA

CF DAMM

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA-MONTIGALÀ

DIUMENGE

8.45 H

BENJAMÍ B

CD PREMIÀ DE DALT

CF BADALONA

MUNICIPAL DE PREMIÀ DE DALT

DIUMENGE

10 H

BENJAMÍ C

FC MARTINENC 'D'

CF BADALONA

MUNICIPAL DEL GUINARDÓ

DIUMENGE

8.30 H

BENJAMÍ D

CF BADALONA

CF TECNOFÚTBOL 'C'

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA-MONTIGALÀ

DISSABTE
10.45 H

BENJAMÍ E

CF BADALONA

FC MARTINENC 'H'

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA-MONTIGALÀ

DISSABTE
10.45 H

BENJAMÍ F

SE MERCAT NOU MAGÒRIA

CF BADALONA

CAMP DE FUTBOL DE L'ENERGIA

DISSABTE
11.15 H

PRE-BENJAMÍ A

CF MONTAÑESA

CF BADALONA

MUNICIPAL DE NOU BARRIS

DIUMENGE
9.45 H

PRE-BENJAMÍ B

CF BADALONA

FUE CORNELLÀ 'F'

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA-MONTIGALÀ (ANNEX F-7)

DISSABTE
12 H

 

cfbadalona.net