Bona nit,

Aquest és el calendari complet de partits que tenen programats els nostres equips durant aquest proper cap de setmana.

 

   (feu clic a la categoria per a més informació)

CATEGORIA

LOCAL

VISITANT

CAMP DE JOC

DIA / HORA

PRIMER EQUIP

UE LLAGOSTERA

CF BADALONA

NOU MUNICIPAL DE PALAMÓS

DIUMENGE

12 h

VETERANS CF BADALONA FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906

MUNICIPAL DE POMAR

DISSABTE
16.30 h

JUVENIL  A

CF BADALONA

CF MOLLET UE

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ

DISSABTE
16 h

JUVENIL B FE GRAMA CF BADALONA NOU MUNICIPAL DE SANTA COLOMA DE GRAMENET

DIUMENGE

11.45 h

CADET A

CF BADALONA

C LLEIDA ESPORTIU TERRAFERMA

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ

DIUMENGE
12 h

CADET B

CF LLOREDA

CF BADALONA

MUNICIPAL DE LLOREDA

DIUMENGE
13.45 h

CADET C

CF BADALONA

CE DIAGONAL 'B'

MUNICIPAL DE POMAR

DIUMENGE

11 h

INFANTIL A

UE SANT ILDEFONS

CF BADALONA

MUNICIPAL SANT ILDEFONS

DISSABTE
15.15 h

INFANTIL B

CF BADALONA

FP CE JÚPITER 'B'

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ

DISSABTE
13.45 h

INFANTIL C

UE SANTS 'B'

CF BADALONA

COMPLEX ESPORTIU LA BÀSCULA (F-11)

DISSABTE
17 h

INFANTIL D

CF SANTA EULÀLIA 'B'

CF BADALONA

MUNICIPAL SANTA EULÀLIA (L'HOSPITALET)

DISSABTE
11.50 h

INFANTIL E

UB CATALÒNIA

CF BADALONA

LLARS MUNDET (CAMP 1)

DISSABTE

12 h

ALEVÍ A

UE VILASSAR DE MAR

CF BADALONA

MUNICIPAL XEVI RAMON

DISSABTE

9.30 h

ALEVÍ B

CF BADALONA

CD SANT GABRIEL 'B'

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ

DISSABTE

12 h

ALEVÍ C

CF BADALONA

CF DAMM 'C'

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ

DIUMENGE

14 h

ALEVÍ D

CF LLOREDA 'B'

CF BADALONA

MUNICIPAL DE LLOREDA

DIUMENGE

9 h

ALEVÍ E

CF BADALONA

CE VILASSAR DE DALT 'D'

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ

DIUMENGE

14 h

ALEVÍ F

UE SANTS 'F'

CF BADALONA

COMPLEX ESPORTIU LA BÀSCULA (F-11)

DISSABTE

12 h

BENJAMÍ A

RCD ESPANYOL

CF BADALONA

CIUTAT ESPORTIVA DANI JARQUE

DISSABTE

13.30 h

BENJAMÍ B

CF BADALONA

EF CE MATARÓ 'C'

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ

DISSABTE

10.45 h

BENJAMÍ C

CF BADALONA

PENYA BARCELONISTA ANGUERA 'B'

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ

DISSABTE

10.45 h

BENJAMÍ D

UE SANT ANDREU 'E'

CF BADALONA

AISS MUNICIPAL

DISSABTE
10.30 h

BENJAMÍ E

CF MONTAÑESA 'F'

CF BADALONA

MUNICIPAL NOU BARRIS

DISSABTE
12.45 h

BENJAMÍ F

CF BADALONA

ALZAMORA CF 'C'

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ (ANNEX F-7)

DIUMENGE
8.30 h

PRE-BENJAMÍ A

CF BADALONA

CE L'HOSPITALET

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ (ANNEX F-7)

DISSABTE
11 h

PRE-BENJAMÍ B

CF SANTA EULÀLIA 'B'

CF BADALONA

MUNICIPAL DE SANTA EULÀLIA (L'HOSPITALET)

DISSABTE
9 h

 

cfbadalona.net