Ja pots consultar els horaris del cap de setmana esportiu de tots els equips del CF Badalona:

CATEGORIA

LOCAL

VISITANT

CAMP DE JOC

HORARI/DIA

PRIMER EQUIP

C.F BADALONA

HÉRCULES CF

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA

DIUMENGE
12:00

VETERANS

TERRASSA FC “A”

C.F BADALONA

ESTADI MPAL. OLIMPIC TERRASSA

DISSABTE
17:45

JUVENIL  A

HUESCA SD “A”

C.F BADALONA

MUNICIPAL SAN JORGE

DISSABTE
16:00

JUVENIL B

DESCANSA

C.F BADALONA

DESCANSA

DESCANSA

JUVENIL C

C.F BADALONA

FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA “B”

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA

DISSABTE
20:00

CADET A

C.F BADALONA

CORNELLA U.D “A”

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA

DIUMENGE
18:00

CADET B

SANT ANDREU, U.E. “B”  

C.F BADALONA

MUNICIPAL NARCÍS SALA

DISSABTE
18:15

INFANTIL A

PREMIA DALT, C.D. “A”

C.F BADALONA

MPAL. PREMIA DE DALT

DIUMENGE
10.00

INFANTIL B

C.F BADALONA

TECNOFUTBOL C.F. “B”

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA

DISSABTE
16:00

INFANTIL C

MARTINENC, F.C. “C”

C.F BADALONA

MPAL. GUINARDÓ

DIUMENGE
16:00

ALEVÍ A

C.F BADALONA

MARTINENC, F.C. “A”

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA

DISSABTE
11:00

ALEVÍ B

CASTELLDEFELS, U.E. “A”

C.F BADALONA

MUNICIPAL ELS CANYARS

DIUMENGE
14:00

ALEVÍ C

UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA “C”

C.F BADALONA

MPAL. CAN JOFRESA

DISSABTE
09:30

ALEVÍ D

C.F BADALONA

  MONTAÑESA, C.F. “A”

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA

DISSABTE
11:00

ALEVÍ E

Pª BARC. BARCINO, CE. “E”

C.F BADALONA

MPAL.MENORCA-ST.MARTI PROVENÇ.

DISSABTE
12:30

BENJAMÍ A

BARCELONA, F.C. “B”  

C.F BADALONA

CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER FUTBOL-7

DIUMENGE
10:00

BENJAMÍ B

C.F BADALONA

PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE “A”

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA

DISSABTE
12:30

BENJAMÍ C

UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE “A”

   C.F BADALONA

COMP. E. CIUTAT MERIDIANA-TORRENT BOSC

DISSABTE
10:00

BENJAMÍ D

C.F BADALONA

LLOREDA, C.F. “B”

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA

DISSABTE
12:30

BENJAMÍ E

C.F BADALONA

ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA “C”

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA

DISSABTE
14:00

BENJAMÍ F

BUFALA, C.F. “E”

C.F BADALONA

MUNICIPAL DE BADALONA

DISSABTE
14:00

PRE-BENJAMÍ A

Pª BARC. ANGUERA “A”  

C.F BADALONA

ESCOLA INSDUSTRIAL

DISSABTE
12:15

PRE-BENJAMÍ B

C.F BADALONA

LA SALUT PERE GOL AE. “A”

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA

DISSABTE
11:00

PRE-BENJAMÍ C

POMAR, C.D. “C”

C.F BADALONA

MUNICIPAL DE POMAR

DISSABTE
13:00

PRE-BENJAMÍ D

C.F BADALONA

DESCANSA

DESCANSA

DESCANSA

CADET SALA

DESCANSA

C.F BADALONA SALA

DESCANSA

DESCANSA

INFANTIL SALA

C.F BADALONA SALA

SANT JOAN DE VILASSAR FS “B”

POLIESPORTIU DE LLEFIÀ

DISSABTE
14:30

ALEVÍ SALA

SANT CUGAT F.S. “C”

C.F BADALONA SALA

MPAL. SANT CUGAT DEL VALLES

DISSABTE
12:30

BENJAMÍ SALA

RAPID SANTA COLOMA, F.S.

C.F BADALONA SALA

PAV.POLIS. LA BASTIDA

DISSABTE
12:45

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

cfbadalona.net