A continuació pots veure el lloc i l'horari de tots els partits que jugaran els nostres equips aquest cap de setmana:

 

CATEGORIA

LOCAL

VISITANT

CAMP DE JOC

DIA I HORARI

PRIMER EQUIP

C.F. BADALONA

U.E. OLOT

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA

DIUMENGE
17h

VETERANS

VETERANS EL PRAT ASSOCIACIÓ ESPORTIVA “A”

C.F. BADALONA

COMPLEX ESP.MPAL. JULIO MÉNDEZ

DISSABTE
16h

JUVENIL  A

UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA “A”

C.F. BADALONA

MUNICIPAL CAN JOFRESA

DIUMENGE
12h

JUVENIL B

SANT GABRIEL,C.D. “A”

C.F. BADALONA

MUNICIPAL JOSÉ LUIS RUIZ CASADO

DISSABTE
17.30h

JUVENIL C

C.F. BADALONA

ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. “A”

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA

DISSABTE
20h

CADET A

LLEIDA ESPORTIU TERRAFERMA CF “A”

C.F. BADALONA

MUNICIPAL MANGRANERS

DILLUNS
18h

CADET B

C.F. BADALONA

SANTBOIÀ, F.C. “A”

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA

DISSABTE
16h

INFANTIL A

JUVENTUS,A.C. “A”

C.F. BADALONA

MUNICIPAL CAN XALANT

DISSABTE
13.45h

INFANTIL B

C.F. BADALONA

CATALONIA, U.B. “A”

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA

DISSABTE
14.15h

INFANTIL C

C.F. BADALONA

CARMELO, C.D. “A”

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA

DIUMENGE
19.45h

ALEVÍ A

Pª BARC. CINC COPES “A”

C.F. BADALONA

COMPLEX ESPORTIU FORT-PIENC

DISSABTE
12h

ALEVÍ B

C.F. BADALONA

VILANOVA I LA GELTRÚ C.F. “A”

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA

DIUMENGE
10h

ALEVÍ C

C.F. BADALONA

CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA “A”

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA

DISSABTE
12.30h

ALEVÍ D

SANT ANDREU, U.E. “F”

C.F. BADALONA

MUNICIPAL  NARCÍS SALA

DISSABTE
15.30h

ALEVÍ E

C.F. BADALONA

BARNAFUTBOL 04 ASSOCIACIÓ ESPORTIVA “B”

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA

DIUMENGE
10h

BENJAMÍ A

GRANOLLERS, E.C. “A”

C.F. BADALONA

MPAL. GRANOLLERS

DISSABTE
11.30h

BENJAMÍ B

C.F. BADALONA

BUFALÀ, C.F. “A”

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA

DISSABTE
11h

BENJAMÍ C

SANT GABRIEL,C.D. “C”

C.F. BADALONA

MPAL.JOSE LUIS RUIZ CASADO

DIUMENGE
9h

BENJAMÍ D

C.F. BADALONA

PREMIÀ DALT, C.D. “C”

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA

DISSABTE
12.30h

BENJAMÍ E

C.F. BADALONA

ESCUELA C.F. PERFORMANCE “D”

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA

DISSABTE
11h

BENJAMÍ F

ESCUELA C.F. PERFORMANCE “B”

C.F. BADALONA

COMPLEX ESPORTIU

LA BÁSCULA

DIUMENGE
9.15h

PRE-BENJAMÍ A

VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU “A”

C.F. BADALONA

MUNICIPAL CAN ARANYÓ-AGAPITO FDEZ.

DISSABTE
9h

PRE-BENJAMÍ B

C.F. BADALONA

APA POBLE SEC, CE. “A”

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA

DIUMENGE
10h

PRE-BENJAMÍ C

PENYA BARCELONISTA ANGUERA “C”

C.F. BADALONA

ESCOLA INDUSTRIAL

DISSABTE
10h

PRE-BENJAMÍ D

C.F. BADALONA

ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. “A”

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA

DIUMENGE
10h

CADET SALA

MONTCADA, F.S. “B”

C.F. BADALONA SALA

PAVELLÓ MIQUEL POBLET

DISSABTE
15.15h

INFANTIL SALA

C.F. BADALONA SALA

SANT ANDREU, A.E. “C”

POLIESPORTIU DE LLEFIÀ
 

DISSABTE
13.15h

ALEVÍ SALA

C.F. BADALONA SALA

LA PRESENTACIÓ “C”

POLIESPORTIU DE LLEFIÀ

DIUMENGE
12h

BENJAMÍ SALA

C.F. BADALONA SALA

A.V. MONTIGALÀ

AJORNAT

 

cfbadalona.net