Bon dia,

Aquí teniu el calendari de compromisos per als equips escapulats d'aquest proper cap de setmana:

 

   (fes clic a la categoria per a més informació)

CATEGORIA

LOCAL

VISITANT

CAMP DE JOC

DIA / HORA

PRIMER EQUIP

CF BADALONA

CE SABADELL FC

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ

DIUMENGE
12h

VETERANS UE SANTS CF BADALONA CAMP DE FUTBOL DE L'ENERGIA DISSABTE

15.45h

JUVENIL  A

CF BADALONA

CE EUROPA

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ

DISSABTE
16h

JUVENIL B

UE SANTS

CF BADALONA

 CAMP DE FUTBOL DE L'ENERGIA

DIUMENGE
17.30h

JUVENIL C

CF BADALONA

CCD TURÓ DE LA PEIRA

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ

DISSABTE
19.45h

CADET A

UE CORNELLÀ

CF BADALONA

NOU MUNICIPAL DE CORNELLÀ DE LLOBREGAT

DISSABTE
18.15h

CADET B

CF BADALONA

UE CORNELLÀ 'C'

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ

DISSABTE

18h

INFANTIL A

CF BADALONA

CE VILA OLÍMPICA

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ

DISSABTE

13.45h

INFANTIL B

CE EUROPA 'B'

CF BADALONA

CAMP MUNICIPAL DE FUTBOL NOU SARDENYA

DIUMENGE
9.15h

INFANTIL C

FE GRAMA 'C'

CF BADALONA

 NOU MUNICIPAL DE SANTA COLOMA

DIUMENGE
14h

INFANTIL D

CF BADALONA

FC VALLDOREIX

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ

DIUMENGE
18.15h

ALEVÍ A

CF BADALONA

RCD ESPANYOL

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ (CAMP 1)

DISSABTE
12h

ALEVÍ B

CF BADALONA

FC BARCELONA 'D'

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ (CAMP 1)

DIUMENGE
15h

ALEVÍ C

CF BADALONA

FE GRAMA 'B'

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ (CAMP 2)

DIUMENGE
15h

ALEVÍ D

CF BADALONA

UNIFICACIÓN LLEFIÀ

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ (CAMP 1)

DIUMENGE

16.30h

ALEVÍ E

CE VILA OLÍMPICA 'D'

CF BADALONA

MUNICIPAL CAN ARANYÓ-AGAPITO FERNÁNDEZ

DIUMENGE

10.15h

ALEVÍ F

FC SANT MARTÍ CONDAL 'C'

CF BADALONA

CAMP MUNICIPAL DE FUTBOL ANDRADE-SANT MARTÍ

DISSABTE
8.45h

BENJAMÍ A

CF BADALONA

CE SANT GABRIEL

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ (CAMP 1)

DISSABTE

10.45h

BENJAMÍ B

CF BADALONA

CD ARRABAL-CALAF DE GRAMENET

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ (CAMP 2)

DISSABTE

12h

BENJAMÍ C

FPE EUROPA 'D'

CF BADALONA

CAMP MUNICIPAL DE FUTBOL DE L'ÀLIGA

DISSABTE
15h

BENJAMÍ D

CF LLOREDA 'B'

CF BADALONA

CAMP MUNICIPAL DE LLOREDA

DIUMENGE

14.15h

 

BENJAMÍ E

CF BADALONA

FC ZONA FRANCA

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ (CAMP 2)

DISSABTE

10.45h

BENJAMÍ F

FPE EUROPA 'E'

CF BADALONA

CAMP MUNICIPAL DE FUTBOL DE L'ÀLIGA

DIUMENGE
10h

PRE-BENJAMÍ A

CF BADALONA

CE SANT GABRIEL

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ (ANNEX F-7)

DISSABTE

11h

PRE-BENJAMÍ B

FC MARTINENC 'B'

CF BADALONA

EL PETIT MARTINENC (CAMP F-7)

DISSABTE
10.15h

PRE-BENJAMÍ C FP HERMES 'C' CF BADALONA CAMP MUNICIPAL DE MONTGAT DIUMENGE
10h

 

cfbadalona.net