Bona tarda,

Ja podeu consultar el dia, l'hora i el lloc de tots els partits que jugaran els nostres conjunts durant aquest proper cap de setmana:

 

   (fes clic a la categoria per a més informació)

CATEGORIA

LOCAL

VISITANT

CAMP DE JOC

DIA / HORA

PRIMER EQUIP

RCD ESPANYOL 'B'

CF BADALONA

CIUTAT ESPORTIVA DANI JARQUE

DISSABTE
18h

VETERANS UE CORNELLÀ CF BADALONA NOU MUNICIPAL DE CORNELLÀ DE LLOBREGAT DIUMENGE
8.45h

JUVENIL  A

CF BADALONA

RCD ESPANYOL 'B'

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ

DISSABTE
16h

JUVENIL B

CF BADALONA

CF CAN VIDALET

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ

DIUMENGE
16h

JUVENIL C

CF BADALONA

FC ARGENTONA

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ

DISSABTE
20h

CADET A

CF BADALONA

C GIMNÀSTIC TARRAGONA

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ

DISSABTE
13.45h

CADET B

UE SANTS

CF BADALONA

CAMP DE FUTBOL DE L'ENERGIA

DISSABTE
8.15h

INFANTIL A

CF BADALONA

FC SANTBOIÀ

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ

DIUMENGE
10.45h

INFANTIL B

CF STOITCHKOV BARCELONA 'B'

CF BADALONA

MUNICIPAL NOU TAXONERA

DIUMENGE
15h

INFANTIL C

CE OLÍMPIC MALGRAT

CF BADALONA

NOU MUNICIPAL DE MALGRAT DE MAR

DIUMENGE
11.30h

INFANTIL D

CF BADALONA

CD PUJADAS

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ

DIUMENGE
12.30h

ALEVÍ A

CE L'HOSPITALET 'B'

CF BADALONA

ESTADI MUNICIPAL DE L'HOSPITALET DE LLOBREGAT

DIUMENGE
16h

ALEVÍ B

CF BADALONA

CF SANTA EULÀLIA

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ (CAMP 1)

DISSABTE
12h

ALEVÍ C

CF BADALONA

CE SABADELL 'B'

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ (CAMP 1)

DISSABTE
9h

ALEVÍ D

CF BADALONA

CF MONTAÑESA 'B'

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ (CAMP 2)

DISSABTE
9h

ALEVÍ E

CP SARRIÀ 'B'

CF BADALONA

MUNICIPAL CAN CARALLEU

DISSABTE
9h

ALEVÍ F

EF PREMIER BARCELONA 'C'

CF BADALONA

MUNICIPAL NOU TAXONERA

DISSABTE
13h

BENJAMÍ A

CF BADALONA

FC BARCELONA 'B'

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ (CAMP 1)

DISSABTE

10.45h

BENJAMÍ B

CE VILA OLÍMPICA 'C'

CF BADALONA

COMPLEX ESPORTIU MUNICIPAL CLOT DE LA MEL

DISSABTE
13h

BENJAMÍ C

UE CORNELLÀ 'I'

CF BADALONA

NOU MUNICIPAL DE CORNELLÀ DE LLOBREGAT

DISSABTE

20h

BENJAMÍ D

CE VILASSAR DE DALT 'C'

CF BADALONA

NOU MUNICIPAL DE CORNELLÀ DE LLOBREGAT

DISSABTE

12.30h

BENJAMÍ E

CF BADALONA

CE PENYA BARCELONISTA BÀRCINO 'D'

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ (CAMP 2)

DISSABTE

10.45h

BENJAMÍ F

FC CAN BUXERES 'C'

CF BADALONA

MUNICIPAL CAN BUXERES

DIUMENGE

9h

PRE-BENJAMÍ A

CF BADALONA

FE GRAMA

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ (ANNEX F-7)

DISSABTE

10h

PRE-BENJAMÍ B

EF PREMIER BARCELONA 'B'

CF BADALONA

MUNICIPAL NOU TAXONERA

DIUMENGE

10h

PRE-BENJAMÍ C CF BADALONA

FP CE JÚPITER 'C'

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ (ANNEX F-7)

DISSABTE

11h

 

cfbadalona.net