Ja pots consultar els horaris dels partits d'aquest cap de setmana:

CATEGORIA

LOCAL

VISITANT

CAMP DE JOC

HORARI/DIA

PRIMER EQUIP

SANT ANDREU, U.E. “A”

C.F BADALONA

MPAL. NARCIS SALA

DIUMENGE
12:00

VETERANS

C.F BADALONA

CORNELLA, U.D. “A”

POMAR, C.D.

DIUMENGE
09:00

JUVENIL  A

C.F BADALONA

MALLORCA, RCD “A”

POMAR, C.D.

DISSABTE
16:30

JUVENIL B

SANTS, U.E. “A”

C.F BADALONA

CAMP DE FUTBOL DE L'ENERGIA

DIUMENGE
19:30

JUVENIL C

C.F BADALONA

VILASSAR DALT, C.E. “A”

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA

DISSABTE
17:00

CADET A

GIMNASTIC TARRAGONA, C. “A”

 C.F BADALONA

MPAL. TORREDEMBARRA

DISSABTE
16:00

CADET B

FUNDACIO P. CE. JUPITER “A”

C.F BADALONA

MPAL. JUPITER

DIUMENGE
17:00

INFANTIL A

C.F BADALONA

SANTVICENTI, C.F. “A”

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA

DISSABTE
15.30

INFANTIL B

SANT GABRIEL,C.D. “C”

C.F BADALONA

MPAL. BADALONA SUD

DISSABTE
13:30

INFANTIL C

UNIFICACION LLEFIA,CF. “D”

C.F BADALONA

  MPAL. LLEFIA

DIUMENGE
15:30

ALEVÍ A

C.F BADALONA

SANT ANDREU, U.E. “C”

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA

DISSABTE
14:00

ALEVÍ B

PRAT, A.E. “A”

C.F BADALONA

MPAL. SAGNIER

DIUMENGE
09:00

ALEVÍ C

PREMIA DALT, C.D. “A”

C.F BADALONA

MPAL. PREMIA DE DALT

DIUMENGE
10:00

ALEVÍ D

C.F BADALONA

ESCOLA PIA SARRIÀ S.E. “A”

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA

DISSABTE
12:30

ALEVÍ E

GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA “B”

C.F BADALONA

MPAL. VALLE HEBRON

DISSABTE
11:00

BENJAMÍ A

C.F BADALONA

SANT GABRIEL,C.D. “A”

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA

DISSABTE
14:00

BENJAMÍ B

C.F BADALONA

MARTINENC, F.C. “A” 

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA

DIUMENGE
10:30

BENJAMÍ C

C.F BADALONA

VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU “D”

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA

DISSABTE
11:00

BENJAMÍ D

VILASSAR DALT, C.E. “C”

C.F BADALONA

MPAL. VILASSAR DE DALT

DISSABTE
11:30

BENJAMÍ E

Pª BARC. CINC COPES “E”

C.F BADALONA

MPAL. CLOT DE LA MEL

DISSABTE
12:30

BENJAMÍ F

C.F BADALONA

MONTAÑESA, C.F. “E”

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA

DISSABTE
11:00

PRE-BENJAMÍ A

C.F BADALONA

DESCANSA

DESCANSA

DESCANSA

PRE-BENJAMÍ B

C.F BADALONA

POMAR, C.D. “A”

  CAMP MUNICIPAL DE BADALONA  

DISSABTE
11:15

PRE-BENJAMÍ C

C.F BADALONA

MONTAÑESA, C.F. “D”

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA

DIUMENGE
10:30

PRE-BENJAMÍ D

CERRO-Pª BLAUG. TRINITAT VELLA “A”

C.F BADALONA

MPAL. TRINITAT VELLA

DIUMENGE
11:00

CADET SALA

C.F BADALONA SALA

DESCANSA

DESCANSA

DESCANSA

INFANTIL SALA

DESCANSA

C.F BADALONA SALA

DESCANSA

DESCANSA

ALEVÍ SALA

ACCIÓ SANT MARTÍ (1era divisió)

C.F BADALONA SALA

CEIP CATALONA
(AMISTÒS)

DISSABTE
12:00

BENJAMÍ SALA

DESCANSA

C.F BADALONA SALA

DESCANSA

DESCANSA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

cfbadalona.net