Bona tarda,

Ja podeu consultar els horaris de tots els partits que disputaran els nostres equips al llarg d'aquest cap de setmana:

 

   (fes clic a la categoria per a més informació)

CATEGORIA

LOCAL

VISITANT

CAMP DE JOC

DIA / HORA

PRIMER EQUIP

C LLEIDA ESPORTIU

CF BADALONA

 CAMP D'ESPORTS DE LLEIDA

DIUMENGE
17h

VETERANS CF BARCELONETA CF BADALONA CAMP MUNICIPAL DE LA BARCELONETA DIUMENGE
9.30h

JUVENIL  A

 CF BADALONA

EF CE MATARÓ

CAMP MUNICIPAL DE MONTIGALÀ

DISSABTE
16h

JUVENIL B

FE GRAMA

CF BADALONA

NOU MUNICIPAL DE SANTA COLOMA DE GRAMENET

DIUMENGE
11.45h

JUVENIL C

CF BADALONA

FP HERMES 'B'

CAMP MUNICIPAL DE MONTIGALÀ

DISSABTE
20h

CADET A

RCD ESPANYOL

 CF BADALONA

CIUTAT ESPORTIVA DANI JARQUE

DISSABTE
15h

CADET B

 CF BADALONA

EF GAVÀ 'C'

CAMP MUNICIPAL DE MONTIGALÀ

DIUMENGE
9h

INFANTIL A

UE SANT ANDREU

 CF BADALONA

CAMP MUNICIPAL DE MONTIGALÀ

DISSABTE
13.45h

INFANTIL B

FC SANT MARTÍ-CONDAL

CF BADALONA

MUNICIPAL ANDRADE SANT MARTÍ

DISSABTE
12.30h

INFANTIL C

AC JUVENTUS

CF BADALONA

MUNICIPAL CANXALANT

DIUMENGE
10.15h

INFANTIL D

CF BADALONA

AF VETERANS CATALUNYA

CAMP MUNICIPAL DE MONTIGALÀ

DIUMENGE
14h

ALEVÍ A

CF BADALONA

 CFU CAN RULL RÓMULO TRONCHONI

CAMP MUNICIPAL DE MONTIGALÀ (CAMP 1)

DISSABTE
12.15h

ALEVÍ B

CF BADALONA

UD MARIANAO POBLET 'B'

CAMP MUNICIPAL DE MONTIGALÀ (CAMP 1)

DISSABTE
10.45h

ALEVÍ C

 CF BADALONA

EF GAVÀ 'D'

CAMP MUNICIPAL DE MONTIGALÀ (CAMP 2)

DISSABTE
12.15h

ALEVÍ D

 CF BADALONA

CF BUFALÀ

CAMP MUNICIPAL DE MONTIGALÀ (CAMP 2)

DISSABTE
10.45h

ALEVÍ E

SE MERCAT NOU MAGÒRIA

 CF BADALONA

CAMP DE FUTBOL DE L'ENERGIA

DISSABTE
10.10h

ALEVÍ F

AE PENYA BARCELONISTA COLLBLANC-SANTS

 CF BADALONA

IME ARISTIDES MAILLOL

DIUMENGE
10.30h

BENJAMÍ A

 CF BADALONA

CF DAMM

CAMP MUNICIPAL DE MONTIGALÀ (CAMP 1)

DIUMENGE
10.45h

BENJAMÍ B

 CF BADALONA

EF CE MATARÓ 'C'

CAMP MUNICIPAL DE MONTIGALÀ (CAMP 2)

DIUMENGE
10.45h

BENJAMÍ C

CF MONTAÑESA

 CF BADALONA

CAMP MUNICIPAL DE NOU BARRIS

DISSABTE
9.45h

BENJAMÍ D

FC CERDANYOLA DEL VALLÈS

 CF BADALONA

CAMP MUNICIPAL DE LA BÒBILA

DISSABTE
10.30h

BENJAMÍ E

CF BADALONA

EE CF GUINEUETA 'C'

CAMP MUNICIPAL DE MONTIGALÀ (F-7)

DISSABTE
12h

BENJAMÍ F

CF ALZAMORA 'D'

CF BADALONA

COMPLEX ESPORTIU CAN DRAGÓ

DISSABTE
10.30h

PRE-BENJAMÍ A

 CF BADALONA

UE SANT ANDREU

CAMP MUNICIPAL DE MONTIGALÀ (F-7)

DISSABTE
11h

PRE-BENJAMÍ B

EE CF GUINEUETA 'B'

 CF BADALONA

COMPLEX ESPORTIU LA GUINEUETA

DISSABTE
12.15h

PRE-BENJAMÍ C CF BADALONA UE CORNELLÀ 'H' CAMP MUNICIPAL DE MONTIGALÀ (F-7) DISSABTE
10h

 

cfbadalona.net