A continuació podeu consultar el quadre complet de partits que té el nostre futbol base aquest proper cap de setmana:

 

   (feu clic a la categoria per a més informació)

CATEGORIA

LOCAL

VISITANT

CAMP DE JOC

DIA / HORA

PRIMER EQUIP

CD ALCOYANO

CF BADALONA

CAMPO MUNICIPAL EL COLLAO

DIUMENGE

17 H

VETERANS

CF STOITCHKOV BARCELONA CF BADALONA

CAMP MUNICIPAL DE FUTBOL VALLBONA

DISSABTE
14 H

JUVENIL  A

UE FIGUERES

CF BADALONA

ESTADI MUNICIPAL DE FIGUERES

DISSABTE
17 H

JUVENIL B

CF BADALONA CF CAN VIDALET CAMP MUNICIPAL DE BADALONA-MONTIGALÀ

DIUMENGE

16 H

CADET A

CF BADALONA

CF DAMM

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA-MONTIGALÀ

DIUMENGE

12 H

CADET B

EE BRAFA

CF BADALONA

ESCOLA ESPORTIVA BRAFA

DIUMENGE

11.30 H

CADET C

CP SARRIÀ 'C'

CF BADALONA

MUNICIPAL CAN CARALLEU (GESPA ART.)

DIUMENGE

13.30 H

INFANTIL A

CF BADALONA

EC GRANOLLERS 'B'

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA-MONTIGALÀ

DISSABTE
16 H

INFANTIL B

EF CE MATARÓ 'C'

CF BADALONA

MUNICIPAL D'ESPORTS DE MATARÓ

DIUMENGE
14.30 H

INFANTIL C

CF BADALONA

CE L'HOSPITALET 'C'

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA-MONTIGALÀ

DISSABTE
13.45 H

INFANTIL D

CF BADALONA

CF TECNOFÚTBOL 'B'

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA-MONTIGALÀ

DISSABTE
18 H

INFANTIL E

CF MONTAÑESA 'D'

CF BADALONA

MUNICIPAL NOU BARRIS

DIUMENGE
9 H

ALEVÍ A

CD MASNOU

CF BADALONA

MUNICIPAL D'ESPORTS DEL MASNOU

DISSABTE
10.30 H

ALEVÍ B

CF BADALONA

AE PENYA BARCELONISTA COLLBLANC-SANTS

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA-MONTIGALÀ

DISSABTE
12 H

ALEVÍ C

CE VILA OLÍMPICA 'B'

CF BADALONA

MUNICIPAL CAN ARANYÓ-AGAPITO FERNÁNDEZ

DISSABTE

10.15 H

ALEVÍ D

FC MARTINENC 'B'

CF BADALONA

MUNICIPAL DEL GUINARDÓ

DISSABTE

8.30 H

ALEVÍ E

CF BADALONA

EF PREMIER BARCELONA 'C'

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA-MONTIGALÀ

DIUMENGE

8.45 H

ALEVÍ F

CF BADALONA

CE DIAGONAL

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA-MONTIGALÀ

DIUMENGE

14 H

BENJAMÍ A

CE MANRESA

CF BADALONA

NOU ESTADI MUNICIPAL CONGOST

DISSABTE

10 H

BENJAMÍ B

CF BADALONA

CF UNIFICACIÓN LLEFIÀ

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA-MONTIGALÀ

DIUMENGE

8.45 H

BENJAMÍ C

FPE EUROPA 'D'

CF BADALONA

CAMP MUNICIPAL DE FUTBOL L'ÀLIGA

DISSABTE

9 H

BENJAMÍ D

CF BADALONA

FP CE JÚPITER 'C'

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA-MONTIGALÀ

DISSABTE

10.45 H

BENJAMÍ E

CF IMPERIO

CF BADALONA

MUNICIPAL CAN ZAM (CAMP-1)

DISSABTE

10.15 H

BENJAMÍ F

CF BADALONA

AE PENYA BARCELONISTA COLLBLANC-SANTS 'C'

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA-MONTIGALÀ

DISSABTE
10.45 H

PRE-BENJAMÍ A

CF BADALONA

CF UNIFICACIÓN LLEFIÀ

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA-MONTIGALÀ (ANNEX F-7)

DIUMENGE
12 H

PRE-BENJAMÍ B

FPE EUROPA 'B'

CF BADALONA

CAMP MUNICIPAL DE FUTBOL L'ÀLIGA

DISSABTE
9 H

 

cfbadalona.net