Bona tarda,

Aquí teniu els horaris de tots els partits que jugaran els nostres equips durant aquest proper cap de setmana:

 

   (fes clic a la categoria per a més informació)

CATEGORIA

LOCAL

VISITANT

CAMP DE JOC

DIA / HORA

PRIMER EQUIP

CF BADALONA

CD ALCOYANO

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ

DIUMENGE
12h

VETERANS CF IGUALADA CF BADALONA MUNICIPAL LES COMES DISSABTE
16h

JUVENIL  A

CF BADALONA

CE MANRESA

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ

DISSABTE
16h

JUVENIL B

CF BADALONA

CF GAVÀ

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ

DIUMENGE
20h

JUVENIL C

CE VILASSAR DE DALT

CF BADALONA

MUNICIPAL DE VILASSAR DE DALT

DISSABTE
13h

CADET A

CF DAMM

CF BADALONA

MUNICIPAL D'HORTA

DISSABTE
20h

CADET B

CF BADALONA

CE L'HOSPITALET

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ

DISSABTE
13.45h

INFANTIL A

CE L'HOSPITALET 'B'

CF BADALONA

ESTADI MUNICIPAL DE L'HOSPITALET DE LLOBREGAT

DISSABTE
12h

INFANTIL B

CF BADALONA

FP CE JÚPITER 'B'

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ

DIUMENGE
16.30h

INFANTIL C

CF BADALONA

CF PALAUTORDERA

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ

DIUMENGE
18.15h

INFANTIL D

CE VILA-OLÍMPICA 'B'

CF BADALONA

MUNICIPAL CAN ARANYÓ – AGAPITO FERNÁNDEZ

DISSABTE
13.15
h

ALEVÍ A

FE GRAMA

CF BADALONA

NOU MUNICIPAL DE SANTA COLOMA DE GRAMENET

DISSABTE
11.30h

ALEVÍ B

CE L'HOSPITALET 'C'

CF BADALONA

ESTADI MUNICIPAL DE L'HOSPITALET DE LLOBREGAT

DISSABTE
16.30h

ALEVÍ C

CF BADALONA

CF TECNOFÚTBOL 'B'

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ (CAMP 1)

DIUMENGE
14.45h

ALEVÍ D

CF BADALONA

AE LA SALUT PERE GOL

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ (CAMP 1)

DISSABTE
12h

ALEVÍ E

CE LA SALLE BONANOVA

CF BADALONA

COL·LEGI LA SALLE BONANOVA

DISSABTE
9h

ALEVÍ F

E COLLBLANC-TORRASSA 'C'

CF BADALONA

CAMP MUNICIPAL DE FUTBOL PUIG GAIRALT

DISSABTE
14.30h

BENJAMÍ A

CF BADALONA

CE MATARÓ EF

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ (CAMP 2)

DIUMENGE
14.45h

BENJAMÍ B

CF BADALONA

CD SANT GABRIEL 'B'

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ (CAMP 2)

DISSABTE
10.45h

BENJAMÍ C

CE APA POBLE SEC

CF BADALONA

MUNICIPAL LA SATALIA

DISSABTE

9h

BENJAMÍ D

CD POMAR 'B'

CF BADALONA

CAMP MUNICIPAL DE POMAR

DISSABTE

10h

BENJAMÍ E

UE SANT JOAN DESPÍ 'F'

CF BADALONA

MUNICIPAL CASC ANTIC

DISSABTE

12.45h

BENJAMÍ F

CF BADALONA

AD BON PASTOR 'B'

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ (CAMP 1)

DISSABTE

10.45h

PRE-BENJAMÍ A

CF BADALONA

CE VILA-OLÍMPICA

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ (ANNEX F-7)

DISSABTE

13.30h

PRE-BENJAMÍ B

FP CE JÚPITER 'B'

CF BADALONA

CENTRE ESPORTIU MUNICIPAL JÚPITER

DISSABTE

13.15h

PRE-BENJAMÍ C CF BADALONA

ALZAMORA CF 'C'

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ (ANNEX F-7)

DISSABTE

11h

 

cfbadalona.net