Bona tarda.

Aquí teniu el calendari complet de partits de tots els nostres conjunts per aquest proper cap de setmana.

 

   (fes clic a la categoria per a més informació)

CATEGORIA

LOCAL

VISITANT

CAMP DE JOC

DIA / HORA

PRIMER EQUIP

CF BADALONA

CF GAVÀ

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ

DIUMENGE

12h

VETERANS CF BADALONA UE SANTS MUNICIPAL DE POMAR DISSABTE
16.30h

JUVENIL  A

CE MANRESA

CF BADALONA

NOU ESTADI MUNICIPAL CONGOST

DIUMENGE

12h

JUVENIL B CE EUROPA 'B' CF BADALONA NOU SARDENYA

DISSABTE
17.15h

CADET A

RCD ESPANYOL

CF BADALONA

CIUTAT ESPORTIVA DANI JARQUE

DISSABTE
16.45h

CADET B

CF BADALONA

CE VILA OLÍMPICA 'C'

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ

DIUMENGE
19.45h

CADET C

CF BADALONA

CD CARMELO

MUNICIPAL DE POMAR

DIUMENGE
11h

INFANTIL A

CF BADALONA

UE SANT ANDREU

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ

DISSABTE

16h

INFANTIL B

CF BADALONA

PENYA BARCELONISTA VILLAVERDE-PENITENTS

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ

DISSABTE

13.45h

INFANTIL C

FC CAN BUXERES

CF BADALONA

MUNICIPAL CAN BUXERES

DISSABTE
15.30h

INFANTIL D

CF BADALONA

CE VILA OLÍMPICA 'B'

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ

DISSABTE

12h

INFANTIL E

FC MARTINENC 'D'

CF BADALONA

MUNICIPAL GUINARDÓ

DISSABTE
8.30h

ALEVÍ A

CF BADALONA

CD SANT GABRIEL 'D'

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ

DIUMENGE

18.15h

ALEVÍ B

FC BARCELONA 'D'

CF BADALONA

CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER

DISSABTE

17.30h

ALEVÍ C

FC MARTINENC

CF BADALONA

MUNICIPAL GUINARDÓ

DIUMENGE

14.15h

ALEVÍ D

CF BADALONA

FC CAN BUXERES 'C'

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ

DISSABTE

10.45h

ALEVÍ E

CF SISTRELLS 'C'

CF BADALONA

ZONA ESPORTIVA CAN CABANYES

DISSABTE

9.30h

ALEVÍ F

CE L'HOSPITALET 'H'

CF BADALONA

ESTADI MUNICIPAL DE L'HOSPITALET DE LLOBREGAT

DISSABTE

17.30h

BENJAMÍ A

CF BADALONA

CEE BARBERÀ ANDALUCÍA

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ

DIUMENGE

18.30h

BENJAMÍ B

PENYA BARCELONISTA ANGUERA

CF BADALONA

ESCOLA INDUSTRIAL

DIUMENGE

9.45h

BENJAMÍ C

CF BADALONA

UE CORNELLÀ 'I'

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ

DISSABTE

10.45h

BENJAMÍ D

EE CF GUINEUETA

CF BADALONA

COMPLEX ESPORTIU LA GUINEUETA

DISSABTE
9.45h

BENJAMÍ E

CF BADALONA

UE SANTS 'D'

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ

DISSABTE

11h

BENJAMÍ F

CF UNIFICACIÓN LLEFIÀ 'D'

CF BADALONA

MUNICIPAL DE LLEFIÀ

DIUMENGE
13h

PRE-BENJAMÍ A

FE GRAMA

CF BADALONA

MUNICIPAL LES OLIVERES

DISSABTE
15.30h

PRE-BENJAMÍ B

CF BADALONA

DESCANSA


 

cfbadalona.net