Ja pots consultar els horaris del cap de setmana esportiu de tots els equips del CF Badalona:

CATEGORIA

LOCAL

VISITANT

CAMP DE JOC

HORARI/DIA

PRIMER EQUIP

C.F BADALONA

L`HOSPITALET, CENTRE ESPORTS “A”

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA

DIUMENGE
12:00

VETERANS

LLOREDA, C.F.

C.F BADALONA

MPAL. LLOREDA

DISSABTE
18:00

JUVENIL  A

MANACOR CD “A”

C.F BADALONA

MUNICIPAL MANACOR

DIUMENGE
12:00

JUVENIL B

DAMM, C.F. “C”

C.F BADALONA

MPAL. HORTA (Feliu i Codina)

DIUMENGE
18:00

JUVENIL C

C.F BADALONA

MASNOU AT. “A”

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA

DIUMENGE
17:00

CADET A

C.F BADALONA

ESPANYOL, R.C.D. “A”

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA

DISSABTE
16:00

CADET B

ESPANYOL, R.C.D. “B”

C.F BADALONA

CIUTAT ESPORTIVA DANI JARQUE

DISSABTE
16:45

INFANTIL A

C.F BADALONA

FUNDACION PRIVADA HERMES “B”

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA

DISSABTE
14.00

INFANTIL B

VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU “B”

C.F BADALONA

MPAL. CAN ARANYO-AGAPITO FDEZ

DISSABTE
13:45

INFANTIL C

C.F BADALONA

DESCANSA

DESCANSA

DESCANSA

ALEVÍ A

C.F BADALONA

SANT GABRIEL,C.D. “C”

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA

DIUMENGE
15:30

ALEVÍ B

SANTA EULALIA, C.F. “A”

C.F BADALONA

MPAL. STA.EULALIA L'HOSPITALET

DISSABTE
12:45

ALEVÍ C

SANT GABRIEL,C.D. “D”

C.F BADALONA

MPAL.JOSE LUIS RUIZ CASADO

DISSABTE
14:00

ALEVÍ D

C.F BADALONA

TECNOFUTBOL C.F. “C”

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA

DISSABTE
12:00

ALEVÍ E

FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA “D”  

C.F BADALONA

NOU MPAL SANTA COLOMA GRAMENET

DISSABTE
09:30

BENJAMÍ A

SANT CUGAT ESPORT, F.C. “B”

C.F BADALONA

ZONA ESPORTIVA MPAL. JAUME TUBAU

DISSABTE
14:35

BENJAMÍ B

C.F BADALONA

SARRIA, C.P. “A”

COMPLEX ESP. LA BASCULA

DIUMENGE
15:30

BENJAMÍ C

ALZAMORA, C.F. “A”

   C.F BADALONA

COMPLEX ESP. CAN DRAGO

DISSABTE
11:00

BENJAMÍ D

C.F BADALONA

SANT GABRIEL,C.D. “D”

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA

DISSABTE
11:00

BENJAMÍ E

SANT MARTI-CONDAL, F.C. “C”

C.F BADALONA

MPAL. ANDRADE SANT MARTI

DISSABTE
12:45

BENJAMÍ F

C.F BADALONA

SARRIA, C.P. “D”

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA

DISSABTE
12:30

PRE-BENJAMÍ A

SANT ANDREU, U.E. “A”

C.F BADALONA

MPAL. NARCIS SALA

DISSABTE
15:30

PRE-BENJAMÍ B

C.F BADALONA

BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA “A”

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA

DISSABTE
11:00

PRE-BENJAMÍ C

C.F BADALONA

VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU “E”

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA

DIUMENGE
15:30

PRE-BENJAMÍ D

C.F BADALONA

MONTAÑESA, C.F. “E”

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA

DISSABTE
12:30

CADET SALA

SANT ANDREU, A.E. “B”

C.F BADALONA SALA

PAV. MPAL. FRANCISCO CALVO

DISSABTE
13:15

INFANTIL SALA

C.F BADALONA SALA

AAVV MONTIGALÀ

AJORNAT

AJORNAT

ALEVÍ SALA

ALHEÑA, C.E. “A”

C.F BADALONA SALA

PAVELLO MPAL. D'ESPORTS

DISSABTE
14:15

BENJAMÍ SALA

SAGARRA , CLUB FUTBOL SALA “A”

C.F BADALONA SALA

C.E.I.P. FERRAN DE SEGARRA

DISSABTE
11:15

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

cfbadalona.net