Comença un nou cap de setmana esportiu. Aquí pots consultar tots els partit dels equips del CF Badalona

CATEGORIA

LOCAL

VISITANT

CAMP DE JOC

HORARI/DIA

PRIMER EQUIP

VALENCIA-MESTALLA

C.F BADALONA

CIUTAT ESPORTIVA DE PATERNA

DISSABTE
17:00

VETERANS

C.F BADALONA

IGUALADA, C.F. “A”

  POMAR, C.D.

DIUMENGE
09:00

JUVENIL  A

C.F BADALONA

REAL ZARAGOZA “A”

POMAR, C.D.

DISSABTE
16:30

JUVENIL B

C.F BADALONA

SANT ANDREU, U.E. “B”

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA

DISSABTE
16:00

JUVENIL C

ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA “A”

C.F BADALONA

MPAL. ANTONI SERRA (Barbera V)

DIUMENGE
16:30

CADET A

RAPITENCA, U.E. “A”

 C.F BADALONA

ESTADI MUNICIPAL DE LA DEVESA

DISSABTE
17:15

CADET B

C.F BADALONA

ESCOLA F. GAVA, C. “C”

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA

DIUMENGE
13:00

INFANTIL A

C.F BADALONA

ESCOLA FUTBOL MATARO C.E. “B”

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA

DIUMENGE
11.30

INFANTIL B

FUNDACIO P.E. EUROPA “A”

C.F BADALONA

MPAL. L'ALIGA

DIUMENGE
12:00

INFANTIL C

C.F BADALONA

SANT MARTI-CONDAL, F.C. “A”

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA

DIUMENGE
15:00

ALEVÍ A

STOITCHKOV BARCELONA C.F. “A”

C.F BADALONA

MUNICIPAL TAXONERA

DISSABTE
10:15

ALEVÍ B

C.F BADALONA

SANT ANDREU, U.E. “D”

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA

DIUMENGE
10:00

ALEVÍ C

C.F BADALONA

ESCOLA DE LLAVANERES,CF. “A”

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA

DISSABTE
14:15

ALEVÍ D

POMAR, C.D. “B”

C.F BADALONA

POMAR, C.D.

DIUMENGE
11:15

ALEVÍ E

C.F BADALONA

CATALONIA, U.B. “E”

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA

DISSABTE
14:15

BENJAMÍ A

C.F BADALONA

VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB “A”

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA

DISSABTE
11:00

BENJAMÍ B

SANTA EULALIA, C.F. “A”

C.F BADALONA

MPAL. STA.EULALIA L'HOSPITALET

DIUMENGE
10:30

BENJAMÍ C

C.F BADALONA

ESPANYOL, R.C.D. “C”

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA

DISSABTE
11:00

BENJAMÍ D

FUNDACION PRIVADA HERMES “A”

C.F BADALONA

MPAL MONTGAT

DIUMENGE
10:15

BENJAMÍ E

ALZAMORA, C.F. “C”

C.F BADALONA

COMPLEX ESP. CAN DRAGO

DISSABTE
11:00

BENJAMÍ F

C.F BADALONA

MARTINENC, F.C. “E”

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA

DIUMENGE
10:00

PRE-BENJAMÍ A

C.F BADALONA

ALZAMORA, C.F. “A”

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA

DISSABTE
11:00

PRE-BENJAMÍ B

LLOREDA, C.F. “A”  

C.F BADALONA

  MPAL. LLOREDA   

DIUMENGE
09:30

PRE-BENJAMÍ C

C.F BADALONA

LA FLORIDA C.F. “A”

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA

DIUMENGE
10:00

PRE-BENJAMÍ D

DON BOSCO, C.F. “A”

C.F BADALONA

ESCOLA INDUSTRIAL

DISSABTE
13:00

CADET SALA

C.F BADALONA SALA

DESCANSA

DESCANSA

DESCANSA

INFANTIL SALA

EFS PROSPERITAT “A”

C.F BADALONA SALA

POLIESP. MPAL. VALLDAURA

DISSABTE
12:00

ALEVÍ SALA

C.F BADALONA SALA

CASP, A.E. “B”

POLIESPORTIU DE LLEFIÀ

DIUMENGE
14:15

BENJAMÍ SALA

C.F BADALONA SALA

FUTSAL IRIS BADALONA “A”

POLIESPORTIU DE LLEFIÀ

DIUMENGE
13:00

cfbadalona.net