Bona tarda,

Ja tenim hora, dia i lloc per a tots els compromisos que disputaran els nostres equips durant el proper cap de setmana:

 

   (fes clic a la categoria per a més informació)

CATEGORIA

LOCAL

VISITANT

CAMP DE JOC

DIA / HORA

PRIMER EQUIP

CF BADALONA

DESCANSA

VETERANS CF BADALONA VETERANS CE JÚPITER MUNICIPAL DEL BON PASTOR NOU DIUMENGE
9.30h

JUVENIL  A

CF BADALONA

CF REUS DEPORTIU

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ

DISSABTE
16h

JUVENIL B

CE L'HOSPITALET 'B'

CF BADALONA

ESTADI OLÍMPIC MUNICIPAL DE LA FEIXA LLARGA

DISSABTE
18.15h

JUVENIL C

CF BADALONA

FE GRAMA 'B'

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ

DISSABTE
18h

CADET A

C GIMNÀSTIC MANRESA

CF BADALONA

GIMNÀSTIC PARC

DISSABTE
15.30h

CADET A CF BADALONA AE PRAT CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ DIMARTS (10/5)
20h

CADET B

CF BADALONA

CE EUROPA

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ

DIUMENGE
12h

INFANTIL A

CF BADALONA

C BARCELONISTA TERLENKA

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ

DISSABTE
13.45h

INFANTIL B

FE GRAMA

CF BADALONA

NOU MUNICIPAL DE SANTA COLOMA DE GRAMENET

DIUMENGE

11.45h

INFANTIL C

CE MATARÓ EF 'B'

CF BADALONA

CAMP MUNICIPAL D'ESPORTS DE MATARÓ

DISSABTE
12.30h

INFANTIL D

CF BADALONA

CF MONTAÑESA 'C'

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ

DISSABTE
12h

ALEVÍ A

CF BADALONA

AEC MANLLEU

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ (CAMP 1)

DISSABTE
10.30h

ALEVÍ B

CF BADALONA

PENYA BARCELONISTA CINC COPES

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ (CAMP 1)

DIUMENGE
10h

ALEVÍ C

CF BADALONA

UE CORNELLÀ 'E'

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ (CAMP 2)

DISSABTE
10.30h

ALEVÍ D

CF BADALONA

FC MARTINENC 'C'

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ (CAMP 2)

DIUMENGE

10h

ALEVÍ E

CE APA POBLE SEC

CF BADALONA

CAMP MUNICIPAL LA SATÀLIA

DISSABTE
10.30h

ALEVÍ F

FP CE JÚPITER 'D'

CF BADALONA

CENTRE ESPORTIU MUNICIPAL JÚPITER

DISSABTE
11.30h

BENJAMÍ A

VIC RIUPRIMER REFO

CF BADALONA

CAMP MUNICIPAL EL RIERAL

DISSABTE
12.45h

BENJAMÍ B

CF BADALONA

CF UNIFICACIÓN LLEFIÀ

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ (CAMP 1)

DISSABTE
9h

BENJAMÍ C

CF SANTA EULÀLIA 'B'

CF BADALONA

CAMP MUNICIPAL DE SANTA EULÀLIA

DIUMENGE
9h

BENJAMÍ D

CD ARRABAL-CALAF GRAMENET 'B'

CF BADALONA

CAMP MUNICIPAL CAN ZAM-1

DISSABTE

11.30h

BENJAMÍ E

CF BADALONA

ESCOLA CF PERFORMANCE 'C'

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ (CAMP 2)

DISSABTE

9h

BENJAMÍ F

ESCOLA CF PERFORMANCE 'B'

CF BADALONA

COMPLEX ESPORTIU LA BÀSCULA (CAMP F-11)

DIUMENGE

14h

PRE-BENJAMÍ A

CF BADALONA

LLIGA ACABADA

PRE-BENJAMÍ B

EF PONT MARINA

CF BADALONA

COMPLEX MUNICIPAL PUIG GIRALT

DIUMENGE

9.15h

PRE-BENJAMÍ C FE GRAMA 'D'

CF BADALONA

CAMP MUNICIPAL LES OLIVERES

DISSABTE

11.30h

 

cfbadalona.net