Aquí podeu consultar els horaris de tots els partits que disputaran els nostres equips durant aquest cap de setmana:

 

   (fes clic a la categoria per a més informació)

CATEGORIA

LOCAL

VISITANT

CAMP DE JOC

DIA / HORA

PRIMER EQUIP

CF BADALONA

CF REUS DEPORTIU

 CAMP MUNICIPAL DE MONTIGALÀ

DIUMENGE
12h

VETERANS CF BADALONA CF IGUALADA MUNICIPAL DE FUTBOL BON PASTOR NOU DIUMENGE
9.30h

JUVENIL  A

AE JOSEP MARIA GENÉ

CF BADALONA

CAMP MUNICIPAL DE FUTBOL DE L'ÀLIGA

DIUMENGE
16h

JUVENIL B

CF BADALONA

FP HERMES

 CAMP MUNICIPAL DE MONTIGALÀ

DISSABTE
16h

JUVENIL C

CF LLOREDA

CF BADALONA

MUNICIPAL DE LLOREDA

DISSABTE
18.30h

CADET A

CF BADALONA

FC BARCELONA

 CAMP MUNICIPAL DE MONTIGALÀ

DISSABTE
13.45h

CADET B

 CF DAMM 'B'

CF BADALONA

MUNICIPAL D'HORTA (FELIU I CODINA)

DISSABTE
12h

INFANTIL A

CE EUROPA

 CF BADALONA

NOU SARDENYA

DIUMENGE
10h

INFANTIL B

CF BADALONA

PENYA BARCELONISTA CINC COPES

 CAMP MUNICIPAL DE MONTIGALÀ

DIUMENGE
16.15h

INFANTIL C

CF BADALONA

AT MASNOU

 CAMP MUNICIPAL DE MONTIGALÀ

DIUMENGE
18h

INFANTIL D

CF LA FLORIDA

CF BADALONA

CAMP MUNICIPAL DE FUTBOL LA FLORIDA

DIUMENGE
10h

ALEVÍ A

EF CE MATARÓ

CF BADALONA

CAMP MUNICIPAL D'ESPORTS DE MATARÓ

DISSABTE
10.15h

ALEVÍ B

CE VILA OLÍMPICA

CF BADALONA

MUNICIPAL CAN ARANYÓ – AGAPITO FERNÁNDEZ

DISSABTE
14.45h

ALEVÍ C

FP CE JÚPITER

CF BADALONA

CENTRE ESPORTIU MUNICIPAL JÚPITER

DISSABTE
10.30h

ALEVÍ D

CF SINGUERLÍN

CF BADALONA

MUNICIPAL CAN ZAM (CAMP 2)

DISSABTE
11h

ALEVÍ E

CF BADALONA

PENYA BARCELONISTA BARCINO

CAMP MUNICIPAL DE MONTIGALÀ (CAMP 1)

DISSABTE
10.45h

ALEVÍ F

CF BADALONA

UE SANT ANDREU 'I'

CAMP MUNICIPAL DE MONTIGALÀ (CAMP 2)

DISSABTE
10.45h

BENJAMÍ A

UE MOLLET

CF BADALONA

MUNICIPAL GERMANS GOZALVO (CAMP 1)

DISSABTE
10h

BENJAMÍ B

 CF TECNOFÚTBOL 'B'

CF BADALONA

MEILAND – COL·LEGI SANT JOAN BAPTISTA

DIUMENGE
16.15h

BENJAMÍ C

CF BADALONA

CE VILA OLÍMPICA 'D'

CAMP MUNICIPAL DE MONTIGALÀ (CAMP 1)

DISSABTE
12.15h

BENJAMÍ D

CF BADALONA

PENYA BARCELONISTA SANT JUST – TRAJANA

CAMP MUNICIPAL DE MONTIGALÀ (CAMP 2)

DISSABTE
12.15h

BENJAMÍ E

CF DAMM 'C'

CF BADALONA

CAMP MUNICIPAL NOU TAIXONERA

DISSABTE
15.15h

BENJAMÍ F

CF BADALONA

CE CONGRÈS 'B'

CAMP MUNICIPAL DE MONTIGALÀ (CAMP 1)

DIUMENGE
15h

PRE-BENJAMÍ A

CE VILA OLÍMPICA

CF BADALONA

MUNICIPAL CAN ARANYÓ – AGAPITO FERNÁNDEZ

DISSABTE
9h

PRE-BENJAMÍ B

CF BADALONA

FC CAN BUXERES

CAMP MUNICIPAL DE MONTIGALÀ (F-7)

DISSABTE
11h

PRE-BENJAMÍ C CF ALZAMORA 'C' CF BADALONA COMPLEX ESPORTIU   CAN DRAGÓ DISSABTE
11.45h

 

cfbadalona.net