Bona nit,

Aquí us deixem el calendari complet de compromisos dels nostres equips aquest proper cap de setmana.

 

   (fes clic a la categoria per a més informació)

CATEGORIA

LOCAL

VISITANT

CAMP DE JOC

DIA / HORA

PRIMER EQUIP

VILLARREAL CF 'B'

CF BADALONA

CIUTAT ESPORTIVA DEL VILLARREAL CF

DISSABTE

18h

VETERANS CF BADALONA CD ARRABAL-CALAF GRAMANET MUNICIPAL DE POMAR DISSABTE
16.30h

JUVENIL  A

CF BADALONA

UE FIGUERES

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ

DISSABTE
16h

JUVENIL B CFU CAN RULL RÓMULO TRONCHONI CF BADALONA ZONA ESPORTIVA CAN RULL

DIUMENGE

11.45h

CADET A

CF BADALONA

UE VILASSAR DE MAR

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ

DIUMENGE
10h

CADET B

CF BADALONA

FE GRAMA 'B'

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ

DISSABTE
18h

CADET C

CF BADALONA

CE SANT IGNASI 'D'

MUNICIPAL DE POMAR

DIUMENGE
11h

INFANTIL A

CD SANT GABRIEL 'C'

CF BADALONA

MUNICIPAL RUIZ CASADO

DIUMENGE

10.30h

INFANTIL B

CF BADALONA

CD SANT GABRIEL 'D'

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ

DISSABTE

13.45h

INFANTIL C

CF LA FLORIDA

CF BADALONA

MUNICIPAL LA FLORIDA

DIUMENGE

10h

INFANTIL D

UB CATALÒNIA

CF BADALONA

LLARS MUNDET (CAMP 1)

DISSABTE
12h

INFANTIL E

GRAN PENYA ESPANYOLISTA MANIGUA 'B'

CF BADALONA

MUNICIPAL VALL D'HEBRON

DIUMENGE

17.30h

ALEVÍ A

CF BADALONA

EF MATARÓ 'C'

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ

DIUMENGE

8.45h

ALEVÍ B

EF GAVÀ 'C'

CF BADALONA

MUNICIPAL CAN TORELLÓ

DIUMENGE

14.15h

ALEVÍ C

CF BADALONA

EF PREMIER

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ

DISSABTE

10.45h

ALEVÍ D

CF UNIF. LLEFIÀ

CF BADALONA

MUNICIPAL DE LLEFIÀ

DISSABTE

10.30h

ALEVÍ E

CF BADALONA

AE YOUNG TALENT BADALONA SUD 'B'

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ

DIUMENGE

8.45h

ALEVÍ F

PENYA BARCELONISTA BÀRCINO 'G'

CF BADALONA

MUNICIPAL MENORCA-SANT MARTÍ DE PROVENÇALS

DISSABTE

10h

BENJAMÍ A

CF BADALONA

CF MOLLET

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ

DISSABTE

12h

BENJAMÍ B

CD MASNOU

CF BADALONA

MUNICIPAL DEL MASNOU

AJORNAT

BENJAMÍ C

CF BADALONA

CF SISTRELLS 'B'

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ

DISSABTE

10.45h

BENJAMÍ D

UE TRAJANA – PENYA BARCELONISTA SANT JUST 'B'

CF BADALONA

INSTAL·LACIONS MUNICIPALS DE SANT ADRIÀ DE BESÒS

DISSABTE

13h

BENJAMÍ E

CF BADALONA

CCD TURÓ PEIRA

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ

DISSABTE

12h

BENJAMÍ F

FC MARTINENC 'E'

CF BADALONA

MUNICIPAL GUINARDÓ

DISSABTE
13.15h

PRE-BENJAMÍ A

CD SANT GABRIEL

CF BADALONA

MUNICIPAL RUIZ CASADO

DISSABTE
10.30h

PRE-BENJAMÍ B

CF BADALONA

ALZAMORA CF 'C'

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ (ANNEX F-7)

DISSABTE
12h

cfbadalona.net