Bona tarda,

Aquí teniu el dia, l'hora i l'escenari previst per a tots els partits que jugaran els nostres equips el proper cap de setmana:

 

   (fes clic a la categoria per a més informació)

CATEGORIA

LOCAL

VISITANT

CAMP DE JOC

DIA / HORA

PRIMER EQUIP

CD LLOSETENSE

CF BADALONA

INSTAL·LACIONS MUNICIPALS ES PUIG

DIUMENGE
12h

VETERANS CD ARRABAL CALAF-GRAMENET CF BADALONA MUNICIPAL CAN ZAM-1 DISSABTE
19h

JUVENIL  A

CF BADALONA

AE JOSEP MARIA GENÉ

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ

DISSABTE
16h

JUVENIL B

UB CATALÒNIA

CF BADALONA

INSTAL·LACIONS ESPORTIVES ESCOLA INDUSTRIAL

DISSABTE
20h

JUVENIL C

CF BADALONA

CF SISTRELLS

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ

DISSABTE
20h

CADET A

C LLEIDA ESPORTIU TERRAFERMA

CF BADALONA

MUNICIPAL MANGRANERS

DISSABTE
16h

CADET B

CF BADALONA

RCD ESPANYOL 'B'

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ

DIUMENGE
12h

INFANTIL A

CF BADALONA

FC MARTINENC

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ

DISSABTE
13.45h

INFANTIL B

CF TECNOFÚTBOL 'B'

CF BADALONA

MEILAND – COL·LEGI SANT JOAN BAPTISTA

DIUMENGE

14h

INFANTIL C

CF SANT VICENTÍ

CF BADALONA

MUNICIPAL DE SANT VICENÇ DE MONTALT

DIUMENGE

16.30h

INFANTIL D

CF BADALONA

DESCANSA

ALEVÍ A

CF BADALONA

EC GRANOLLERS

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ (CAMP 1)

DISSABTE
12h

ALEVÍ B

CF BADALONA

CE EUROPA 'B'

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ (CAMP 1)

DIUMENGE
10.30h

ALEVÍ C

CF BADALONA

CD SANT GABRIEL 'C'

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ (CAMP 1)

DIUMENGE

9h

ALEVÍ D

CF BADALONA

CF YOUNG TALENT 'B'

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ (CAMP 2)

DIUMENGE

9h

ALEVÍ E

CF UNIFICACIÓN LLEFIÀ 'B'

CF BADALONA

CAMP MUNICIPAL DE FUTBOL DE LLEFIÀ

DIUMENGE
10h

ALEVÍ F

AE BARNAFUTBOL 04

CF BADALONA

CAMP MUNICIPAL DE FUTBOL IBERIA

DISSABTE
13.30h

BENJAMÍ A

CF BADALONA

CE SABADELL FC

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ (CAMP 1)

DISSABTE
10.45h

BENJAMÍ B

CF BADALONA

PENYA BARCELONISTA ANGUERA

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ (CAMP 2)

DIUMENGE

10.30h

BENJAMÍ C

CF DON BOSCO

CF BADALONA

INSTAL·LACIONS ESPORTIVES ESCOLA INDUSTRIAL

DIUMENGE

11.15h

BENJAMÍ D

UE SANT ANDREU 'E'

CF BADALONA

MUNICIPAL NARCÍS SALA

DISSABTE

9h

BENJAMÍ E

CF BADALONA

FE GRAMA 'F'

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ (CAMP 2)

DISSABTE

10.45h

BENJAMÍ F

EE GUINEUETA CF 'B'

CF BADALONA

COMPLEX ESPORTIU LA GUINEUETA

DISSABTE

11h

PRE-BENJAMÍ A

CF BADALONA

CF SISTRELLS

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ (ANNEX F-7)

DISSABTE

11h

PRE-BENJAMÍ B

CF TRAJANA-PENYA BARCELONISTA SANT JUST 'B'

CF BADALONA

INSTAL·LACIONS MUNICIPALS DE SANT ADRIÀ DE BESÒS

DISSABTE

10h

PRE-BENJAMÍ C FE GRAMA 'D'

CF BADALONA

MUNICIPAL LES OLIVERES

DISSABTE

13.30h

 

cfbadalona.net