Bona tarda,

Aquí us deixem l'horari de tots els partits que jugaran els conjunts escapulats durant aquest proper cap de setmana:

 

   (fes clic a la categoria per a més informació)

CATEGORIA

LOCAL

VISITANT

CAMP DE JOC

DIA / HORA

PRIMER EQUIP

CF BADALONA

CD OLÍMPIC DE XÀTIVA

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ

DIUMENGE
12h

VETERANS FC MARTINENC CF BADALONA MUNICIPAL DEL GUINARDÓ DISSABTE
16.15h

JUVENIL  A

FC BARCELONA 'B'

CF BADALONA

CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER

DIUMENGE
12h

JUVENIL B

CF BADALONA

CE L'HOSPITALET 'B'

 CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ

DIUMENGE
20h

JUVENIL C

FE GRAMA 'B'

CF BADALONA

NOU MUNICIPAL DE SANTA COLOMA DE GRAMENET

DISSABTE
17.30h

CADET A

CF BADALONA

C GIMNÀSTIC MANRESA

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ

DIUMENGE

18.15h

CADET B

CE EUROPA

CF BADALONA

MUNICIPAL NOU SARDENYA

DIUMENGE
14.30h

INFANTIL A

CB TERLENKA

CF BADALONA

CAMP MUNICIPAL CAN ESTRUCH

DIUMENGE
10.30h

INFANTIL B

CF BADALONA

FE GRAMA

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ

DISSABTE
16h

INFANTIL C

CF BADALONA

EF MATARÓ CE 'B'

 CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ

DISSABTE
13.45h

INFANTIL D

CF MONTAÑESA 'C'

CF BADALONA

CAMP MUNICIPAL DE NOU BARRIS

DIUMENGE
12.30h

ALEVÍ A

AEC MANLLEU

CF BADALONA

CAMP MUNICIPAL D'ESPORTS DE MANLLEU

DISSABTE
10h

ALEVÍ B

PENYA BARCELONISTA CINC COPES

CF BADALONA

COMPLEX ESPORTIU DEL FORT-PIENC

DISSABTE
12h

ALEVÍ C

UE CORNELLÀ 'E'

CF BADALONA

MUNICIPAL DE CORNELLÀ

DISSABTE
14.45h

ALEVÍ D

FC MARTINENC 'C'

CF BADALONA

MUNICIPAL DEL GUINARDÓ

DISSABTE
10h

ALEVÍ E

CF BADALONA

APA POBLE SEC CE

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ (CAMP 1)

DIUMENGE

14.45h

ALEVÍ F

CF BADALONA

FP CE JÚPITER 'D'

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ (CAMP 1)

DISSABTE
12h

BENJAMÍ A

CF BADALONA

FC VIC RIUPRIMER REFO

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ (CAMP 1)

DISSABTE
10.45h

BENJAMÍ B

CF UNIFICACIÓN LLEFIÀ

CF BADALONA

CAMP MUNICIPAL DE LLEFIÀ

DISSABTE

12h

BENJAMÍ C

CF BADALONA

CF SANTA EULÀLIA 'B'

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ (CAMP 2)

DISSABTE
10.45h

BENJAMÍ D

CF BADALONA

CD ARRABAL-CALAF GRAMENET 'B'

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ (CAMP 2)

DIUMENGE

14.45h

BENJAMÍ E

ESCUELA CF PERFORMANCE 'C'

CF BADALONA

CAMP MUNICIPAL DE FUTBOL IBÈRIA

DISSABTE
12h

BENJAMÍ F

CF BADALONA

ESCUELA CF PERFORMANCE 'B'

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ (ANNEX F-7)

DISSABTE
12h

PRE-BENJAMÍ A

PENYA BARCELONISTA CINC COPES

CF BADALONA

CAMP MUNICIPAL DE LA BARCELONETA

DIUMENGE

9h

PRE-BENJAMÍ B

CF BADALONA

ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ (ANNEX F-7)

DISSABTE
10h

PRE-BENJAMÍ C CF BADALONA UE SANT ANDREU 'D' CAMP MUNICIPAL DE BADALONA – MONTIGALÀ (ANNEX F-7) DISSABTE
11h

 

cfbadalona.net